Marantz M-CR612 + Elac Debut B6.2

Kód: 27555
Neohodnoceno
21 990 Kč
Není skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

S tímto all-in-one hudebním zařízením se otevírají téměř neomezené možnosti výběru zdroje hudby. Kromě poslechu z vestavěného CD přehrávače lze streamovat hudbu ze síťových úložišť a PC, z rozsáhlé nabídky služeb jako jsou Spotify, TIDAL a další. Přístroj nabízí také internetová rádia, stejně jako tradiční FM/DAB tuner. Hudbu z mobilních telefonů a tabletů snadno přehrajete díky vestavěnému bluetooth. Integrovaný systém HEOS umožní zapojení do multiroom řešení ozvučení vašeho domova. Výstup na dva páry reproduktorů s nezávislým nastavením hlasitosti nabízí možnost ozvučení dvou místností, případně zapojení bi-amp pro náročnější posluchače. Pro uživatele iOS zařízení je připravena podpora AirPlay 2. Nechybí ani podpora hlasového ovládání Amazon Alexa, Google Assist a Apple Siri. 

Jeden analogový a dva optické vstupy jsou připraveny pro připojení např. gramofonu, vybaveným předzesilovačem nebo televizoru. V přístroji najdeme zesilovač o výkonu 2x60W, společně s novými komponenty a celkovým návrhem obvodů, to všechno pro lepší čistotu zvuku a nižší šum. Marantz MCR612 nabízí i výstup pro subwoofer pro umocnění hudebního zážitku nebo výstup na sluchátka pro nerušený poslech.

Shrnutí nejdůležitějších funkcí:

Výkon 60 W x 2 kanály (6 ohmů) nebo 4x 30 W pro A/B reproduktory s možností individuálního nastavení hlasitosti
Přehrává CD, WMA/MP3 (CD-R/RW)  
Obsahuje tuner FM/AM i DAB+
Streaming hudby z oblíbených zdrojů: přehrávejte skladby z TuneIn, internetového rádia, Spotify, TIDAL a ze smartphonu přes AirPlay 2 nebo Bluetooth
Podpora hlasových asistentů Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri: použijte svůj hlas k ovládání Melody X**
Přehrávání hudby s vysokým rozlišením ze sítě i USB: podporuje WAV / FLAC / ALAC 192kHz/24bit, DSD 2,8/5,6 MHz a nepřetržité přehrávání (WAV / FLAC / ALAC, DSD) 
Vestavěné rozhraní Bluetooth a Wi-Fi s podporou dvou pásem 2,4 GHz a 5 GHz: zvýšená stabilita sítě i v domech s přetíženou sítí Wi-Fi 
Obsahuje dva digitální optické vstupy pro televizor nebo digitální zařízení: Melody X automaticky detekuje vstupní signál z televizoru a poskytuje lepší zvukový zážitek 
Spolupracuje s dálkovým ovládáním televizoru: Nastavte Melody X pro práci s dálkovým ovládáním televizoru a snadno nastavte hlasitost, ztlumte zvuk nebo vyberte zdroj

* Aplikace Heos je bezplatná aplikace, nicméně mnoho streamingových služeb vyžaduje další předplatné
**
 ne všechny služby jsou dostupné v Česku a některé z nich vyžadují další zařízení

Elac Debut B 6.2

Jen málo reproduktorů získalo takový kritický ohlas jako původní série Debut od ELAC. Založili novou cenovou nabídku, s kvalitou a výkonem, které nikdy nebylo dosažitelné za tak přijatelnou cenu. Debut „změnil hru“ a nyní se změnil s Debut 2.0 Series - důkaz, že ELAC nemůže odejít dostatečně sám. Přepracované od základů, to zní ještě pozoruhodněji než reproduktory, které vyvolaly revoluci v high-end zvuku.

Nový tweeter s širokoúhlým vlnovodem

Nový tweeter s hedvábnou kopulí se vyznačuje širokoúhlým prostorem a odezvou až 35 000 Hz pro ještě více realistické vysoké frekvence. Vlnovod zlepšuje řízení směrovosti a eliminuje difrakční režimy v tradičních krabicových skříních.

Nový tkaný aramidový vlákno Woofer

Revidovaný tvar aramidového kužele nabízí ještě větší tuhost a tlumení, daleko lepší než polypropylen nebo papír. Přidaná síla umožňuje větší flexibilitu při návrhu, aby se dosáhlo hladší, rozšířené nízkofrekvenční odezvy.

Nové skříně s jednodušším umístěním

Silné skříně MDF s luxusním vinylovým povrchem z černého popela jsou větší a vnitřně vyztužené pro větší tuhost a pevnost, což výrazně snižuje vibrace skříněk, které způsobují nežádoucí zbarvení. Na regálu a středovém kanálu, přesunutím basového portu na přední stranu skříněk se umístí proti stěnám nebo v regálech, což neohrožuje výkon.

Optimalizované středové reproduktory

Vzhledem k tomu, že v multikanálovém systému většina zvuku přichází prostřednictvím středového reproduktoru, jsme optimalizovali citlivost a impedanci, abychom minimalizovali požadavky na napájení z AV přijímače, a maximalizovali tak dynamický dopad z levnějších přijímačů.

Technické specifikace :

 

Enclosure Type: 2 Way Bass Reflex 
Frekvenční odezva: 44Hz - 35000Hz 
Jmenovitá impedance: 6 Ohm 
Citlivost: 87 dB @ 2.83v / 1m 
Crossover frekvence: 2200Hz 
Max Příkon: 120 W 
Tweeter: 1 "Cloth Dome 
Woofer: 6-1 / 2 ″ Aramid Fiber 
Cabinet: CARB2 Jmenovitý MDF 
kabinet Finish: Black Ash Vinyl 
Port: Dual Flaled 
Binding Posts: 5 - Way kov 
Rozměry (ŠxVxH): 7,69 ″ x 14,76 ″ x 10,55 ″

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: