Rega Planar 3 + Přenoska Rega Exact MM

Kód: 29011
Neohodnoceno
Značka: Rega
23 790 Kč
Není skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rega Planar 3 s přenoskou Rega Exact MM je modelem, postaveným na základech legendárního typu Rega RP3, který získal mnoho ocenění po celém světě (mimo jiné např. pětkrát ocenění What Hi-Fi Produkt roku).

Vysoce pevná základna z akrylátu s laminací ve vysokém lesku. Nově vyvinuté raménko RB 330 je výsledkem 35 let zkušeností firmy Rega v navrhování ramének. Nový design lůžek pro ložiska a inteligentní rozložení hmotnosti zaručují minimum bodů možné rezonance. Vysoká stabilita raménka a pohyb s téměř nulovým třením a vůlí, daný patentovanými ložisky Rega, zaručuje získání více informací z gramofonové desky, než bylo možné dříve. Ruční nastavení anti-skatingu.

Interní kabeláž Rega s konektory Neutrik.

Celoskleněný přesný talíř Optiwhite s tloušťkou 12 mm a leštěným okrajem je usazen na novém pevnějším unašeči a patentovaném přesném kuličkovém ložisku z mosazi.

Talíř je poháněný řemínkem pomocí 24V asynchronního motoru s hliníkovou kladkou (33/45 otáček), přesným řízením, velmi nízkou hladinou hluku a stabilními otáčkami. Základna je vybavena vylepšenými nožičkami pro zvýšenou stabilitu a snížení přenosu vibrací z okolí. Kompatibilní s volitelným zdrojem Rega TT-PSU s elektronickým přepínáním otáček.

Továrně instalovaná přenoska Rega Exact MM - nejvyšší model MM přenosek Rega. Výstupní RCA konektory.

V ceně je průhledný kryt.


Technické parametry : 

Rozměry 447 x 117 x 360 mm
Hmotnost 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: