Cabasse Socoa MC170

Kód: 1987-1485
Neohodnoceno
Značka: Cabasse
23 960 Kč –37 %
Cabasse Socoa MC170
23 960 Kč –37 % 14 990 Kč
Skladem (1 ks)
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
23.2.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní 2-pásmová centrální reprosoustava od renomovaného výrobce audio techniky Cabasse.

Barevné provedení: bílá 

Nová řada MT32 nabízí doslova nepřeberné množství kombinací nejenom zájemcům o domácí kino, ale také milovníkům kvalitní stereofonní reprodukce. Cabasse nabídku rozšiřuje o model Socoa, který řadu posouvá blíže velkým prostorům, blíže k milovníkům dynamicky bohaté a basově atraktivní reprodukce. Společným stylovým prvkem je magnetické uchycení krycích mřížek, které přispívá výrazně čistšímu designu všech reproduktorů. 

Nový DOM 37

Pilíř nabídky Cabasse tvoří od svého uveden&´ v roce 1999 modelová řada MT (midrange-tweeter) zastoupená modely Antigua a Jersey, která se letošním jarem dočká zásadní inovace ve formě zcela nového výškového reproduktoru DOM 37.
Membrána výškového reproduktoru byla vyvinuta pro poslední modifikaci &ˇpičkového koaxiálního měniče TC23 použ&´vaného v topmodelech L´Océan a La´Sphere.
Výroba probíhá v Brittany s pomocí Cabasse robotů z PEEK termoplastického filmu. PEEk je nejdražším dostupným polymerem, ale jeho mimořádné vlastnosti jej činí nenahraditelným v podobně náročných aplikacích, přičemž jeho využití je zatím ve větší míře možné jen ve vesmíru nebo v případě náročných medicínských aplikací.Inžinýři Cabasse zvolili tento materiál pro jeho obrovskou teplotní a mechanickou odolnost, extrémně dobré tlumící vlastnosti a stabilní výkon v čase.
Díky tomuto novému materiálu v kombinaci se silnými magnety a specificky tvarovaným zvukovodem je DOM37 schopen reprodukovat středo-výškový rozsah se stejnou linearitou, dynamickým rozsahem a a hlasitostí jako high-endový středo výškový reproduktor s o 40% větší membránou. Malý průměr a hmotnost zlepšuje podání výšek a dodává měniči velmi jemný rozsah od středů až k těm nejvyšším kmitočtům. Průmyslové možnosti značky Cabasse umožňují výrobu tohoto miniaturního zázraku v jednom kuse, což je samozřejmě nejvýhodnější všude tam, kde jde o zpracování vysokých výkonů a kmitočtů.

Repro 13T15TV 

Středo-basový reproduktor. P2C membrána (Polymer plněný uhličitanem vápenatým) u reproduktoru Socoa magneticky stíněný.

 

podrobnější informace na stránce výrobce zde 

recenze produktu zde

LINC 2x4.0 ZDARMA

Reproduktorový kroucený stíněný kabel 2x4.0mm v metráži.

Cena za 1m

<<< Technická specifikace >>>

Reproduktorové kabely řady LINC jsou vysoce flexibilní a 100% odolné vůči záření. Kabely jsou kroucené s vysokou přesností a stíněné po celé délce ALU folií. Tím je dosaženo nízké indukčnosti a kabel je 100% odolný vůči vysokofrekvenčnímu rušení, magnetickým a elektrickým polím. Středový vodič je určený k propojení připojených komponentů se zemí. Geometrie kabelu je velmi odolná vibracím a zachovává si stabilitu i při četných změnách a ohybech. Díky technologii ECCOH insulation je izolace téměř nehořlavá. Díky povrchu s nízkým třením je kabel vhodný pro pevné a stálé instalace. Kabely je možné instalovat i v těsné blízkosti audio, video, el. rozvodů a datových linek.

Použití: pevné a přenosné instalace, HIFI, domácí kina, zařízení s vysokým výkonem.

Barevné provedení: Ice blue

Všechny repro-kabely jsou na povrchu mědi cínované, což zaručuje její nejlepší ochranu proti oxidaci. Takto upravené kabely si své elektrické vlastnosti drží výrazně déle než necínované, navíc oxid cínu je lepší vodič než oxid mědi nebo stříbra. Pocínovaná měď také stárne nesrovnatelně pomaleji než ostatní neošetřené vodiče.
Další prioritou je ošetření vnější izolace proti nepříznivým vlivům z ovzduší. V průběhu výrobní technologie se vytěsní nežádoucí chlor z granulátu PVC, protože právě on ve směsi s oxidy uhlíku a kysličníky síry je hlavní příčinou stárnutí všech izolací.
Firma Supra používá pro výrobu všech kabelů bez rozdílu OFC měď o ryzosti 99,999%, což u audio-video kabelů této cenové kategorie není pravidlem.

Stíněné reproduktorové kabely

Stínění u kabelů Supra podstatně omezuje vyzařování vlastního elektromagnetického pole do okolí. Proto také stíněné reproduktorové kabely minimálně ovlivňují kvalitu signálu v propojovacích kabelech a vstupních obvodech přístrojů, které se nacházejí v jejich těsné blízkosti. Na druhou stranu toto stínění také chrání přenášený signál před rušením z okolí, které negativně ovlivňuje jeho kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: