Marantz M-CR612 + Q Acoustics Q3020i

Kód: 24818/GRA
6 hodnocení
22 990 Kč
Dlouhodobě nedostupné
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akční hifi stereo set složený z receiveru Marantz M-CR612 doplňují regálové bedýnky značky Q Acoustics Q3020i. Doporučeno pro místnosti do 25m2. 

 

S tímto all-in-one hudebním zařízením se otevírají téměř neomezené možnosti výběru zdroje hudby. Kromě poslechu z vestavěného CD přehrávače lze streamovat hudbu ze síťových úložišť a PC, z rozsáhlé nabídky služeb jako jsou Spotify, TIDAL a další. Přístroj nabízí také internetová rádia, stejně jako tradiční FM/DAB tuner. Hudbu z mobilních telefonů a tabletů snadno přehrajete díky vestavěnému bluetooth. Integrovaný systém HEOS umožní zapojení do multiroom řešení ozvučení vašeho domova. Výstup na dva páry reproduktorů s nezávislým nastavením hlasitosti nabízí možnost ozvučení dvou místností, případně zapojení bi-amp pro náročnější posluchače. Pro uživatele iOS zařízení je připravena podpora AirPlay 2. Nechybí ani podpora hlasového ovládání Amazon Alexa, Google Assist a Apple Siri. 

Jeden analogový a dva optické vstupy jsou připraveny pro připojení např. gramofonu, vybaveným předzesilovačem nebo televizoru. V přístroji najdeme zesilovač o výkonu 2x60W, společně s novými komponenty a celkovým návrhem obvodů, to všechno pro lepší čistotu zvuku a nižší šum. Marantz MCR612 nabízí i výstup pro subwoofer pro umocnění hudebního zážitku nebo výstup na sluchátka pro nerušený poslech.

 

SHRNUTÍ NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH FUNKCÍ:

Výkon 60 W x 2 kanály (6 ohmů) nebo 4x 30 W pro A/B reproduktory s možností individuálního nastavení hlasitosti
Přehrává CD, WMA/MP3 (CD-R/RW)  
Obsahuje tuner FM/AM i DAB+
Streaming hudby z oblíbených zdrojů: přehrávejte skladby z TuneIn, internetového rádia, Spotify, TIDAL a ze smartphonu přes AirPlay 2 nebo Bluetooth
Podpora hlasových asistentů Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri: použijte svůj hlas k ovládání Melody X**
Přehrávání hudby s vysokým rozlišením ze sítě i USB: podporuje WAV / FLAC / ALAC 192kHz/24bit, DSD 2,8/5,6 MHz a nepřetržité přehrávání (WAV / FLAC / ALAC, DSD) 
Vestavěné rozhraní Bluetooth a Wi-Fi s podporou dvou pásem 2,4 GHz a 5 GHz: zvýšená stabilita sítě i v domech s přetíženou sítí Wi-Fi 
Obsahuje dva digitální optické vstupy pro televizor nebo digitální zařízení: Melody X automaticky detekuje vstupní signál z televizoru a poskytuje lepší zvukový zážitek 
Spolupracuje s dálkovým ovládáním televizoru: Nastavte Melody X pro práci s dálkovým ovládáním televizoru a snadno nastavte hlasitost, ztlumte zvuk nebo vyberte zdroj

* Aplikace Heos je bezplatná aplikace, nicméně mnoho streamingových služeb vyžaduje další předplatné
**
 ne všechny služby jsou dostupné v Česku a některé z nich vyžadují další zařízení

 

Reprosoustavy Q Acoustics 3020i jsou středně velké dvoupásmové regálovky z nové série QA. Výrobce využil všech dosavadních zkušeností a vytvořil sérii, která posouvá QA na další kvalitativní úrovní. Výškový reproduktor využívá speciálního tvaru vrchlíku, která umožní vyzařování do vetšího úhlu, středobas je na bázi papírové membrány s Aramidovými vlákny. Kvalitně provedená výhybka je připojena na nově designované terminály, maximálně šetrné k omezení tuhosti ozvučnice.

QA 3020i jsou vhodné jak pro běžný, audiofilský stereo poslech, tak pro sestavy domácích kin v kombinaci s dalšími modely QA3010i a QA3050i, centerem QA3090iC a aktivním subwooferem QA3060i. K dispozici jsou také podlahové stojany QA3000FSi anebo velmi povedené (a ve své kategorii ojedinělé) držáky na stěnu QA3000WB. 

 

Technické parametry:

Typ reproduktoru: Regálový

Barevná provedení: English walnut

Počet pásem: 2-pásmový

Typ ozvučnice: Bassreflex

Kmitočtový rozsah: 64 - 30 000 Hz

Charakteristická citlivost: 88 dB

Impedance: 6 ohms nominal, 4 ohms min. Ohm

Zatížitelnost RMS/Max.: 50-125W W

bi-wiring/bi-ampingne / ne

Šířka: 170 mm

Výška: 278 mm

Hloubka: 282 mm

Hmotnost: 5,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: