Marantz M-CR612 + Dali Spektor 2

Kód: 26883
Novinka Tip
Neohodnoceno
20 490 Kč
Dlouhodobě nedostupné (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akční hifi stereo set složený z receiveru Marantz M-CR612 doplňují regálové bedýnky značky Dali Spektor 2. Doporučeno pro místnosti do 25m2. 

 

S tímto all-in-one hudebním zařízením se otevírají téměř neomezené možnosti výběru zdroje hudby. Kromě poslechu z vestavěného CD přehrávače lze streamovat hudbu ze síťových úložišť a PC, z rozsáhlé nabídky služeb jako jsou Spotify, TIDAL a další. Přístroj nabízí také internetová rádia, stejně jako tradiční FM/DAB tuner. Hudbu z mobilních telefonů a tabletů snadno přehrajete díky vestavěnému bluetooth. Integrovaný systém HEOS umožní zapojení do multiroom řešení ozvučení vašeho domova. Výstup na dva páry reproduktorů s nezávislým nastavením hlasitosti nabízí možnost ozvučení dvou místností, případně zapojení bi-amp pro náročnější posluchače. Pro uživatele iOS zařízení je připravena podpora AirPlay 2. Nechybí ani podpora hlasového ovládání Amazon Alexa, Google Assist a Apple Siri. 

Jeden analogový a dva optické vstupy jsou připraveny pro připojení např. gramofonu, vybaveným předzesilovačem nebo televizoru. V přístroji najdeme zesilovač o výkonu 2x60W, společně s novými komponenty a celkovým návrhem obvodů, to všechno pro lepší čistotu zvuku a nižší šum. Marantz MCR612 nabízí i výstup pro subwoofer pro umocnění hudebního zážitku nebo výstup na sluchátka pro nerušený poslech.

SHRNUTÍ NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH FUNKCÍ:

Výkon 60 W x 2 kanály (6 ohmů) nebo 4x 30 W pro A/B reproduktory s možností individuálního nastavení hlasitosti
Přehrává CD, WMA/MP3 (CD-R/RW)  
Obsahuje tuner FM/AM i DAB+
Streaming hudby z oblíbených zdrojů: přehrávejte skladby z TuneIn, internetového rádia, Spotify, TIDAL a ze smartphonu přes AirPlay 2 nebo Bluetooth
Podpora hlasových asistentů Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri: použijte svůj hlas k ovládání Melody X**
Přehrávání hudby s vysokým rozlišením ze sítě i USB: podporuje WAV / FLAC / ALAC 192kHz/24bit, DSD 2,8/5,6 MHz a nepřetržité přehrávání (WAV / FLAC / ALAC, DSD) 
Vestavěné rozhraní Bluetooth a Wi-Fi s podporou dvou pásem 2,4 GHz a 5 GHz: zvýšená stabilita sítě i v domech s přetíženou sítí Wi-Fi 
Obsahuje dva digitální optické vstupy pro televizor nebo digitální zařízení: Melody X automaticky detekuje vstupní signál z televizoru a poskytuje lepší zvukový zážitek 
Spolupracuje s dálkovým ovládáním televizoru: Nastavte Melody X pro práci s dálkovým ovládáním televizoru a snadno nastavte hlasitost, ztlumte zvuk nebo vyberte zdroj

* Aplikace Heos je bezplatná aplikace, nicméně mnoho streamingových služeb vyžaduje další předplatné
**
 ne všechny služby jsou dostupné v Česku a některé z nich vyžadují další zařízení

 

DALI SPEKTOR 2

Přestože se jedná o kompaktní reproduktor, větší vnitřní hlasitost SPEKTOR 2 poskytuje extra basový výkon. Zvětšená povrchová plocha basového reproduktoru o úhlopříčce 5 ”a 25 mm měkký kopulovitý výškový reproduktor zvyšuje celkovou hladinu akustického tlaku, takže je ideální volbou pro větší místnosti, které stále vyžadují kompaktní reproduktor. SPEKTOR 2 se také ocitne doma v jakékoli poloze prostorového zvuku, což vám pomůže získat tento plně pohlcující filmový zážitek.

DŘEVĚNÉ VLÁKNA

Naše řidiče s nízkými ztrátami používají směs kuželů s nízkou hmotností a vyztužením dřevěnými vlákny. Vložená dřevěná vlákna dávají povrchu nerovnoměrnou strukturu, což dramaticky minimalizuje rezonanci povrchu. To vytváří nejlepší možnou reprodukci každého detailu ve zvukovém signálu.

Zesilovač

Díky designu zesilovače je řada SPEKTOR perfektním řešením pro téměř všechny zesilovače ve své cenové kategorii. Bez ohledu na to, jestli se podíváme na kompaktní Hi-Fi, stereofonní zesilovače nebo přijímače prostorového zvuku, SPEKTOR v nich vylepší to nejlepší a ukáže vám, jak dobrá hudba a filmy mohou znít.

SOFT DOME TWEETER

Výškový kopulový reproduktor nabízí nejlepší rozlišení ve své třídě s rozšířenou frekvenční odezvou, širokým rozptylem a nízkým zbarvením. Jasné dědictví z naší špičkové série. Výškový reproduktor je založen na ultra lehké tkané textilii, která váží méně než polovinu tržního standardu (0,056 mg / mm2).

NÍZKÉ SIGNÁLNÍ ZTRÁTY

Použitím pouze ovladačů navržených a na míru vytvořených ovladačů DALI je eliminována potřeba korekce frekvence při přechodu. To nám umožňuje navrhnout přesný crossover, který společně s pečlivě vybranými kvalitními komponenty zajistí, že ztráta signálu je téměř nulová.

 

 • Frekvenční rozsah (+/- 3 dB): 54 - 26 000 Hz
 • Charakteristická citlivost (2,83 V/1 m): 84,5 dB
 • Nominální impedance: 6 Ω
 • Maximální akustický tlak: 105 dB
 • Doporučený výkon zesilovače: 25-100 W
 • Dělící frekvence: 2 600 Hz
 • Počet pásem: 2pásmová
 • Výškový reproduktor: 1x 25 mm kalota
 • Středobasový měnič: 1x 5¼""
 • Typ ozvučnice: Bass Reflex
 • Frekvence naladění bassreflexu: 51,5 Hz
 • hmotnost netto: 4.20 kg
 • rozměry produktu: 170 x 292 x 238 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: