Klipsch R-600F 5.1

Kód: 29406
Neohodnoceno
Značka: Klipsch
40 490 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový, cenově zvýhodněný 5.1 set reproduktorů značky Klipsch řady Reference II.

Klipsch Reference II přináší nový pohled do audiofilního světa s jestě kvalitnějším zvukem než jste si doteď mohli poslechnout.

 

Set se skládá z : 

Sloupové reproduktory - Klipsch R-600F

Regálové reproduktory - Klipsch R-40M
Subwoofer - Klipsch R-101SW
Centrální reproduktor - Klipsch R-50C

 

 

Klipsch R-600F

ZCELA NOVÝ 90°X 90° HORN TRACTRIX®
Aktualizovaná konstrukce výškového měniče, včetně zvětšených vnějších rozměrů, dodá vaší hudbě a filmům více síly a emocí. Větší rozhodně znamená lepší, s kontrolou směrovosti ve větším frekvenčním pásmu, což vede k přesnější zvukové scéně.

 

HLINÍKOVÝ VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR S LINEÁRNÍM ODPRUŽENÍM (LTS)
Exkluzivní 1" výškový reproduktor LTS s kaptonovým odpružením, který je charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch, minimalizuje zkreslení a zajišťuje detailnější přednes. Hliník je extrémně lehký a tuhý materiál použitý v sestavě výškového reproduktoru, který zajišťuje vysokou účinnost.

TEPELNĚ TVAROVANÉ MĚDĚNÉ KRYSTALICKÉ POLYMEROVÉ WOOFERY
Díky využití technologie trickle-down z vysoce ceněné řady reproduktorů Reference Premiere společnosti Klipsch mají 6,5" woofery TCP strmější úhel kuželů pro hladší odezvu a lepší přesnost a transparentnost.

 

ZADNÍ PORT TRACTRIX
Zadní port Tractrix je dokonale přizpůsoben kabinetu a wooferům a vytváří ideální proudění vzduchu s minimálním zkreslením nebo turbulencemi i při nejnižších frekvencích.

 

VYSOCE KVALITNÍ DESIGN A VZHLED SKŘÍNĚ
Skryté upevňovací prvky, od okraje k okraji a nízkoprofilové magnetické mřížky dodávají reproduktorům vybroušený, moderní vzhled. Skříně z MDF desek s texturou dřeva odolnou proti poškrábání, která se hodí do interiéru vaší domácnosti.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: