Indiana Line NOTA X Home Cinema set 5.1 (Akční sada 5.1 reprosoustav zcela nové řady NOTA X)

Kód: 2065X1047141308
Neohodnoceno
Značka: Indiana Line
27 790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akční sada 5.1 reprosoustav zcela nové řady NOTA X pro domácí kino a poslech hudby
 
Nová Nota X je dokonalou kombinací estetiky, výrobní a zvukové kvality s dotekem high-endového zvukového podání. 
 
Sloupová reprosoustava ze zcela nové série NOTA X nabízí mimořádný výkon jak v režimu  stereo, tak i v sestavě domácího kina. Plný, dynamický a přesný zvuk dodává dvojice středobasových reproduktorů o průměru 135 mm a výškový reproduktor s hedvábnou impregnovanou kalotou o průměru 26 mm, který byl speciálně navržený pro sérii NOTA X. Středobasové a basové reproduktory jsou vyrobeny z polypropylenového materiálu do kterého se vstřikuje horká slída v kroku lisování. Výsledkem je materiál, který je lehký, tuhý a dobře tlumí.
 
Modelová řada NOTA X je navržena s maximální pozorností pro dosažení přirozeného, autentického zvuku s velkým prostorem tak, aby se reprodukce maximálně přiblížila zážitku ze živé hudby.Průzračnost reprodukovaného zvuku se získává nízkou ztrátou i těch nejjemnějších informací, frekvenčně a fázově čistému přechodu mezi reproduktory. To je dosaženo optimálně navženými firemními reproduktory s vyrovnaným frekvenčním průběhem v pracovním pásmu a nízkým zkreslením i mimo něj. Díky dobrým vlastnostem speciálně navžených reproduktorům pro tuto řadu není nutná další frekvenční korekce ve výhybce. Tím se zpřesnil a zjednodušil její návrh, což spolu s jejími pečlivě vybranými komponenty zajistilo nízké ztráty signálu a vynikající technické parametry za mimořádnou cenu......
 
Zcela nová série NOTA X svými elektrickými vlastnostmi a hlavně vysokou citlivostí nepředstavuje zvýšené zatížení prakticky pro žádný zesilovač ve své cenové kategorii. Nezáleží jestli se jedná o stereo zesilovač nebo AV receiver , Reprosoustavy Indiana Line Nota X přináší kvalitní zvuk hudby i v domácím kinu.Díky zpracování a použitým materiálům, nízkému mechanickému zkreslení a ztrátám jsou zachovány nejjemnější detaily i při velmi nízkých úrovních poslechu. Je tak zachována transparentnost, živost reprodukce a plný dynamický rozsah.
 
Indiana Line s řadou Nota X přináší svůj charakteristický zvuk, kvalitní zpracování a krásný italský design i do světa cenově dostupných reprosoustav. Je příkladem toho, jak kvalitní reprosoustavy a za kolik se dají v dnešní době díky vyspělým technologiím a důmyslnému know-how vyrobit.
 
Vynikající poměr výkon / cena. Developed in Italy.
 
Skládá se:
 
Přední reprosoustavy: Nota 550X
 
Zadní reprosoustavy: Nota 240X
 
Centrální reproduktor: Nota 740X
 
Subwoofer: Basso 840
 
 
 
Barevné provedení: black - šedočerně mořený dub / walnut - ořech 
 
 
 
Záruka: Díky mimořádné kvalitě komponentů a provedení se na značku Indiana Line vztahuje 3-letá záruka.
 
Značku Indiana Line charakterizuje:
 
- živý muzikální zvuk s vynikajícm prostorem za zřetelné basové podpory
 
- prokreslení je velmi zřetelné a zvuk jasný, konkrétní, hlas zaostřený a stojící zdánlivě před reprosoustavami
 
- zůstávají  v zaplatitelných cenových kategoriích
 
- moderní design ve skvělém zpracování
 
+ budou se líbit milovníkům energie a svižnosti s krystalicky živým přednesem se skvělým prostorem a basovým základem, který jde hlouběji než by jste čekali...

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční audio sety
Výrobce: Indiana Line

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: