Magnat MC-400 + Magnat Signature 903

Kód: 29622
Neohodnoceno
Značka: Magnat
53 990 Kč
Není skladem

TROJALBUM MÁ VLAST ZDARMA JAKO DÁREK

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sestava kombinuje špičkově vybavený přístroj Magnat MC-400 a sloupové reprosoustavy Signature 903. MC-400 má vše, co můžete požadovat – tunery FM/DAB+, CD mechaniku, Phono MM předzesilovač, HDMI vstup s ARC, Bluetooth, streamer s možností multiroomu.

Hudbu po síti je možné streamovat jak po LAN kabelu, tak i přes wifi. Samozřejmostí je Spotify Connect/ Tidal Connect a také další streamovací služby ovladatelné pomocí Magnat App. Informace lze sledovat také na menším 2.8“ barevném TFT displeji.

Zesilovač je konstruován pro třídu AB s výkonem 2x60Watt/100 Watt (RMS/Max.). Digital-analog převodník je z dílny Texas Instruments s rozlišením do 192kHz/24Bit. Modul Bluetooth 5.0 je Qualcomm aptX HD.

Zadní strana přístroje je doslova nabita různými vstupy/výstupy: Phono MM, HDMI, optický digital, Line in, Sub out apod. Na čelní straně je také výstup na sluchátka s jackem 6.3 mm.

Samozřejmostí je také dálkový ovladač. Reprosoustavy Magnat Signature 903 jsou regálovky nejvyšší série Signature 900. Dílensky krásně zpracovaná bedna, s velkým středobasovým měničem vykouzlí ve vašem pokoji pohodu, ke které se budete rádi vracet. Signature 903 se vyznačují vyváženým přednesem v celém kmitočtovém spektru s důrazem na vyšší a nižší kmitočty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: