Audio set ARCAM A5 + JBL STAGE A120 + reprokabel AQ 646-2SG

Kód: 38116
Neohodnoceno
24 990 Kč
Není skladem

Akční set obsahující zesilovač ARCAM A5, jeden pár reproduktorů JBL SATGE A120 a kabeláž AQ 646-2SG za zvýhodněnou cenu.

Podrobnější informace naleznete níže na stránce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

1) ARCAM A5

Integrovaný zesilovač s vestavěným 24-bitovým / 192 kHz DAC převodníkem SABRE ESS9018, 2 x 50 W při 8 Ω. Je to bezesporu jeden z nejkomplexněji vybavených stereo zesilovačů ve své třídě. S výkonem 50 W RMS při 8 Ω ve třídě A/B dokáže naplnit dynamickým a čistým zvukem menší i střední místnosti a s dostatečnou rezervou si rozumí s většinou reproduktorů. 

Více informací na odkze https://www.hifiobchod.cz/zesilovace/arcam-a5/

 2) JBL STAGE A120

Reprosoustavy JBL Stage A120, jsou dimenzovány pro většinu menších místností a nabízí velmi vyrovnaný výkon. Můžete je použít jako kompaktní Hi-Fi reproduktory nebo jako stolní reproduktory k monitoringu, vždy budou zárukou přesné a detailní reprodukce a za všech okolností skvělou volbou. 

Kompaktní ozvučnice z 1,6 cm silné frézované MDF má úzký půdorys a povrchovou úpravu z texturované matné černé vinylové fólie. Bassreflexový nátrubek je směrovaný na zadní stěnu nad šroubovací připojovací terminály, které umožňují připojení nejen silných holých vodičů, ale i vodičů zakončených banánky nebo vidličkami. Součástí dodávky jsou také odnímatelné černé krycí mřížky z průzvučné tkaniny, 8 gumových podložek a dvě tlumící pěnové zátky na bassreflexový nátrubek. Reproduktory je možné instalovat na stěnu a pro tento účel jsou v balení také držáky a potřebný kotvící materiál. 

Více informací na odkze https://www.hifiobchod.cz/regalove/jbl-stage-a120/

3) AQ 646-2SG

Set reproduktorových HiFi kabelů pro jednoduché zapojení, vyrobený ze značkové metráže Audioquest, délka 2 m.

Více informací na odkaze https://www.hifiobchod.cz/reproduktorove/aq-646-sg/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: