Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Yamaha WXC-50

Kód: 5095
Dárek
Neohodnoceno
Značka: Yamaha
11 990 Kč
Není skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použijte svůj oblíbený audio zařízení s MusicCast

I když vaše přítomen Hi-Fi zesilovač nebo AV přijímač není kompatibilní se sítí nebo MusicCast pouhým přidáním WXC-50, takže se můžete těšit sítě audio nebo MusicCast (multi-pokoj audio).

MusicCast

MusicCast je nová revoluce v síťovém audio, použít všechny své produkty MusicCast společně nebo odděleně, je zcela na vás. Ovládat, to vše z jedné aplikace, jež mají být intuitivní, rychlé a snadné použití. Použijte Soundbar, bezdrátový reproduktor, je AV přijímač, Hi-Fi audio podle toho, co vám nejlépe vyhovuje, mix a zápas pak rozšířit MusicCast systém, pokud jde o čas. Všechny nové Yamaha se MusicCast systém přináší všechno všude pro každého.

MusicCast rozšiřuje zábavu možností

MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť pro poskytování hudby a zvuku požitek. To může přenášet digitální hudební obsah z chytrého telefonu, počítače nebo NAS na další MusicCast zařízení ve vaší domácnosti. To může také sdílet hudbu z externích zařízení, jako je například Disc ™ televizoru nebo Blu-ray připojený k WXC-50. Audio obsah z Bluetooth® připojených smartphony nebo tablety mohou být také přenesené do MusicCast zařízení v několika místnostech.

Stream stejné nebo rozdílné hudby do každé místnosti

Hrát stejnou skladbu ve více místnostech, nebo hrát různé skladby v každém pokoji. S MusicCast, volně vychutnat oblíbenou hudbu kdekoli v domácnosti.

Užijte si všechny hudební zdroje a komponentů

WXC-50 je kompatibilní se všemi typy hudebních zdrojů a služeb, jako je streamování služby. Dodává se s různými typy terminálů pro připojení TV, CD přehrávač, počítač a další AV zařízení, budete moci poslouchat hudbu z celého světa po celém domě pouze z jedné složky.

Stream přes Bluetooth® nebo AirPlay®

Můžete slyšet všechny zdroje hudbu ze svého chytrého telefonu prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth nebo připojení AirPlay. Můžete přehrávat hudbu z hudebních aplikací, rozhlasových aplikacích nebo -type Video Hosting služby YouTube ™.

Snadné nastavení pomocí smartphonu nebo tabletu

Pomocí chytrého telefonu nebo tabletu spolu s MusicCast CONTROLLER aplikace rychle a snadno ovládat reproduktor a měnit nastavení. Stejné Controller aplikace funguje jako dálkové ovládání pro všechny vaše zařízení umístěna příliš MusicCast kompatibilní.

Stisk Play

Stisknutím libovolného tlačítka na předním panelu zapne přístroj a zahájí přehrávání dříve vybraný zdroj. Rychlý a snadný přístup k vaší oblíbené hudby.

Šest tlačítek předvoleb na dálkovém ovladači

Nastavit šest číselných tlačítek na dálkovém ovladači pro vaše oblíbené zdroje síť / USB, jako je například internetové rozhlasové stanice, NAS nebo zůstat alb USB nebo skladby, pak stačí stisknout tlačítko a okamžitě slyšet, že stanice nebo píseň.

Retro moderní a kvalitní Superior

Jednoduchý design vytváří stylový hudební prostor a integruje krásně se zvukovým systémem. S vysoce kvalitním kovovým tělem a chladném dvoubarevném zbarvení, Yamaha změkčilosti se rozšíří do exteriéru, pro úplně příjemný zážitek z poslechu.

Přístroj lze umístit kamkoli, jakýkoliv styl

Pouze 214 mm (8-3 / 8 ") široký, kompaktní tělo úhledně hodí do jakéhokoli prostoru, aniž by upozornit na sebe. Můžete si zvolit libovolnou výhodnou polohou, umístěním vodorovně nebo svisle, sama o sobě nebo s jinými audio komponent.

Luxusním Sound, All Time

Díky vynikající zpracování zvuku technologie Yamaha, vychutnáte si skvělý zvuk ze všech hudebních zdrojů - bez ohledu na to, jaká je jejich kvalita, nebo vaše poslechové prostředí, nebo druh reproduktorů, který používáte. Při poslechu zvuku z chytrých telefonů nebo jiných komprimovaných zdrojů se Compressed Music Enhancer výrazně zlepšuje zvuk na všech úrovních frekvence. Hlasitost-adaptivní EQ automaticky nastaví / výšek vyvážení basů v závislosti na úrovni hlasitosti. Advanced Bass Extension poskytuje hlubší a bohatší low-end zvuk - je to skvělé pro kompaktní nebo do zdi reproduktory. A přímý režim umožňuje přehrávat ve vysokém rozlišení audio zdroje stejně jako oni jsou bez jakéhokoli zpracování.

High Level Technologie pro vysoce kvalitní zvuk

WXC-50 sklízí výhody Advanced Audio technologie Yamahy a vzorů obvodu. Předzesilovač obvodů, například minimalizuje vibrace digitální a využívá stejnou vysoce výkonnou ESS DAC, která se nachází v high-end AV přijímači. proprietární napájení konfigurace zem Yamahy s názvem DAC na čistý Ground, zajišťuje, že napájení nebude nikdy mít negativní vliv na kvalitu zvuku. 48-bitový digitální ovládání hlasitosti poskytuje mnohem větší přesnost a kvalitu, že konvenční digitální nebo analogové ovládací prvky. Kromě toho je velmi tuhý, kovový rám dodává stabilitu nezbytné pro výkonné, čisté reprodukce hudby.

Podporuje DSD 5.6 MHz a FLAC / WAV / AIFF 192 kHz / 24-bit pro vysoké rozlišení reprodukce

WXC-50 podporuje širokou škálu formátů s vysokým rozlišením, včetně DSD 5,6 MHz, FLAC a WAV, AIFF 192 kHz / 24-bit, a ALAC (Apple Lossless) 96 kHz / 24 bitů pro iTunes. Ať už z webu pro stahování hudby nebo streamování hudby služeb, můžete využít plně využívat výhod s vysokým rozlišením zvukových zdrojů, pro pocit, jako byste byli přímo v koncertním sále.

Režim Player

Chcete-li nastavit hlasitost z Hi-Fi zesilovače nebo AV přijímač je WXC-50 vám umožní vypnout režim PRE AMP a používat zařízení jako jednoduchý síťový hudební přehrávač. Přepnutí do režimu přehrávače obchází objem a jakékoli zpracování pro přímé přehrávání zvuku s vysokým rozlišením.

Nízká spotřeba energie

WXC-50 spotřebovává méně než dva wattů energie v pohotovostním režimu, je-li na výkon, spotřeba energie je stále nízká 5W, a to i při delším používání, spotřeba energie je šetrný k životnímu prostředí. Kromě toho Auto Power Down umožňuje šetřit energii tím, že napájení se automaticky vypne po 2, 4, 8 nebo 12 hodin.

Snadná instalace

WXC-50 nabízí různé Vlastní instalace funkcí, takže pomocí několika jednotek je snadné vytvořit rozsáhlé domácí audio systém.

Vhodná velikost pro 1U

O šířce 214 mm (8-3 / 8 ") a výška 42 mm (1-5 / 8") (bez nohou), tak se tato komponenta snadno se vejde do 1U (19 palců) stojanu.

Profesionální funkčnost

- Flexibilní Trigger In / Out setup

- Konektivita Wired LAN

- Funkce Wireless Off

- Kompatibilita nastavení Web

 Oficiální stránky výrobce: zde

Recenze: zde

 
  WXC-50
Bezdrátový streamovací zesilovač
Sekce Network DLNA verze 1.5
Formát souboru MP3, WMA, MPEG4, AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD
Wi-Fi Ano
AirPlay Ano
Bluetooth Ano (SBC / AAC)
Pure Direct Ano
Celkové harmonické zkreslení (20 Hz-20 kHz) 0,003% (Pre out)
Signal-to-Noise Ratio 112 dB (Opt / Net / USB / Bluetooth ne) / 98 dB (AUX in)
Audio In / Out 1/1
Digitální vstup 1 (Optical) / 1 (optický, koaxiální)
USB vstup 1
Ethernet 1
Pre Out 1
Subwoofer Out 1
Remote IN / OUT 1/0
Control (Trigger) IN / OUT 1/1
Spotřeba v pohotovostním režimu 1,8 W
Rozměry (Š x H x D) 215 x 51,5 x 245,9 mm (s anténou: 214 x 123,6 x 245,9 mm); 8-3 / 8 "x 2" x 9-5 / 8 "(s anténou: 8-3 / 8" x 4-7 / 8 "x 9-5 / 8")
Hmotnost 1,44 kg; 3.17 lbs.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: