Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Yamaha WXA-50

Kód: 5257
Dárek
Neohodnoceno
Značka: Yamaha
15 990 Kč
Není skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

MusicCast aktivní zesilovač WXA-50 je audio komponent nové koncepce, která přesahuje běžné audio myšlení. Umožní Vám přístup k velké škále audio obsahu, jako je hudba ze streamovacích služeb nebo hudba uložená ve smartphonu. Vychutnáte si vysoce kvalitní zvuk a styl, díky schopnosti vytvářet síť s exkluzivním MusicCast multi-room audio systémem od Yamahy. Vysoká funkčnost a výkon Vám přinese požitek z hudby právě tak, jak chcete.

Použijte Vaše oblíbené audio zařízení s MusicCast.
Pouhým přidáním WXA-50 do vašeho systému reproduktorů, si můžete jednoduše užívat stylový streaming hudby nebo plný MusicCast (audio multi-room) systém.

MusicCast.
MusicCast je nová revoluce v síťovém audiu, používejte všechny Vaše MusicCast výrobky, společně nebo odděleně. Ovládání je jednoduché, vše z jedné aplikace. Použijte Soundbar, bezdrátový reproduktor, AV receiver, HiFi, kterýkoliv komponent Vám nejlépe vyhovuje, nebo je kombinujte, poté rozšiřte Váš MusicCast systém.MusicCast rozšiřuje možnosti zábavy.
MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť pro poskytování hudby a zvukového požitku. Může přenášet digitální hudební obsah z chytrého telefonu, počítače nebo NAS na další MusicCast zařízení ve Vaší domácnosti. Může také sdílet hudbu z externích zařízení, jako je například TV nebo Blu-ray Disc přehrávač, připojený k WXA-50. Audio obsah připojených smartphonů nebo tabletů přes Bluetooth může být také přenesen do MusicCast zařízení v několika místnostech.

Streamujte stejnou nebo různou hudbu do každé místnosti.
Hrajte stejnou skladbu ve více místnostech nebo přehrávejte různé skladby v každém pokoji. S MusicCast si volně vychutnejte oblíbenou hudbu kdekoli v domácnosti.

Užijte si všechny hudební zdroje a komponenty.
WXA-50 je kompatibilní se všemi typy hudebních zdrojů a službami, jako např. streamovací služby. Dodává se s různými typy terminálů pro připojení TV, CD přehrávače, počítače a dalších AV zařízení. Budete tak moci poslouchat hudbu z celého světa, po celém domě, pouze z jednoho komponentu.

Streamujte přes Bluetooth nebo AirPlay.
Můžete poslouchat všechny zdroje hudby z Vašeho chytrého telefonu, prostřednictvím bezdrátového připojení Bluetooth nebo AirPlay. Můžete přehrávat hudbu z hudebních aplikací, rozhlasových aplikací nebo YouTube.

Snadné nastavení pomocí smartphonu nebo tabletu.
Použijte Váš chytrý telefon nebo tablet spolu s MusicCast CONTROLLER aplikací ke snadné a rychlé obsluze reproduktoru a ke změně nastavení. Stejná Controller aplikace funguje také jako dálkové ovládání pro všechny vaše MusicCast kompatibilní zařízení.

Jeden stisk Play.
Stisknutím libovolného tlačítka na předním panelu přístroj zapnete a zahájí se přehrávání dříve vybraného zdroje. Rychlý a snadný přístup k vaší oblíbené hudbě.

Šest tlačítek předvoleb na dálkovém ovladači.
Nastavte šest číselných tlačítek na dálkovém ovladači pro vaše oblíbené síťové/USB zdroje, jako například internetové rozhlasové stanice, NAS nebo USB alba či skladby. Pak stačí stisknout tlačítko a okamžitě slyšíte píseň nebo stanici.

Moderní retro a vynikající kvalita.
Jednoduchý design vytváří stylový hudební prostor a krásně se integruje s Vašim zvukovým systémem. WXA-50 má vysoce kvalitní kovové tělo a chladné, dvoutónové zbarvení.Položte jej kamkoliv, do jakéhokoliv stylu.
Pouze 214 mm široký, kompaktní tělo tohoto zesilovače se úhledně hodí do jakéhokoli prostoru, aniž by na sebe upozornil. Můžete si vybrat jakoukoliv výhodnou polohu, umístit jej vodorovně nebo svisle, samostatně nebo s jinými audio komponenty.

Luxusní zvuk, po celou dobu.
Díky vynikající Yamaha technologii zpracování zvuku, si vychutnáte skvělý zvuk ze všech hudebních zdrojů - bez ohledu na to, jaká je jejich kvalita nebo vaše poslechové prostředí nebo druh reproduktorů, který používáte. Při poslechu audia z chytrých telefonů nebo jiných komprimovaných zdrojů, Compressed Music Enhancer výrazně zlepšuje zvuk na všech úrovních frekvence. Adaptivní hlasitost EQ automaticky nastaví basové/výškové vyvážení, v závislosti na úrovni hlasitosti. Advanced Bass Extension poskytuje hlubší a bohatší zvuk - což je skvělé pro kompaktní nebo nástěnné reproduktory. A Direct Mode Vám umožňuje přehrávat audio zdroje ve vysokém rozlišení.

Technologie na špičkové úrovni pro vysoce kvalitní zvuk.
WXA-50 sklízí výhody špičkových audio technologií od Yamahy a designu obvodu. Obvod předzesilovače, například minimalizuje digitální jittery a využívá stejně vysoce výkonný ESS DAC, který se nachází v high-end AV receiverech. Proprietární konfigurace uzemnění napájení od Yamahy, nazvaná DAC on Pure Ground zajišťuje, že napájení nebude mít nikdy negativní vliv na kvalitu zvuku. 48-bitové digitální ovládání hlasitosti poskytuje mnohem větší přesnost a kvalitu, než konvenční digitální nebo analogové ovládací prvky. Kromě toho, tuhý, kovový rám dodává stabilitu, nezbytnou pro výkonnou a čistou reprodukci hudby.

Podpora DSD 5.6 MHz a FLAC/WAV/AIFF 192 kHz/24-bit pro reprodukci ve vysokém rozlišení.
WXA-50 podporuje širokou škálu formátů s vysokým rozlišením, včetně DSD 5,6 MHz, FLAC a WAV, AIFF 192 kHz/24-bit a ALAC (Apple Lossless) 96 kHz/24 bitů pro iTunes. Ať už z webu pro stahování hudby nebo ze streamovacích hudebních služeb, můžete plně využívat výhody zvukových zdrojů s vysokým rozlišením, pro pocit, jako byste byli přímo v koncertním sále.

Nízká spotřeba energie.
WXA-50 spotřebovává méně než 2W energie v pohotovostním režimu, je-li zapnutý, spotřeba energie je stále nízká 15 W, a to i při delším používání. Spotřeba energie je šetrná k životnímu prostředí. Kromě toho Auto Power Down Vám umožňuje šetřit energii tím, že napájení se automaticky vypne po 2, 4, 8 nebo 12 hodinách.

Snadná instalace.
WXA-50 nabízí různé vlastní instalační funkce, takže pomocí několika jednotek je snadné vytvořit rozsáhlý domácí zvukový systém.

Vhodná velikost pro rack 1U.
O šířce 214 mm a výšce 42 mm (bez nohou), se tento komponent snadno vejde do 1U (19 palců) racku.

Profesionální funkčnost.
- Flexibilní spínač In/Out nastavení.
- Kabelové LAN připojení.
- Bezdrátová funkce Off.
- Kompatibilita web nastavení.

 

Oficiální stránky výrobce: zde

Recenze: zde

 

WXA-50

 • Kompaktní rozměry, např. pro 1U Rack
 • Podpora MusicCast pro rychlou a snadnou správu a multiroom
 • Bluetooth pro streaming hudby
 • AirPlay pro streaming hudby nebo youtube po Wi-Fi (Apple produkty)
 • Podpora hi-res formátů DSD 5.6 MHz a FLAC / WAV /AIFF 192 kHz / 24-bit
 • RMS Výkon: 70 W + 70 W (při 6 ohm, 20 Hz-20 kHz, 0.06 % THD)
 • Odstup signál/šum: 110 dB (Opt / Net / USB / Bluetooth vstupy) / 98 dB (AUX vstup)
 • Harmonické zkreslení (20 Hz - 20 kHz): 0.02 %
 • Rozměry (Š x V x H): 215 x 51,5 x 251,4 mm (s anténou: 214 x 123.6 x 251.4 mm)
 • Hmotnost: 1,94 Kg
 • Spotřeba ve standby: 1,8 W
 • 1x Analogový RCA vstup
 • 1x Analogový RCA výstup
 • 1x Digitální optický vstup
 • 1x LAN Ethernet
 • 1x Výstup na subwoofer
 • 1x USB vstup

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: