Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Yamaha A-S801 + kvalitní cinchový kabel ZDARMA

Kód: 5093-422
Tip Dárek
Neohodnoceno
Značka: Yamaha
29 690 Kč –16 %
Yamaha A-S801 + kvalitní cinchový kabel ZDARMA
29 690 Kč –16 % 24 990 Kč
Skladem (1 ks)
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
28.5.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoká pevnost šasi přispívá k vysoké hustotě Sound a High Purity Audio Reproduction

Aby bylo možné účinně tlumit vibrace, které mají nepříznivý vliv na kvalitu zvuku, A-S801 podvozek má dvojité dno 1mm železné desky. Navíc, výkonový transformátor a chladiče v sekci napájení zesilovače jsou podporovány extrémně silné a stabilní ART (Anti-Resonance a tuhý) základny. Pevná středová čára dále zvyšuje vysokou podporu tuhost a tlumení vibrací. Tyto designové inovace Yamaha přispívají k vynikající S / N poměru a přírodní, bohaté reprodukci zvuku.

Kvalitní design obvod s vysokým zvuk vychází z Top-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) koncepce

Top-ART design a umění základna zajišťují optimální zvuk při zpracování a přenos audio signálu je jednoduchá a přímá tam je menší šance na to být ovlivněna šumu a zkreslení. zesilovač designu technologie od Yamahy s názvem Top-ART je k dispozici I / O (vstup výstup) Přímý symetrický design, s pravým a levým kanálem organizovaných v rovné, symetrické rozložení pro nejvyšší signálu čistoty.

Vysoce kvalitní díly pro vynikající zvukový výkon

Zakázkové napájecí transformátor, zakázková výroba blokové kondenzátory, dva přímou cestu signálu reproduktorů relé, OnePoint uzemňovací systém, hliníkové extrudované chladiče a dalších částí nejvyšší kvality bez námahy zvládnout náročné audio signálu podmínkách. Kvalita jednotlivých dílů, jakož i způsob, jakým pracují společně, v podstatě určuje kvalitu zvuku některé součásti. Yamaha používá jen výjimečně vysokou obrazovou kvalitu dílů, vybírány a testovány opatrně.

CD Direct Amplification a Pure Direct mód pro větší čistotou zvuku

S přímým napojením na vstup CD, CD Direct Amplification maximalizuje zdroj CD S / N poměr. Navíc zapojení Pure Direct režim způsobí, že hudební signály cestovat nejkratší možnou trasu okruhu, obcházet vyrovnávací zesilovač a tón, hlasitost a ovládací prvky vyvážení prakticky eliminovat degradaci signálu nejčistší kvalitu zvuku.

Spojité Ovládání hlasitosti

A-S801 mají také nový ovládací prvek analogové hlasitosti na předním panelu, který používá elektronický hlasitosti pro vyšší kvalitu zvuku, který umožňuje nastavit efekt úpravy hlasitosti podle potřeby. Oddělený od celkového objemu, to ovládá rovnováhu zvuky s nízkými a vysokofrekvenčních, které poskytují plný tónový rozsah na jakékoliv úrovni hlasitosti, kompenzuje přirozenou ztrátu lidského ucha vysokých a nízkých frekvencí na měkkých úrovních.

Pozlacené terminály

Pozlacené konektory zajišťují kvalitní spojení, které zabraňuje ztrátě signálu. A-S801 má pozlacené reproduktorové terminály a vstupní svorky.

USB DAC funkce podporuje 2.8MHz / 5.6MHz DSD Nativní rozlišení a PCM384kHz / 32 * bit Reprodukce

Funkce USB DAC podporuje 2.8MHz / 5.6MHz DSD nativní rozlišení a PCM 384kHz / 32-bit * reprodukci

Vestavěná funkce USB DAC umožňuje přímé připojení k PC a reprodukci dnešních populárních vysokým rozlišením zdrojů zvuku. Yamaha vyvinutý řadič USB zařízení IC má své vlastní hlavní hodiny, které eliminuje chvění PC pro přenos signálu s vysokým rozlišením. Řidič ASIO2.3 Yamaha Steinberg USB dosahuje nižší zpoždění a vyšší propustnost. Nabízí kompatibilitu s nativním DSD 5.6MHz rozmnožování a PCM 384kHz / 32-bit reprodukci PCM, si můžete vychutnat širokou škálu s vysokým rozlišením zvukových zdrojů pro vysoce kvalitní zvuk. Navíc, indikátor na předním panelu zobrazuje snadno srozumitelné DSD a přehrávání PCM formáty a vzorkovací frekvence.

* Podpora systému Windows. Mac podpora je 24-bit.

Výjimečně High Performance 32-bitový D / A převodník

D / A převodník pro A-S801 je ES9010K2M z ESS Technology, Inc. Vybrali jsme to po pečlivém přezkoumání všech bodů, ne pouze jeho vysoká přesnost zpracování 32-bitového zvuku, ale také schopnost zpracovávat velké objemy zvukových dat s plnou PCM 384kHz, DSD 5.6MHz nativní rozmnožování, pevnost v nízkém registru a definice vysoké kvality ve vysokém registru. Vzhledem k tomu, vestavěný D / A převodník vytváří svůj vlastní master hodiny, je také součástí původní funkce Kolísání Eliminace, což umožňuje D / A konverze s extrémně nízkým dopadem hodinami chvění. Kromě toho, 2-kanálový D / A převodník se nachází uvnitř čipu, a použije dvojitý diferenciální operace. Výsledkem je mimořádně vysoký výkon a vysoká kvalita výstupní signál s vynikajícím poměrem signálu k šumu.

Digital Audio vstup pro TV a / nebo Blu-ray přehrávač

A-S801 vybaven pro digitální audio vstup s oběma optickým a koaxiálním terminálů. Optická je určen pro příjem zvuku z televizoru, a koaxiální pro příjem zvuku z Blu-ray přehrávače. Zvuk zůstává v digitální doméně, která vám čistý, původní dynamický zvuk pro všechny vaše zábavu zdrojů, sportovních a jiných programů na filmy a koncerty.

Připojení pro YBA-11 Bluetooth adaptér bezdrátové sítě

S YBA-11, budete moci bezdrátově přenášet hudbu z Bluetooth schopné mobilní telefon nebo PC k přijímači sítě. Díky digitálnímu připojení a aptX® algoritmus kódování zvuku, budete se těšit bezdrátové streamování hudby s optimální kvalitou zvuku. Také můžete pohodlně napájet YBA-11 prostřednictvím propojení DC-out na zadním panelu zesilovače.

Speaker A, B nebo A + B pro výběr a reproduktorové terminály pro dva systémy

Můžete připojit dvě samostatné reproduktorové systémy v různých místnostech a přepínat mezi nimi, nebo je nechat oba hrají ve stejnou dobu. K dispozici jsou čtyři terminály, takže pouhým stisknutím tlačítka, můžete přepnout reproduktory tak, aby odpovídala zdroje zvuku.

Subwoofer Terminal

Terminál pro připojení subwooferu je k dispozici, což vám umožní zvýšit výkon basů vašeho systému pro více silný zvuk s vyšší celkovou kvalitu zvuku.

Phono MM Terminal

Můžete připojit gramofon s phono cartridge MM hrát vinylové desky. To vám umožní vychutnat nejen CD, ale i analogový zvuk nahrávat z zesilovač s nejnovější digitální / analogové technologie.

Jednoduchý, ale propracovaný design

Nádherně jednoduchým a jedinečným designem zděděné přímo z audio komponent Yamaha HiFi Tyto zesilovače také pochlubit snadnovyměnitelné pracovat rozložení tlačítek. Hliníková přední panel má bohatě strukturovaný stříbrnou vlasovou povrchovou úpravu. Tyto ovládací knoflíky jsou také stejné luxusního konstrukce, jak je používán na našich top-end modely.

Dálkové ovládání s čistý a jednoduchý design

Čistý a jednoduchý design dálkového ovládání poskytuje snadnovyměnitelné pochopit ovládání jednou rukou. Snadno ovladatelný konstrukce usnadňuje nastavení hlasitosti píseň a pořádek. Jednotka má sofistikovaný hledá vlasovou úpravu, která odpovídá konstrukci zesilovačů. Můžete také použít dálkový ovladač k ovládání Yamaha CD přehrávač.

Otočný volič vstupu Snímač s LED diodami

Rotační kodér umožňuje rychlé a snadné vybrat vstupní zdroje. Povrchová úprava Materiál luxusní vlasová nabízí příjemné hmatové pocit. LED jasně ukazují, jaký zdroj je vybrán, takže můžete snadno změnit zdroje i v temné místnosti.

Automatické vypnutí do pohotovostního režimu

 

Zesilovač má funkce pro úsporu energie, která rozpozná, kdy nebyl používán delší dobu (asi 8 hodin), i když je zapnuto napájení, a automaticky přesouvá ji do pohotovostního režimu. Takže i když jste zapomněl vypnout, bude spotřeba energie je minimalizována.

Oficiální stránky výrobce: zde

Recenze: zde

 
A-S801
Specifikace
Minimální výstupní výkon RMS (8 ohmů, 20 Hz-20 kHz) 100 W + 100 W (0,019% THD)
Maximální výkon (4 ohmy, 1 kHz, 0,7% THD pro Evropu) 160 W + 160 W
High Dynamic Power / kanál (8/6/4/2 ohmů) 140/170/220/290 W
Damping Factor 240
Frekvenční odezva 10 Hz-100 kHz +/- 1,0 dB
Celkové harmonické zkreslení (CD do Sp Out, 20 Hz-20 kHz) 0,019% (50 W / 8 ohmů)
Signal-to-Noise Ratio (CD) 99 dB (vstup zkratován, 200 mV)
Audio In / Out 8/2
Digitální vstup Ano (optický / koaxiální)
USB vstup Ano (typ B)
subwoofer Out Ano
DC out Ano
pure Direct Ano
TOP-ART Ano
Přepínatelný CD Direct Amplification Ano
Spotřeba v pohotovostním režimu 0.5W
Power Management (Auto Power Standby) Ano
Rozměry (Š x H x D) 435 x 152 x 387 mm; 17-1 / 8 "x 6" x 15-1 / 4 "
Hmotnost 12.1 kg; 26,7 lbs.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: