Doručování objednávek probíhá bez omezení.

NAD Ci980

Kód: 3523
Dárek
Neohodnoceno
Značka: NAD
43 990 Kč –9 %
NAD Ci980
43 990 Kč –9 % 39 990 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
24.9.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

S CI 980, NAD představuje novou generaci vysoce zesílení výkonu pro vlastní instalaci a distribuované audio systémy. Využitím nejnovější vysoce účinné spínací zesilovač technologie, CI 980 je i zcela nová konstrukce postavena tak, aby malé, lehké a velmi energeticky úsporné, aniž by byla ohrožena vynikající hudební kvalitu zvuku pro které NAD je známá. CI 980 má 8 kanálů čistý, nízkým zkreslením moci nastavit v konfiguraci 4 stereo zóny. Se může pochlubit 50 W na kanál, CI 980 je určen pro řízení systémů s nízkou impedancí reproduktory a dlouhý drát běží.

Žádné starosti, žádné problémy

spolehlivost systému a jednoduchá instalace byly primární cíle v designu CI 980. Výška 2U nosič a součástí stojanu uši, aby vynikající využití drahého prostoru rozvaděče, zatímco vysoce účinný zesilovač vytváří velmi málo tepla, což umožňuje více CI 980s, které mají být použity v jednom stojanu. Termostaticky řízené ochlazování nucen vzduchu zajišťuje dlouhou bezproblémovou životnost. Phoenix připojení reproduktorů bloky usnadňuje instalaci hračka, a volitelný lokální nebo globální vstup dále zjednodušuje kabeláž.Překlenovacího funkce umožňuje jakoukoli dvojici kanálů, aby se stal jediný vysoký výkon kanálu, čímž se flexibility CI 980 je.

Jednoduchost v integraci

CI 980 nabízí výběr ze stejnosměrného spoušti nebo signálů snímání auto na s automatickým vypínáním, aby se integrace snadné. Naše snímací obvod signálu využívá propracovaný hudební snímací obvod, aby se zabránilo falešné spouští společné s hlučnými source komponent, nebo jiné druhy šumu interferenčního jako VF svodové nebo zemních smyček. Rack instalace je vyrobena elegantní a efektivní, díky vstupů a výstupů, které spouští nabídka sedmikráska řetězce.

Dobře chráněné, úspory energie

CI 980 napětí je univerzální, což může být důležité v námořní a letecké elektrotechniky zařízení. Zesilovač je plně chráněn před zkratu a přehřátí, a provoz se automaticky obnoví poté, co podmínka je opravena.Kontrolky pro každou stavu ochrany zóna show a zesilovače oříznutí. S <0,5 W Spotřeba v pohotovostním režimu a vysoce efektivní dodávky elektrické energie, bude CI 980 zaujme svým energetické účinnosti.

Oceňovaná Sonics

Když přijde na zvuk, NAD je v horní vrstvě všech zesilovačů značky, důsledně vyhrál ocenění za výkon a hodnotu za peníze. CI 980 nabízí teplé, expanzivní a intenzivně hudební zvuk, který je určen k řízení reálného světa zatížení reproduktorů, a to nejen jednoduchých laboratorních testů zatížení. Zamilujete si způsob, jakým CI 980 přináší nejlepší výkon z jakéhokoliv reproduktor pro nevšední zážitek z poslechu. Je také velmi tichý s neslyšitelný zbytkovým hlukem v žádném signálové podmínky, důležité při používání účinných reproduktorů v malých prostorech. Hudební, praktická, efektivní a spolehlivé, CI 980 je všechno, co chcete pro vysoce kvalitní distribuované zvuku.

Oficiální stránky výrobce: zde

Recenze: zde

8-kanálový výkonový zesilovač

NAD Ci980 s trvalým výkonem 60Wx8 při 4Ω/50W x8 při 8Ω anebo můstkový režim 120Wx2 při 8Ω; zóna 1/2/3/4,ovládání +12V Trigger, provedení grafit, 483x105x323mm(vč.ovládacích prvků, konektorů, nožiček a madel uchycení do racku)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: