Doručování objednávek probíhá bez omezení.

NAD Ci940

Kód: 3524
Dárek
Neohodnoceno
Značka: NAD
30 790 Kč –19 %
NAD Ci940
30 790 Kč –19 % 24 990 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
9.3.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

CI 940 představuje nejnovější generaci NAD vysokého zesílení výkonu pro vlastní instalaci a distribuované audio systémy. Stejně jako mnoho dalších oceněných NAD zesilovačů před ním, CI 940 je navržen naší Engineer emeritní Bjørn Erik Edvardsen. CI 940 může snadno poskytnout okamžitý špičkový proud potřebný pro dobrou basovou odezvu tím, že využije několik diskrétních Vysoký výkon zařízení. Napájecí zdroj je vybaven vlastní toroidní transformátor, který udržuje velmi nízkou impedanci pro nejmenší hluk a dobré tlumení faktoru.

Síla a Výkon

CI 940 má 4 kanály čistého nízkým zkreslením moci nastavit v konfiguraci 2 stereo zóny. Se může pochlubit 35 wattů nepřetržitého napájení na kanál, CI 940 je určen pro řízení systémů s nízkou impedancí reproduktory a dlouhý drát běží. Mizivě nízké zkreslení a téměř nepřítomnosti šumu umožňují hudby, která vzešla z "černé" pozadí, který rozšiřuje zvukové pole stereo perspektivu a umožňuje jemné detaily hudby, které mají být jasně slyšet. Velkorysý dynamická síla dává hudbě uvolněnou ještě živý kvalitu.

Jednoduchost v integraci

Snadná integrace je zajištěna výběrem DC spoušti nebo signálu snímání automatického zapnutí s automatickým vypínáním. CI 940 využívá sofistikované hudební-sensing obvodu, aby se zabránilo falešné spouští společné s hlučnými source komponent nebo jiné druhy šumu interferenčního jako VF svodové nebo zemních smyček. Rack instalace je vyrobena elegantní a efektivní, protože vstupy a výstupy spouští nabízejí uzavřeném cyklu. Napájecí kabel je odnímatelný pro snadnou údržbu a modernizaci kabelu. Zesilovač je plně chráněn před zkratu a přehřátí a automaticky obnoví provoz poté, co podmínka je opravena. Indikační LED diody pro každý status zóna ukázat ochrany.

Žádné starosti, žádné problémy

spolehlivost a snadnost instalace systému byly primární cíle v tomto zcela novém designu. Výška 2U racku a jsou zahrnuty stojan uši dobře využít drahocenný racku. Termostaticky řízené ochlazování nucen vzduchu zajišťuje dlouhou bezproblémovou životnost. Phoenix připojení reproduktorů bloky, aby její instalace dílem okamžiku a zapojení dále zjednodušena. Překlenovací funkce umožňuje každý pár kanálů, aby se stal jediný vysoký výkon kanálu, vytváří další flexibilitu.

Oceňovaná Sonics

Když přijde na zvuk, NAD je v horní vrstvě všech zesilovačů značky, důsledně vyhrál ocenění za výkon a hodnotu za peníze. Známý pro své teplé, expanzivní a intenzivně hudební zvuk, NAD zesilovače jsou navrženy tak, aby řídit v reálném světě zatížení reproduktorů, a to nejen jednoduchých laboratorních testů zatížení. NAD CI 940 přinese ten nejlepší výkon z jakéhokoliv reproduktoru která vám poskytne nejlepší možný zážitek z poslechu. Je také velmi tichý s neslyšitelný zbytkového šumu v žádném signálem podmínek, důležité při používání účinných reproduktorů v malých prostorech. Energetická účinnost je také působivé s <spotřebou 0,5 W v pohotovostním režimu a vysoce efektivní přenos výkonu. Hudební, praktická, efektivní a spolehlivé, CI 940 je všechno, co chcete pro vysoce kvalitní distribuované zvuku.

Oficiální stránky výrobce: zde

Recenze: zde

4-kanálový výkonový zesilovač

NAD Ci940 s trvalým výkonem 35Wx4 při 4Ω/8Ω anebo můstkový režim 70Wx2 při 8Ω, IHF dynamický výkon:55W/ 8Ω, 85W/ 4Ω, 95W/ 2Ω; zóna1/zóna2, ovládání +12V Trigger,provedení grafit, 483x105x323mm (vč.ovládacích prvků, konektorů,nožiček a madel uchycení do racku)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: