Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Klipsch Powergate

Kód: 26636
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Klipsch
12 990 Kč –15 %
PowerGate New
12 990 Kč –15 % 10 990 Kč
Není skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klipsch PowerGate, který je vybaven zesilovačem třídy D o výkonu 2 x 100 W, dokáže řídit i ty nejobtížnější reproduktory. Ať už tedy v kanceláři používáte pár regálových reproduktorů nebo připojíte pár reproduktorů Klipschorn, PowerGate vám bude dodávat.

Jako součást bezdrátového multi-room audio systému Klipsch Stream lze vybrat a streamovat vše, co zapojíte do PowerGate, pro přehrávání v jiných místnostech vašeho domu, kde jsou umístěny produkty Klipsch Stream.

Funkce:

 • 2 x 100 wattový zesilovač třídy D.
 • Připojení Wi-Fi pro bezdrátovou integraci zvuku do více místností Klipsch Stream
 • USB audio (připojení typu B)
 • Bezdrátové připojení Bluetooth® s dekódováním AAC a apt-X
 • Phono předzesilovač / analogový zvuk RCA
 • Optický (TOSLINK)
 • Dálkové ovládání
 • Převodník D / A 192kHz / 24bit
 • Sluchátkový výstup (3,5 mm)
 • Výstup subwooferu
 • Linkový výstup předzesilovače (RCA analogový)

 

VŠE CO POTŘEBUJEŠ

PowerGate je vybaven digitálními audio vstupy s vysokým rozlišením pro 24kbitový zvuk 192kHz. Připojte svůj počítač, Blu-Ray, CD přehrávač nebo cokoli jiného a užijte si 2kanálový stereofonní zvuk s vysokým rozlišením.

PowerGate je extrémně všestranný produkt. Použijte jej jako tradiční 2kanálový stereofonní zesilovač, stolní USB DAC sluchátkový zesilovač a můžete jej integrovat s bezdrátovým víceprostorovým zvukovým systémem Klipsch Stream pro přehrávání zvukových zdrojů v síti ve vaší místnosti.

Power Gate Lifestyle F

VSTUPY PHONO PRE-AMP & RCA? ANO PROSÍM!

Klipsch PowerGate také nabízí volitelný phono předzesilovač / RCA linkový vstup, takže se můžete dokonce připojit a užívat si svůj gramofon, kazetový přehrávač, 8pásmový přehrávač (ano, víme, že jste tam venku) a jakýkoli jiný analogový zdroj.

Power Gate Lifestyle B

SNADNÁ KONTROLA

PowerGate je vybaven integrovanými ovládacími prvky na předním panelu, které vám umožní snadno vybrat zdroj, spárovat Bluetooth ® , upravit hlasitost, upravit hlasitost subwooferu a ztlumit zvuk. Zahrnuli jsme také dálkové ovládání. A pokud jej používáte jako součást bezdrátového audio systému Multi-Room Klipsch Stream, můžete jej ovládat také pomocí aplikace Klipsch Stream.

Power Gate Lifestyle E

POTŘEBUJETE VÍCE BASS?

Klipsch PowerGate má také nízkofrekvenční zvukový výstup, což vám usnadní přidání subwooferu do místního systému. Kromě toho vám stereofonní zvukové výstupy RCA umožňují spustit zvuk do externího zesilovače, pokud si přejete.

Streamujte krok 2

BEZDRÁTOVÉ STREAMOVÁNÍ DO JAKÉKOLI POKOJE

Klipsch PowerGate vám umožňuje znovu vyslat jakýkoli zdroj zvuku do jiných místností vašeho bezdrátového audio systému Multi-Room Klipsch Stream. Užijte si poslech v místnosti výběrem linky v aplikaci Klipsch Stream. Svou LP si můžete dokonce užít v několika místnostech vašeho domova.

Power Gate Lifestyle 1

AKTUALIZACE OVLADAČŮ

Chcete-li svůj PowerGate aktualizovat, navštivte naši stránku USB ovladače PowerGate a postupujte podle pokynů.

PŘEJDĚTE NA STRÁNKU DRIVER

 

Parametr Hodnota
Výkon zesilovače 2x 50W kontin./100W vrchol 8 ohmů, <0,04% THD + N, 1 kHz; 2x 75W kontin./150W vrchol 6 ohmů, <0,06% THD + N, 1kH; 2x 100W kontin./200W vrchol 4 ohmy, <0,08% THD + N, 1kH
Frekvenční rozsah 20Hz – 20kHz, + /_ 0.1dB, 6 ohms
Poměr signál/šum >90dB @ 50W, 8 ohms
Vstupy USB Audio (připojení typu B); Wi-Fi (pro DTS Play-Fi); Bluetooth; Phono pre-amp/RCA analog audio; Optický (TOSLINK); USB typ A (aktualizace firmwaru)
Výstupy L/P reproduktor; Subwoofer (LFE); RCA analog audio; Sluchátkový (3.5mm analog audio); Wi-Fi (pro DTS Play-Fi)
Rozměry 25.4 x 6.35 x 15.24 cm
Hmotnost 1.36 kg
Napětí 110/240 VAC
Dodávané příslušenství Bezdrátové dálkové ovládání; Optický TOSlink kabel; USB Typ B kabel (pro audio); 3.5mm miniplug (analog) audio kabel; univerzální zdroj napájení
Streamujte hodinky

SLEDOVÁNÍ SLEDOVÁNÍ

Nechat telefon v jiné místnosti? Žádný problém. Ovládejte svá zařízení Klipsch Stream Wireless Multi-Room z hodinek Apple nebo Android.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: