Doručování objednávek probíhá bez omezení.

ELAC Element

Kód: 5158-825
Dárek
1 hodnocení
Značka: ELAC
24 200 Kč –9 %
ELAC Element
24 200 Kč –9 % 22 000 Kč
Skladem (1 ks)
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
13.5.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Integrovaný zesilovač o výkonu 80W na kanál a DSP.

Tento zesilovač vrací razantně značku Elac do kategorie zesilovačů. Zesilovač EA101EQ-G z modelové řady Element řeší dva z největších problémů dvoukanálového ozvučení: řádné sladění subwooferu a hlavních reprosoustav a korekci akustiky místnosti. Pokročilé zpracování DSP a inovativní mobilní aplikace poskytují všechny potřebné nástroje, aby jakýkoliv uživatel získal opravdový audiofilní systém za rozumnou cenu.

Element EA101EQ-G o sobě dává pořádně vědět a ručí za to, že změní pravidla hry všem ostatním zesilovačům a to jak s ohledem na kvalitu zvuku, tak i díky bohatému a flexibilnímu ovládání, které z něj dělá vážného uchazeče při řešení nekompromisního zvukového systému. Jakmile jednou zkusíte co všechno umí, především ve spojení s novými reprosoustavami řady Debut, Uni-Fi, nebo 240.3, váš svět zvuku se navždy změní.

Element EA101EQ-G


Zesílení technologií BASH

Srdcem je zbrusu nový zesilovač BASH, který je schopen dodat výkon až 85W na kanál. Konstrukce BASH používá modulovaný spínaný napájecí zdroj ve spojení s klasickým koncovým stupněm ve třídě AB. V taktu 400 tisíc sepnutí za vteřinu sleduje zdroj přicházející audio signál, aby zesilovač AB dostal v každém okamžiku takové napětí, které právě potřebuje. Proto si poradí i s dnes běžně velkými dynamickými výkyvy hudebních i filmových záznamů. Účinnost a potenciál zesilovače je proto vyžit do maxima.

Flexibilita ovládání bohatě vybavené aplikace

Mobilní aplikace Elac, zdarma ke stažení pro iOS a Andriod, umožňuje kompletní nastavení celého systému. V aplikaci jsou také inovativní funkce, které nejsou v této kategorii výrobků běžné.

Technologie AB&C (Auto Blend and Calibrate)

Ve spojení se zařízením iOS, nebo Android, měří aplikace kmitočtovou odezvu hlavních reprosoustav a subwooferu, na základě které nastaví optimální dělící kmitočet subwooferu. Výsledkem funkce Auto Blend je dokonalá integrace čistého a zřetelného basu. Room Calibration nastaví přesně na míru vašemu poslechovému místu a akustice místnosti vyrovnanou kmitočtovou odezvu celého zvukového pásma.

Pojmenování vstupu

Jednoduše si pojmenujte každý vstup podle toho, jaký je do něj zapojený přístroj. Přepsané jméno se bude objevovat v aplikaci, tak i na čelním OLED displeji zesilovače.

Učení povelům dálkového ovladače

Aplikace umožňuje naučit zesilovač reagovat na povely jakéhokoliv vašeho nejpoužívanějšího dálkového ovladače, např. od televizoru.

Střed vašeho obývacího pokoje

S vestavěným dekodérem Dolby Digital, je zesilovač Element navržen proto, aby se stal srdcem vašeho systému domácí zábavy. Jednoduše zapojte audio výstup vašeho televizoru do zesilovače Element a užívejte si vaše oblíbené filmy jako nikdy předtím.

Oficiální stránky výrobce: zde
Recenze: zde

SPECIFIKACE

Zesilovač: BASH Digital Fidelity Tracking zesilovač
Výkon Continuous:
2 x 80 W 2 kanály do 4 ohmů @ 1 kHz
2 x 40 W 2 kanály do 8 ohmů @ 1 kHz
2 x 70 W 2 kanály do 2 ohmů @ 1 kHz
výstupní výkon výbuchu (CEA 2010 *):
120 W 1 kanál řízený do 4 ohmů @ 1 kHz
65 W 1 kanál do 8 ohmů @ 1 kHz
170 W 1 kanál řízený do 2 ohmů @ 1 kHz
napájení a THD + N, 1 kHz: 
4 ohmy 70 W @. 07%
8 ohmů 40 W @ 0,03%
Odstup signálu od šumu:  (Full Power digitální vstup): 101 dB
Broadband Frekvenční odezva: 20Hz až 40kHz +/- 1,8 dB
analogové vstupy: 2
digitální vstupy: 3 celkem; 2 optické / 1 koaxiální (192 kHz 24-bit)
USB vstup: 192 kHz 24-bit asynchronní
Výstup subwooferu: 1
Sluchátkový výstup: 1 (100mW @ 16 ohmů)
audio Bluetooth: Ano, s aptX
dekódování zvuku: Dolby Digital
Display: OEL
App Control: Ano, iOS a Android ovládání aplikace (Android App nyní k dispozici, bude k dispozici v polovině prosince iOS App). A 4,0 nízkoenergetická zařízení Android nebo iOS Bluetooth je nutné použít tuto aplikaci.
Room Correction: ABC (Auto Blend a Kalibrace)
Všechny specifikace podléhají změnám.
Spotřeba energie:
Power Off 120VAC: .86W
Automatické vypnutí 120VAC: 5.45W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: