Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Denon PMA A110 Anniversary

Kód: 28008
Neohodnoceno
Značka: Denon
104 990 Kč
Na dotaz
PMA-A110 – Integrovaný Zesilovač s Výkonem 160 W / Kanál ; Limitovaná Edice Při Příležitosti Výročí 110 Let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navržen s ohledem na náš 110 let dlouhý odkaz v audio branži a respektující náš závazek vždy potěšit nejnáročnější audiofily. Denon PMA-A110 je dokonalá volba pro posluchače, kteří si chtějí doma postavit 2-kanálový Hi-Fi systém svých snů. Vyzbrojen je výkonovými obvody Advanced Ultra High Current (UHC) single-push-pull, patentovanými Denonem, díky kterým integrovaný zesilovač PMA-A110 nabízí výkon až 160 W na kanál. Snadno k němu připojíte své oblíbené digitální I analogové zdroje, případně díky integrovanému Phono vstupu i gramofon. Oblíbené skladby ve vysokém rozlišení si můžete vychutnávat díky přítomnému D/A převodníku Quad 384-kHz/32-bit nabízejícím nejvyšší dostupné rozlišení v kvalitě zvuku. Integrovaný zesilovač PMA-A110 tvoří s SACD přehrávačem DCD-A110 dokonalý pár a při jeho návrhu jsme měli na paměti, že Vám chceme nabídnou posun na vyšší úroveň hudby.

Výkonný Integrovaný Zesilovač – 160W

Poskytněte díky integrovanému zesilovači PMA-A110 vašim reproduktorům výkon, jaký si zaslouží. PMA-A110 s výkonem 160W na kanál je navržen tak, aby předčil vaše očekávání a zároveň tak, aby vždy garantoval přesný a robustní zvuk. Nabízí kompatibilitu s nejširším spektrem různých typů reprosoustav a jejich impedancí pro výjimečnou provozní stabilitu.

7. Generace Zesilovače Využívající Obvody Advanced Ultra High Current MOS Single-push-pull

PMA-A110 je osazen novou generací designu obvodů Advanced UHC (Ultra High Current)-MOS Single Push-Pull, který kombinujeme s obvodem 2úrovňového diferenciálního zesilovače a díky tomu lze napájet téměř jakékoli reprosoustavy kvalitnějším zvukem. Pro dosažení dokonalého vyvážení mezi jemnými hudebními detaily a rázností zvuku při nízkých frekvencích je PMA-A110 schopný dodat masivní výstup proudu v konfiguraci single push-pull a tím zajistit dostatečnou energii pro napájení i nejnáročnějších reprosoustav plus dosáhnout výjimečnou linearitu výstupní výkonové sekce.

 

Vysoce Přesné Elektrické Ovládání

PMA-A110 zahrnuje elektrickou regulaci hlasitosti, vyvážení i ekvalizace a zároveň zachovává analogový pocit. Chytré zpracování nabízí analogový knoflík hlasitosti zatím co MCU měří pozici otočného knoflíku a převádí tuto konkrétní pozici tak aby byla následně hlasitost regulována digitálně. Toto unikátní řešení nabízí plynulejší, lineárnější řízení hlasitosti úpravou křivky analogového ovládání hlasitosti v digitálním světě. Tento samý princip je použit také pro regulaci vyvážení a ekvalizace.


AUDIO KOMPONENTY NEJVYŠŠÍ KVALITY

Inženýři Denon zkonstruovali obvody zesilovače PMA-A110 velice pečlivě aby zajistili jeho frekvenční odezvu dosahující až 100-kHz v reálném použití. Obvod řízení hlasitosti potlačuje šum zesilovače a garantuje tak vysoké sonické rozlišení. PMA-A110 si poradí s širokým, dynamickým rozsahem zvukových zdrojů s vysokým rozlišením pomocí nastavení ekvalizace a zásobou výkonu. Navíc, Quad D/A převodník používající čip Burr Brown PCM1795 operuje ve čtveryté konfiguraci pro dosažení optimálního špičkového zvuku. Každý kanál má dvojici PCM1795 čipů procujících v obráceném režimu pro dosažení nejvyšší přesnosti a nejlepšího poměru odstupu signálu a šumu.


USB-D/A PŘEVODNÍK PODPORUJÍCÍ 11.2-MHZ DSD A 384-KHZ/32-BIT PCM

Pro přesnou synchronizaci digitálních dat nabízí PMA-A110 USB-DAC vstup umožňující využívat audio funkce pro zvuk ve vysokém rozlišení podporující vstupní signály až do rozlišení 11.2-MHz DSD a 384-kHz/32-bit PCM. Díky výjimečné kvalitě vyhotovení je schopný D/A převodník potlačit negativní vliv chvění (jitter) a garantovat optimální přesnost při D/A převodu. Navíc, DSD přenosové metody podporují Wasapi, nativní přehrávání ASIO a DSD Audio přes PCM Frames (DoP). D/A převodník použitý v PMA-A110 je ten samý 384-kHz/32-bit D/A převodník schopný pracovat I s DSD soubory, jako je D/A převodník použitý v SACD přehrávači DCD-A110

DESIGN DAC MASTER CLOCK

Pro přesnou synchronizaci digitálních obvodů a čtyř D/A převodníků využívá design hlavního časovače PMA-A110 dvojitý oscilátor s nízkým fázovým rušením, který zařaďuje hlavní časovač hned vedle k D/A převodníkům a tím potlačuje jev chvění (jitter) spolu se zajištěním optimální přesnosti D/A převodu.

DIGITÁLNÍ IZOLÁTOR A REŽIM PURE ANALOG

Pro plné využití toho nejlepšího z obou světů – analogového i digitálního – je PMA-A110 vybaven vysokorychlostním obvodem digitálního izolátoru mezi oběma sekcemi, který se stará o zamezení vzájemného rušení digitálního a analogového světa. PMA-A110 má také 3 nezávislé napájecí zdroje pro zajištění úplné izolace každé sekce a zamezení jakémukoli rušení. Když je PMA-A110 nastavený do režimu “Pure Analog”, vypne všechny digitální obvody pro perfektně čistou reprodukci zvuku z analogového vstupního signálu.

ROBUSTNÍ OBVODY NAPÁJENÍ

PMA-A110 je vybaven dvěma transformátory, které jsou umístěny proti sobě v systému zamezujícímu vzájemné ovlivňování magnetickými proudy, tvořící zdroj rušení při jejich proudění z transformátorů. Pro obvod usměrňovače jsme použili nové, na míru dělané, výkonné elektrolytické kondenzátory s vysokou kapacitou spolu s nízko ztrátovými, vysoko rychlostními Schotkyho bariérovými diodami s nízkou úrovní rušení. Díky tomu máme k dispozici dostatek čistého proudu

 

ZVUK VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ

ZPRACOVÁNÍ POMOCÍ ULTRA AL32 S PODPOROU 384-KHZ/32-BIT

PMA-A110 je vybaven zpracováním signálu pomocí technologie Ultra AL32 Processing, což je nejnovější technologie Denon pro reprodukci průběhu signálu. Ultra AL32 Processing využívá algoritmu pro interpolaci dat a podporuje vstup PCM signálu ve vysokém rozlišení až 192-kHz/24-bit. Tyto algoritmy interpolují body, které by měly existovat před a po přenosu velkého množství dat na dosažení hladkého průběhu, který se blíží původnímu signálu.

MM/MC GRAMOFONOVÝ EKVALIZÉR

PMA-A110 disponuje gramofonový vstupem, který podporuje jak MM, tak MC gramofonové vložky, díky čemu si můžete svobodně užívat Vaše kompletní sbírky vinylů. Gramofonový ekvalizér PMA-A110 je typu CR, který je zvukově daleko lepší než typ NF. Je výjimečně stabilní ve vysokých frekvencích a zároveň je schopný reprodukovat skvělý zvuk, zejména pokud jej vybavíte skvělou vložkou – jakou je například speciální výroční model DL-A110.

VSTUPNÍ TERMINÁLY EXTERNÍHO PŘEDZESILOVAČE

PMA-A110 nabízí vstupní konektory “EXT.PRE” – vstupy s fixním ziskem – který umožňuje připojit externí předzesilovač a použít tak PMA-A110 jako čistý koncový zesilovač. Hodí se to například v situaci, kdy připojujete AV zesilovač přes jeho PRE-OUT výstupy, když plánujete využívat ten samý pár předních reproduktorů jak pro domácí kino, tak pro stereo poslech v jednom poslechovém místě.

POZLACENÉ REPRODUKTOROVÉ KONEKTORY

Reproduktorové konektory PMA-A110 jsou pozlacené, aby se zabránilo jejich korozi vznikající časem a zároveň pro zachování spolehlivého a dlouhotrvajícího spoje. Podporovány jsou i robustnější vidličky anebo banánky.

ŠASI ZE 6 BLOKŮ & DIRECT MECHANICAL GROUND KONSTRUKCE

Vrchní panel PMA-A110 je zhotoven z hliníku a chrání signální obvody proti vibracím z vnějšího prostředí včetně eliminace nežádoucího vzájemného působení mezi obvody. Sestává ze šesti nezávislých bloků, které zahrnují gramofonový ekvalizér a vstupný obvody, obvod řízení hlasitosti, obvod USB D/A převodníku, obvody výkonového zesilovače, napájecí sekci a řídící sekci.


Technické parametry : 

Výkon na kanál (W) 2x160W (4 ohmy), 2x80W (8 ohmů)
Odstup signál / šum (dB) 110 dB; 89 dB (MM) / 74 dB (MC)
THD+N (%) 0,01
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line)
Phono předzesilovač MM, MC
D/A převodník PCM1795
Digitální vstup Optický, USB-B
Digitální výstup USB-B
Multiroom aplikace HEOS
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Šířka (mm) 434
Výška (mm) 182
Hloubka (mm) 450
Hmotnost (kg) 25

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení