Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Yamaha NS-SW1000 + sub. kabel ZDARMA

Kód: 20039/BIL 3446-1119 Zvolte variantu
Dárek
Neohodnoceno
Značka: Yamaha
43 990 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slyšte, co nebylo slyšet. Podívejte se, co nebylo vidět.

NS-SW1000 je nový špičkový subwoofer Yamaha, který věrně využívá technologii Advanced YST ll (Yamaha Active Servo Technology ll) vyleštěnou v průběhu čtvrtstoletí, aby bylo dosaženo vysoce hudební reprodukce mimořádně nízkých basových frekvencí. Hlavními tématy při vývoji tohoto modelu bylo zcela dosažení „vysoké kvality zvuku a vysokého výstupního výkonu“ a „reprodukce HiFi i divadla“. Cílem NS-SW1000 je zachování obrovského výkonu a úrovně zvuku předchozího YST-SW1500. Cílem je poskytnout nekompromisně jemný hudební výraz, který zvýrazní individualitu hlavního reproduktoru. Z tohoto důvodu byla maximální priorita věnována vytvoření mimořádně efektivního reproduktoru, v rámci kterého lze použít jedinečnou technologii A-YSTII. Základem je masivní 19 kg (41,9 liber) vysoká pevnost, těžká skříň kolem 30 cm (12 ”) basové jednotky s dvojitými magnety, zcela nový digitální zesilovač Yamaha IC a výkonový výkonový zesilovač o výkonu 1kW s velkým analogovým napájením. Tyto tři prvky spojují mimořádnou škálu s tradiční muzikálností, aby vám přinesly hluboké, pevné a autentické basy, které jsou ideální pro sledování filmů, poslechu vícekanálových zvukových nebo hudebních videí nebo pro dosažení dramatického bohatství špičkových zvukových systémů.

Struktura s vysokou pevností, těžká konstrukce s použitím tradiční konstrukce se třemi cestami s redukovaným kloubem

Kabinet využívá masivní 19kg (41,9 liber) vysokou pevnost, těžký basový reflexní kryt vyrobený z tlustých 36 mm (1-3 / 8 ”) MDF (dřevovláknitá deska o střední hustotě) na stranách přepážek a 25 mm (1”) MDF na druhé straně strany s tradiční třícestnou konstrukcí se sníženým kloubem. Má silnou rezonanční strukturu s litinovými nohami a přední vypalovací konstrukci s basovou jednotkou připevněnou k přední části krytu. Poskytuje přímý, ostrý zvuk, který je ideální pro špičkové zvukové systémy.

Nový port s krouceným odleskem vytváří jasné a pevné basy

Zcela nový port Twisted Flare Port využívá bohaté zkušenosti s vývojem subwooferu. Šílený, jemně kroucený tvar rozptyluje vír vzduchu vytvářeného kolem okraje portu a vytváří tak plynulý proud vzduchu. Tím se snižuje nadbytečný šum, který není přítomen v původním vstupním signálu, a poskytuje jasnou a přesnou reprodukci nízkých frekvencí. Od zvuků se speciálními efekty ve filmech až po atmosféru živého místa slyšíte basy, které jsou jasné, pevné a realistické.

Digitální zesilovač výkonu dosahuje výstupního výkonu 1 kW s diskrétní výstupní fází MOS-FET

Digitální výkonový zesilovač o výkonu 1kW využívá pohonnou fázi s využitím zcela nového digitálního zesilovače IC Yamaha a vysoce proudového diskrétního výstupního stupně MOS-FET. Mezi pečlivé vyladění kvality zvuku patřilo použití luxusní trojité vinuté drátové vysokokapacitní výstupní cívky a kondenzátorů speciálně navržených pro audio, což má za následek optimální vysokou kvalitu a vysoký výkon, pro použití v prostředí divadla nebo HiFi.

Obrovské analogové napájení s vysokokapacitním výstupním transformátorem a velkoobjemovými elektrolytickými kondenzátory

Obrovský zdroj energie pro vestavěný výkonový zesilovač má masivní výkonový transformátor s kapacitou 10,2 kg (22,5 liber) a dva velké blokové elektrolytické kondenzátory 160 V 4 700 µF, díky čemuž je schopen udržet výstupní výkon 1kW. Yamaha použila konvenční čistý analogový napájecí zdroj k dosažení vynikající odezvy a muzikality ve velmi nízkém rozsahu basů.

Pohodlná velikost, majestátní reprodukce basů. Unikátní technologie Yamaha A-YSTII

Technologie Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II), vyvinutá společností Yamaha, kombinuje principy záporné impedance a konstantního proudu, aby poháněla reproduktorový kužel s ještě přísnějším ovládáním než předchozí verze. Pomocí obvodů ANIC (Advanced Negative Impedance Converter) tento systém dynamicky optimalizuje účinnou impedanci reproduktorů tak, aby byla zachována vynikající linearita. To znamená stabilnější a přesnější odezvu nízkého rozsahu, nemluvě o vyšší kvalitě zvuku.

Zcela nová 30 cm (12 ") basová jednotka s dvojitým magnetem a dvojitým tlumičem

Aby bylo dosaženo vynikajícího lineárního pohonu s dlouhým zdvihem, používá NS-SW1000 30 cm (12 ”) wooferovou jednotku se silným, flexibilním pohonným systémem využívajícím dvouvrstvé feritové magnety s velkým průměrem a dvojitou klapku s větracím otvorem. Rám je z vysoce pevného hliníkového tlakového odlitku, který potlačuje nechtěnou rezonanci i při velkých objemech, což umožňuje reprodukovat jemné tónové nuance.

Papírový kužel s optimálním designem s kevlarovými vlákny

Speciálně navržená membrána wooferu je polo lisovaný papír obsahující kevlarová vlákna pro vysokou pevnost a optimální vnitřní ztráty. Byl vyvinut pro tento model ve snaze o ideální vlastnosti pro subwoofer.

Výběr ze tří povrchových úprav včetně klavírního provedení

Exteriér skříně NS-SW1000 je k dispozici ve výběru černého klavíru, bílého klavíru nebo černého reliéfního laminátu. Klavírní úprava používá stejný materiál jako klavíry Yamaha a v posledním výrobním kroku je každá jednotka pečlivě vyleštěna, což dává vašemu obývacím pokoji nebo poslechové místnosti dobrý lesk. Reliéfní laminát je ideální pro domácí kino s utlumeným leskem, který snižuje odraz na obrazovce a povrch odolný proti poškrábání.

 

Vysoce kvalitní design kabinetu předpokládá použití u špičkových HiFi zařízení

Hliníkový čelní panel s povrchovou úpravou vlasové linie dává důraz na přední panel a velký ovládací knoflík hlasitosti hliníku, vypínač napájení a další ovládací prvky jsou rozloženy na čelním panelu, aby vytvořily vysoce kvalitní a pohodlný design, který se dobře hodí pro špičkový HiFi subwoofer.

Automatické pohotovostní režim

Pokud stav bez signálu přetrvává déle než 8 minut, napájení systému se vypne a je zadán pohotovostní stav. Nejnovější energeticky úsporná technologie udržuje spotřebu energie v pohotovostním režimu pod 0,3 W.

Řízení systému

Poskytuje se konektor System Control a jeho připojením ke konektoru System Control na zesilovači Yamaha AV nebo integrovaném zesilovači lze nastavit napájení tak, aby se automaticky připojovalo a vypínalo připojeným zesilovačem. K dispozici je kabel 5 m (16 ft).

Přepínání fází

Na zadním panelu je k dispozici přepínač fázového přepínání, který volí buď normální, nebo reverzní výstupní fázi wooferu. Při provádění srovnávacích poslechových testů můžete nastavit nejlepší fázi podle poslechového prostředí.

Režim BASS

Pomocí přepínače BASS na zadním panelu můžete nastavit tónové vlastnosti jednotky na Hudba nebo Film. Vyberte optimální nastavení v závislosti na zdroji programu nebo konfiguraci zařízení.

Překročte hranici mezi Hifi a divadelní technikou. Tak hluboké a dynamické basy vám přináší aktivní subwoofer Yamaha NS-SW1000 o výkonu 1kW. Tento aktivní subwoofer má nejlepší předpoklady stát se ideálním doplňkem do špičkových sestav domácích kin. Vyniká svým elegantním provedením, kde jsou na první pohled vidět patrné jednoduché linie. Ozvučnice se na první pohled může zdát velmi jednoduchá, ale opak je pravdou, protože jde o poměrně složitý vnitřní systém. Samotná ozvučnice váží úctyhodných 19 kg, při výrobě ozvučnice jsou použité 36mm silné MDF desky, které zaručují výbornou tuhost celé ozvučnice. To se samozřejmě odráží také na celkové hmotnosti subwooferu. Basový reproduktor je osazený do přední části subwooferu.

NS-SW1000 je aktivní subwoofer bassreflexové konstrukce, kde se o zesílení stará výkonný digitální zesilovač o výkonu 1000 wattu. Basový měnič je osazený 12 " membránou vyrobenou firemní technologií, která je založená na kombinaci papíru s uhlíkových vláken a šasí reproduktoru je odlito z vysoce pevného hliníku, který potlačuje nežádoucí rezonanci, což umožňuje reprodukovat i ty nejhlubší basy s plnou razancí. Díky tomu nabízí extrémní tuhost z extra dlouhým zdvihem garantující výborné podání nízkých kmitočtů. Nejdůležitější ovládací prvky jsou umístněné na vrchním panelu, tak aby byly vždy po ruce. Subwoofer je vybavený automatickým zapínáním provozu, nastavení fáze a dělícího kmitočtu.  Na zadním panelu jsou masivní repro terminál a CINCH nízkoúrovňové vstupy pro připojení subwooferu.

O napájení subwooferu se stará masivní 10,2kg vážící transformátor v kombinaci z dvojicí kondenzátorů o kapacitě 4,700μF pro zajištění dostatečné energie koncového stupně. Napájení je řešeno konvenčním čistě analogovým napájením, díky čemuž je zaručena vynikající odezva i velmi hlubokých basů.

Oficiální stránky výrobce: zde

Recenze: zde

 

  NS-SW1000
Řidič 30 cm (12 ”) kužel
Výstupní výkon 1 000 W
Frekvenční odezva 18–160 Hz
Pokročilé YST Ano
Twisted Flare Port Ano
Automatické pohotovostní režim Ano
Spotřeba energie v pohotovostním režimu 0,3 W
Systémový konektor Ano
Rozměry (Š x V x H) 443 x 463 x 522 mm; 17-1 / 2 ”x 18-1 / 4” x 20-1 / 2 ”
Hmotnost 42,6 kg

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: