Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Yamaha YAS-207 Black

Kód: 25028
Tip
Neohodnoceno
Značka: Yamaha
8 990 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
20.4.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Obrovská zvuková scéna. Namočte se do toho

První použití DTS Virtual na světě: X *. 3D prostorový zvuk, jaký jste nikdy předtím neslyšeli. Jen toto jedno zařízení vám dává zvuk přicházející ze stropu - například zvuk deště z oblohy nebo kosmická loď létající nad hlavou. Ponořte se do pohlcující a ohromující přítomnosti vašich oblíbených filmů, koncertních videí a her - jako byste tam opravdu byli!

* Vlastní výzkum (od května 2017). Firmware pro DTS Virtual: X je již k dispozici.

** I když vaše zdroje nejsou kompatibilní s 3D prostorovým zvukem, speciální funkce „Up-mix“ poskytuje vylepšenou vícerozměrnou přítomnost.

Už ne. S YAS-207 to všechno slyšíte. Plně dynamický, výjimečně čistý zvuk - s jednoduchým připojením. Funkce Clear Voice navíc přináší do popředí zvuk vyprávění a dialogu, přičemž celková kvalita zvuku zůstává zachována. Filmy, televizní pořady, sportovní komentáře, zpravodajství - to vše okamžitě jasnější a slyšitelnější.

Bass, aby vás pohnul a udržel vás v pohybu! Výkonný, hluboký zvuk kina - přímo u vás doma. Protože systém YAS-207 obsahuje externí subwoofer, vychutnejte si výbušné zvuky akčních filmů a elektrizující atmosféru koncertních videí - a vaše domácí zábava bude tak vzrušující než kdy jindy.

Design

Perfektní směs. Váš styl, váš pokoj

Jen 60 mm (2-3 / 8 ") vysoká se středová jednotka vejde před televizor a nikdy vám nezakrývá výhled. Navíc jej můžete připevnit ke stěně pomocí klíčových dír a získat úžasně skvělý zvuk tenký balíček - perfektní pro váš televizor bez ohledu na instalaci.

* Přiložená šablona připevnění usnadňuje umístění šroubů pro instalaci.

Vysílejte svou oblíbenou hudbu přímo ze smartphonu se skutečným vysoce kvalitním bezdrátovým výkonem. YAS-207 automaticky vylepšuje špičkové zdroje komprimovaných hudebních zdrojů (například MP3) a prohlubuje rozsahy střední až nízké - což vám dává výjimečně živý a teplý zvuk kvality přibližující se originálu.

Jednoduché připojení HDMI je vše, co potřebujete pro váš televizor a přehrávač Blu-ray Disc ™. Otevřete krabici, umístěte YAS-207 na požadované místo a připojte kabely. Čistý. Rychle. Snadný, jednoduchý.

* HDMI kabely se prodávají samostatně

Pokud je váš televizor kompatibilní s HDMI-CEC, můžete zapnout / vypnout napájení, přepnout vstupy, nastavit hlasitost a snadno provádět další operace v kombinaci s televizorem - jediným dálkovým ovladačem.

Ovládání prstem

Pokud potřebujete jít hlouběji, existuje aplikace HOME THEATRE CONTROLLER, která vám poskytuje inteligentní ovladatelnost v krásném, intuitivním a snadno pochopitelném designu. Vyberte obsah, který chcete přehrát, dolaďte kvalitu zvuku a zapněte a vypněte napájení systému - to vše s pohodlným ovládáním prstu z chytrého telefonu.

Pokročilé rozhraní HDMI

Rozhraní HDMI na YAS-207 přináší to nejlepší z audio i video - podporuje video signály s vysokým rozlišením 4K / 60p, takže si můžete vychutnat plnou, úžasnou kvalitu HD bez degradace. Je také kompatibilní s HDR (High Dynamic Range), což vám dává živě barevný a bohatě přirozený obraz.

Pět režimů prostorového zvuku

S použitím speciální aplikace můžete získat optimální nastavení zvuku pro pět různých zvukových režimů, z nichž každý je programován speciálně pro vylepšení toho, co sledujete: televizní programy, filmy, hudba, sport a hry.

Bezdrátový subwoofer

YAS-207 má také tenký subwoofer. Díky bezdrátovému připojení se čistě a nenápadně vejde do jakékoli místnosti a na libovolném místě. Umístěte ji na místo, zapněte ji a užívejte si opravdu dynamické a hluboké basy.

 

Oficiální stránky výrobce: zde

Recenze produktu: zde

  

  YAS-207
Všeobecné Ovladače (Centrální jednotka): Čtyři 4,6 cm (1-3 / 4 ”) basové reproduktory, Duální 2,5 cm (1") výškové reproduktory, (Subwoofer): 16 cm (6-1 / 4 ”) kónický basový reproduktor
Výstupní výkon Celkový výkon 200 W: subwoofer 100 W + 100 W
Spotřeba energie (Střední jednotka): 30 W, (subwoofer): 19 W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu (Centrální jednotka): 0,4 W (ovládání HDMI, vypnutý pohotovostní režim Bluetooth), 0,9 W (ovládání HDMI zapnutý, pohotovostní režim Bluetooth vypnutý), 0,5 W (ovládání HDMI vypnutý, pohotovostní režim Bluetooth zapnutý), 0,9 W (ovládání HDMI zapnuto, pohotovostní režim Bluetooth zapnutý) )
Rozměry (Š x V x H) (Střední jednotka): 930 x 60 x 108 mm; 36-5 / 8 "x 2-3 / 8" x 4-1 / 4 ", (subwoofer): 180 x 437 x 401 mm; 7-1 / 8 ”x 17-1 / 4” x 15-3 / 4 ”
Hmotnost (Střední jednotka): 2,7 kg; 6,0 liber (subwoofer): 7,9 kg; 17,4 liber
Vstup výstup HDMI 1 v / 1 ven
Digitální optický 1 palce
Analogové audio 1 palce
HDMI Průchod 4K Ano (50/60 Hz YCbCr = 4: 4: 4, HDR, HDCP2.2)
3D průchod Ano
OBLOUK Ano
CEC Ano
Auto Lip-Sync Ano
Zvuková technologie Technologie Surround Virtuální DTS: X
Prostorový režim Hudba, televizní program, film, sport, hra
Compressed Music Enhancer Ano (pro Bluetooth®)
Bass Extended Ano
Zvukové formáty Dolby digital Ano
Dolby Pro Logic II Ano
Digitální prostorový zvuk DTS Ano
Připojení Bezdrátové streamování hudby Ano (s Bluetooth)
Verze / profil Bluetooth (Verze) Ver. 4,1 + EDR (profil) A2DP, SPP (audio kodek) SBC, MPEG AAC
Maximální komunikační rozsah Bluetooth 10 m; 33 ft (* bez překážek)
Bezdrátový subwoofer Ano
Další funkce Řízení aplikací Ano
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: