Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Yamaha YAS-107 Black

Kód: 25022
Tip
Neohodnoceno
6 290 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
2.3.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zažijte své oblíbené televizní pořady, filmy a hudbu s čistým a dynamickým zvukem. První zvukový pruh na světě s DTS Virtual: X, YAS-107 je schopen virtualizovat zvuk ve více dimenzích. Tato ultratenká zvuková lišta nenápadně sedí před televizorem nebo na polici, nebo ji lze otočit pro montáž na stěnu s nízkým profilem 

Jste spokojeni se zvukem televizoru?

Můžete získat více. Mnohem více! Pouze s YAS-107 a vaším současným televizorem můžete naplnit svou místnost úžasným dynamickým, čistým a výkonným zvukem. Funkce Clear Voice navíc umocňuje vyprávění a dialog předem, přičemž si zachovává celkovou kvalitu zvuku. Výsledek? Vaše filmy, televizní pořady, sportovní komentáře, zpravodajství - vše je okamžitě jasnější a slyšitelnější.

Obrovská zvuková scéna. Namočte se do toho

Vychutnejte si 3D prostorový zvuk, jaký jste dosud nikdy neslyšeli, s kompatibilitou DTS Virtual: X *. Jen toto jedno zařízení vám dává zvuk přicházející ze stropu - například zvuk deště z oblohy nebo kosmická loď létající nad hlavou. Ponořte se do pohlcující a ohromující přítomnosti vašich oblíbených filmů, koncertních videí a her - jako byste tam opravdu byli!

* Firmware pro DTS Virtual: X je již k dispozici.

** I když vaše zdroje nejsou kompatibilní s 3D prostorovým zvukem, speciální funkce „Up-mix“ poskytuje vylepšenou vícerozměrnou přítomnost.

Design

Jedna jednotka, nekonečně stylová 

Štíhlý, stylový, jednoduchý. YAS-107 je vysoký pouhých 53 mm (2-1 / 8 ") před televizorem a nikdy nezakrývá váš pohled. Připevněte jej ke stěně pomocí klíčových dír a získejte skvělý zvuk v atraktivním balení, které vylepšuje váš domácí interiér.

* Přiložená šablona připevnění usnadňuje umístění šroubů pro instalaci.

Vysílejte svou oblíbenou hudbu přímo ze smartphonu se skutečným vysoce kvalitním bezdrátovým výkonem. YAS-107 automaticky vylepšuje špičkové zdroje komprimovaných hudebních zdrojů (například MP3) a prohlubuje rozsahy střední až nízké úrovně - poskytuje výjimečně živý a teplý zvuk kvality, který se blíží originálu.

Jednoduché připojení HDMI je vše, co potřebujete pro váš televizor a přehrávač Blu-ray Disc ™. Otevřete krabici, umístěte YAS-107 na požadované místo a připojte kabely. Čistý. Rychle. Snadný, jednoduchý.

* HDMI kabely se prodávají samostatně.

Pokud je váš televizor kompatibilní s HDMI-CEC, můžete zapnout / vypnout napájení, přepnout vstupy, nastavit hlasitost a snadno provádět další operace v kombinaci s televizorem - jediným dálkovým ovladačem.

Ovládání prstem

Pokud potřebujete jít hlouběji, existuje aplikace HOME THEATRE CONTROLLER, která vám poskytuje inteligentní ovladatelnost v krásném, intuitivním a snadno pochopitelném designu. Vyberte obsah, který chcete přehrát, dolaďte kvalitu zvuku a zapněte a vypněte napájení systému - to vše s pohodlným ovládáním prstu z chytrého telefonu.

Pokročilé rozhraní HDMI

Rozhraní HDMI na YAS-107 přináší to nejlepší z audio i video - podporuje video signály s vysokým rozlišením 4K / 60p, takže si můžete vychutnat plnou, úžasnou kvalitu HD bez degradace. Je také kompatibilní s HDR (High Dynamic Range),

což vám dává živě barevný a bohatě přirozený obraz.

Pět režimů prostorového zvuku

S použitím speciální aplikace můžete získat optimální nastavení zvuku pro pět různých zvukových režimů, z nichž každý je programován speciálně pro vylepšení toho, co sledujete: televizní programy, filmy, hudba, sport a hry.

Nastavitelné basy

Při sledování filmu v noci jste se někdy obávali zvuku, který ruší ostatní? YAS-107 vám může uklidnit mysl. Má nezávislé ovládání hlasitosti pro basy - které prochází snadněji stěnami - přímo na dálkovém ovladači nebo speciální aplikaci.

Terminál subwooferu

Pokud máte subwoofer, můžete jej připojit kabelem k YAS-107 a získat větší dopad, sílu a radost z filmů, koncertních videí - a veškerou hudbu, která těží z velkých basů.

* Pouze pro použití s ​​napájenými subwoofery.

 
  YAS-107
Všeobecné Ovladače 5,5 cm (2-1 / 8 ”) kónický basový reproduktor × 2, 7,5 cm (3") vestavěný subwoofer × 2, 2,5 cm (1 ") kupolový výškový reproduktor × 2
Výstupní výkon Celkový výkon 120 W: vestavěný subwoofer 30 W x 2 + 60 W
Spotřeba energie 27 W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu 0,4 W (ovládání HDMI, vypnuto pohotovostní režim Bluetooth), 0,8 W (ovládání HDMI zapnuto, pohotovostní režim Bluetooth vypnuto), 0,5 W (ovládání HDMI vypnuto, pohotovostní režim Bluetooth zapnuto), 0,8 W (ovládání HDMI zapnuto, pohotovostní režim Bluetooth zapnutý)
Rozměry (Š x V x H) 890 x 53 x 131 mm; 35 ”x 2-1 / 8” x 5-1 / 8 ”(před umístěním televizoru), 890 x 131 x 62 mm; 35 ”x 5-1 / 8” x 2-1 / 2 ”(nastavení na zeď s rozpěrkou)
Hmotnost 3,4 kg; 7,5 liber
Vstup výstup HDMI 1 v / 1 ven
Digitální optický 1 palce
Analogové audio 1 palce
Výstup subwooferu Ano
HDMI Průchod 4K Ano (50/60 Hz YCbCr = 4: 4: 4, HDR, HDCP2.2)
3D průchod Ano
OBLOUK Ano
CEC Ano
Auto Lip-Sync Ano
Zvuková technologie Technologie Surround Virtuální DTS: X
Prostorový režim Hudba, televizní program, film, sport, hra
Compressed Music Enhancer Ano (pro Bluetooth®)
Bass Extended Ano
Zvukové formáty Dolby digital Ano
Dolby Pro Logic II Ano
Digitální prostorový zvuk DTS Ano
Připojení Bezdrátové streamování hudby Ano (s Bluetooth)
Verze / profil Bluetooth (Verze) Ver. 4,1 + EDR (profil) A2DP, SPP (audio kodek) SBC, MPEG AAC
Maximální komunikační rozsah Bluetooth 10 m; 33 ft (* bez překážek)
Bezdrátový subwoofer Ne
Další funkce Řízení aplikací Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: