Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Yamaha BAR 400

Kód: 26141
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Yamaha
18 990 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
20.4.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vychutnejte si své zážitky ze sledování domácího kina pomocí vzrušujícího prostorového zvuku DTS Virtual:X. Yamaha MusicCast BAR 400 s bezdrátovým subwooferem podporuje nejnovější 4K Ultra HD televizory a nabízí celou řadu možností připojení včetně Bluetooth a HDMI, obsahuje také integrované služby streamování hudby a funkci MusicCast pro použití ve více místnostech.

Užijte si zvuk všude kolem vás.
Přeneste svůj zážitek ze sledování domácího kina na novou úroveň se zvukem, který se bude ozývat nad vámi i všude kolem. MusicCast BAR 400 nabízí funkci DTS Virtual:X, diváci se tak mohou ponořit do vzrušujícího 3D prostorového zvuku prostřednictvím řešení o jediném lištovém reproduktoru.
 
2578118

Elegantní vzhled.
MusicCast BAR 400 je ideální systém prostorového zvuku pro uživatele s omezeným prostorem. Zajišťuje vícekanálový zvuk při zachování elegantního provedení, které šetří prostor. Úzký profil umožňuje zařízení diskrétně umístit před televizor s plochou obrazovkou, aniž by ovšem zacláněl ve výhledu.

Perfektní slyšitelnost dialogů.
Se zařízením MusicCast BAR 400 se můžete rozloučit se špatně slyšitelnými dialogy. Režimy Clear Voice zdůrazňují hlas vypravěče a dialogy, celkovou kvalitu zvuku ale ponechávají nedotčenou. Filmy, TV programy, sportovní komentáře, zprávy, to vše bude rázem jasnější a srozumitelnější.

Čistý vzhled bez otravných kabelů.
Hlavní výhodou zvukové lišty je minimalizace potřebné kabeláže, zařízení a zapojování – nebudete tak potřebovat prostorové reproduktory ani kabely vedoucí napříč místností. Systém bezdrátového subwooferu dostává celý koncept ještě o krok dále, protože vám nabízí velkou flexibilitu s ohledem na jeho umístění. Užívejte si výbušné basy spojené s naprostou volností, subwoofer můžete v místnosti umístit kamkoliv.

Možnost upevnění na zeď.
Soundbary Yamaha nejenže prohlubují zážitek ze sledování filmů v domácím prostředí, ale jsou také navrženy tak, aby mohly být v místnosti umístěny diskrétně a aby svým vzhledem doplňovaly moderní televizory. Model MusicCast BAR 400 je možné upevnit na zeď, jeho instalace a začlenění do stávajícího nábytku jsou proto bezproblémové.

MusicCast pro zvuk ve více místnostech.
MusicCast zajišťuje zvuk ve více místnostech jednoduchým způsobem. Stačí jednoduše připojit všechna zařízení MusicCast ke stejné síti a spustit sdílení zvuku v rámci celé domácnosti. Vyzkoušejte si MusicCast stažením bezplatné aplikace MusicCast, kterou můžete použít v demonstračním režimu.

Připojte se po svém.
Soundbar BAR 400 nabízí Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi, optický kabel a HDMI.

Vítejte v chytrém domově.
„Alexo, požádej MusicCast, aby přehrál Oblíbené 1 v kuchyni.“ S integrovanou službou ovládání hlasem Alexa stačí jen požádat. Model MusicCast BAR 400 nabízí plnou kompatibilitu s řadou zařízení na ovládání hlasu společnosti Amazon. (Dostupnost ovládání pomocí hlasových příkazů Amazon Alexa se může mezi jednotlivými
oblastmi lišit.)

Váš svět hudby.
Prozkoumejte svět hudby s integrovanými službami streamování hudby. Synchronizujte své seznamy skladeb a oblíbené skladby z chytrého telefonu nebo počítače na zařízení MusicCast BAR 400, prostřednictvím služeb streamování hudby tak bude poslech oblíbených skladeb nebo objevování nové hudby neuvěřitelně snadné. (Dostupnost služby streamování hudby závisí na dané oblasti.)


  • 3D prostorový zvuk s funkcí DTS Virtual:X
  • Díky režimu Clear Voice budou dialogy ve filmech vyčnívat z ostatního zvuku a budou tak lépe slyšet
  • Kompatibilita s hlasovým ovládáním Alexa(Dostupnost se mezi jednotlivými oblastmi liší)
  • Integrované služby pro streamování hudby
  • Technologie MusicCast pro použití ve více místnostech
  • Bezdrátový subwoofer
  • Možnost přidat bezdrátový prostorový reproduktor (MusicCast 20 nebo MusicCast 50)
  • Zvuk ve vysokém rozlišení
  • Možnost připojení HDMI (ARC), optického kabelu, vstup Aux, Ethernet
  MusicCast BAR 400 (YAS-408)
Všeobecné Řidiči (Centrální jednotka): Čtyři 4,6 cm (1-3 / 4 ”) basové reproduktory, Duální 2,5 cm (1") výškové reproduktory, (Subwoofer): 16 cm (6-1 / 2 ”) kónický basový reproduktor
Výstupní výkon Celkový výkon 200 W: subwoofer 100 W + 100 W
Spotřeba energie (Střední jednotka): 30 W, (subwoofer): 19 W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu (Centrální jednotka): 0,4 W (ovládání HDMI, vypnuto pohotovostní režim sítě), 0,5 W (ovládání HDMI zapnuto, síťové pohotovostní režim vypnuto), 1,9 W (ovládání HDMI vypnuto, síťové pohotovostní režim zapnuto), 2,1 W (ovládání HDMI zapnuto, síťový pohotovostní režim zapnutý) ), (Subwoofer): 1,3 W
Rozměry (Š x V x H) (Střední jednotka): 980 x 60 x 110,5 mm; 38-5 / 8 "x 2-3 / 8" x 4-3 / 8 ", (subwoofer): 180 x 417 x 405 mm; 7-1 / 8 "x 16-3 / 8" x 16 "
Hmotnost (Střední jednotka): 2,7 kg; 6,0 liber (subwoofer): 9,4 kg; 21 liber
Vstup výstup HDMI 1 v / 1 ven
Digitální optický 1 palce
Analogové audio 1 palce
HDMI Průchod 4K Ano (50/60 Hz YCbCr = 4: 4: 4, HDR10, Dolby Vision, HLG a HDCP2.3)
3D průchod Ano
OBLOUK Ano
CEC Ano
Auto Lip-Sync Ano
Zvuková technologie Technologie Surround Virtuální DTS: X
Prostorový režim Hudba, televizní program, film, sport, hra
Compressed Music Enhancer Ano (pro Bluetooth®)
Prodloužení basů Ano
Zvukové formáty Dolby digital Ano
Dolby Pro Logic II Ano
Digitální prostorový zvuk DTS Ano
Formát souboru MP3 / WMA / MPEG-4 AAC: až 48 kHz / 16-bit, ALAC: až 96 kHz / 24-bit, FLAC / WAV / AIFF: až 192 kHz / 24-bit
Připojení Bezdrátové streamování hudby Ano
Wi-Fi Ano (2,4 / 5 GHz)
MusicCast Surround Ano
AirPlay Ano (AirPlay 2 prostřednictvím aktualizace firmwaru)
Verze / profil Bluetooth Ver. 4,2 + EDR / A2DP, AVRCP
Maximální komunikační rozsah Bluetooth 10 m; 33 ft (* bez překážek)
Bezdrátový subwoofer Ano
Další funkce Řízení aplikací Ano
Funkce učení Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: