Polk Audio Magnifi Max

Kód: 28086
Neohodnoceno
Značka: Polk Audio
12 990 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce výkonný Sound Bar domácího kina Polk MagniFi MAX a bezdrátový systém subwooferu poskytují větší, dynamičtější zvuk než tradiční Sound Bary - a jsou optimalizovány tak, aby oživily filmy, televizi, sport a hudbu.
Je vybaven patentovanou SDA prostorovou technologií pro širší, poněkud příjemnější poslech a technologii Voice Adjust pro křišťálově čistý dialog - a díky technologii Polk Smart Remote pracuje s dálkovým ovladačem Samsung, Sony, Vizio a LG TV přímo z krabice.
Vestavěné technologie Bluetooth a technologie Chromecast Google umožňují streamovat veškerou oblíbenou hudbu.

Virtuální prostorový zvuk

Dodávaný ze sedmi ovladači v řade, výkonný bezdrátový subwoofer vytváří dokonalý vícerozměrný zvuk díky 5.1 Dolby Digital, DTS a exkluzivní Polk SDA® surround technologii pro neuvěřitelné zážitky při poslechu v místnosti.

Nastavitelná montáž na zeď

Unikátní systém upevnění na zeď pro horizontální nastavení, aby zajistil, že Sound Bar zůstane rovno a vystředěný pod televizorem.

Vestavěná kompatibilita dálkového ovladače

Díky technologii Polk Smart Remote jesound ba přednastaven pro práci s většinou televizorů, včetně Samsung, Sony, LG, Vizio,...

Technologie Polk VoiceAdjust®

Přizpůsobte hlasové úrovně tak, abyste reprodukovali jasný, ostrý dialog a nikdy nezmeškejte ani jedno slovo z vašeho oblíbeného filmu, televizní show nebo sportovní událost.

Vestavěný Google Chromecast

Streamujte hudbu z oblíbených aplikací přes Wi-Fi, připojte se k Google Home reproduktoru a vytvořte si celý domácí systém zvuku a použijte hlasové příkazy pro ovládání hudby.

 

Technické parametry : 

Rozměry balení (š x v x h) 1090 × 530 × 530 mm
Frekvence 35 - 20000 Hz
Celkový výkon 340 W (soundbar 180, subwoofer 160 W)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: