Cabasse iO2 systém Oak/Black (stojan dub/černé repro) +reprokabel AQ 646 zdarma navíc

Kód: 1974
Dárek
Neohodnoceno
Značka: Cabasse
76 890 Kč –16 %
Cabasse iO2 systém Oak/Black (stojan dub/černé repro) +reprokabel AQ 646 zdarma navíc
76 890 Kč –16 % 64 900 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

High-endová reprosoustava satelitního typu podle patentované technologie SCS, 2- pásmová, dvou reproduktorová, zatížitelnost až 580W, citlivost 93dB, impedance 8 Ohm, magneticky stíněná, Ø 16 cm, včetně podlahového stojanu, rozměry: 112x33x33cm, barva kombinuje černou sféru s light oak stojanem a světle perleťovou sféru s wenge stojanem. 

Uvedená cena za pár.

Pro pocity dokonalosti bylo nutné vždy sahat velmi hluboko do kapsy. Anebo se dělali kompromisy. iO2 je šancí – průnikem mezi dokonalostí modelů Artis a touhou dotýkat se věcí ve skutečnosti, ve svém bytě. Krásný, špičkový francouzský design a výroba, vynikající zpracování, to vše za více než akceptovatelnou cena za high-end. To jsou základní charakteristiky nové řady iO2. Nekompromisní stereo repro, zcela přesné nastavovací možnosti přímo ve vašem poslechovém prostoru, rozšiřitelnost o libovolný počet reproduktorů, vysoký akustický výkon, detailní výpověď o obsahu nahrávky, zkrátka o tomto systému se mluví pouze v superlativech. A to je super.

Technické parametry: 

provedení: 2/5/6/7 kanálový systém
počet pásem: 2 pásmový/ 2 reproduktorový
měniče:  koaxiální středo-výškový
             DOM25/13F15-2
             AIRE technologie
             KALADEX & DUOCELL membrány
citlivost: 1W/1m 93 dB
dělící frekvence: 2 700 Hz
frekvenční rozsah: 150-22,000Hz
nominální impedance (Ω): 8
minimální impedance (Ω): 3,8
příkon / výkon: 80 W
krátkodobý příkon: 580 W
magnetické stínění: ano
rozměry (š x v x h):
cm 112 x 33 x 33
hmotnost: 11,5 kg

 

podrobnější informace na stránce výrobce zde

recenze produktu zde

Kvalitní reproduktorový kabel s průřezem 2x4 mm² prioritně určený pro regálové nebo i sloupové reprosoustavy. Kabel je vyroben z čisté bezkyslíkaté mědi z velmi mnoha slabých měděných vláken pro co nejlepší zvuk, kabel je dostatečně flexibilní můžete ho volně ohýbat i ve velmi malých poloměrech. Kabeláž je možné použít jak pro instalaci pod koberec, za lištu případně do husích krků nebo i volně loženou.

Je logické, že kvalitnější hifi technika potřebuje dokonalejší propojení. I dnes se najdou uživatelé, kteří se spokojí s tím, že své nové hifi komponenty navždy zapojí kabelem typu "tkanička“, které najde v balení společně s přístrojem. Nechceme nikoho z Vás nutit zbytečně utrácet peníze, ale vyzkoušejte si v hifi studiu nebo u svého známého poslechnout vaši oblíbenou muziku z obyčejných repro kabelů a vzápětí to porovnat se slušnějšími kabely. Záleží jen na Vás, zda se rozhodnete investovat do lepšího zvuku díky nové kvalitnější repro kabeláži. Uvědomte si, že váš audio systém bude fungovat tak kvalitně jak bude jeho nejslabší článek.

Použité vodiče jsou vyrobeny z vysoce čisté OFC mědi 99,99 % nejvyšší kvality, transparentní provedení izolace. Pokud dnes používáte doma na zapojení Vašich reprosoustav tenkou dvojlinku, zkuste změnu. Věřte, že se většině z vás tato investice vyplatí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: