Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Isotek EVO3 SOLUS

Kód: 2714
Neohodnoceno
Značka: Isotek
21 550 Kč –9 %
Isotek EVO3 SOLUS
21 550 Kč –9 % 19 590 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
20.4.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

IsoTek Evo3 Solus je jedním z 6-zásuvkových filtrů cenově dostupné třídy Performance, který byl zkonstruován jako vysoce hodnotné řešení v jediné krabici k okamžitému použití "plug-n-play". Síťový filtr je vhodný pro kompletní audio sestavu nebo systém domácího kina. S použitím vyspělé technologie Polaris-X je filtr IsoTek Evo3 Solus schopen "vyčistit" napájení od síťových rušivých signálů. Filtr Solus je osazen pouze součástmi nevyšší kvality schopnými provozu v náročných podmínkách s dlouhou životností. Tyto součásti jsou ručně pájeny na obvodovou desku pomocí stříbrné pájky. IsoTek Evo3 Solus neposkytuje pouze vylepšený výkon pro váš audio systém, ale také značný stupeň ochrany a zajištění vašeho hi-fi systému proti náhlým výkyvům a napěťovým špičkám. Síťový filtr využívá patentované technologie indukční gating systém, který zajišťuje, že filtr pracuje na maximální výkon s jakýmkoli zatížením, každá zásuvka může být použita pro libovolný komponent v rámci celého systému. Isotek Evo3 Solus nabízí funkci síťového kondicionéru a skutečně vyvážený obvod prostřednictvím firemního "Kerchhoffs Equal Resistance Path". "KERP" zajišťuje dosažení stejného výkonu do každé ze šesti zásuvek se stejným množstvím odporu a síly. Na trhu se vyskytuje nepřeberné množství síťových filtru, ale většina ostatních filtrů na trhu používají podstatně horší systém, kde zásuvky jedna po druhé postupně degraduje kvalitu napájení, a někdy dochází i ke snížení napětí na konci zásuvkového obvodu. IsoTek Evo3 Solus obvody jsou uzemněny do hvězdy, což je důležité pro většinu kvalitních nastavení a funkce přepěťové ochrany.

Barevné provedení: černá, stříbrná

Problém ze stále se zhoršujícím stavem rozvodné sítě je opravdu dobré nepodceňovat. Elektronika v našich domácností, trpí nejenom rušením v rozvodné síti, ale i díky novým bezdrátovým technologiím trpí naše sluchové orgány i audiovizuální zařízení, jejichž výkon a životnost jsou závislé na kvalitě elektrické energie. Společnost IsoTek  patří k lídrům v tomto oboru, který nabízí základní vyčištění elektrorozvodné sítě a zamoření rušivých signálů a ochranu proti přepětí. Šetří i prvotní proudový náraz zdrojů jednotlivých připojených přístrojů, čímž prodlužuje jejich funkčnost a zamezuje také vzájemnému rušení mezi přístroji. Filtr i speciální izolované síťové kabely zabraňují průniku vysokofrekvenčního a všeobecného rušení, které je všude kolem nás, a nichž bychom si toto uvědomovali. Každý dnes používá mobilní telefon, bezdrátový internet, Wifi, bluetooth, televizní i rozhlasové vysílače a jiné bezdrátové přenosy. Všechny tyto faktory se promítají na výsledný zvuk i obraz Vašeho domácího systému a zásadně ovlivňují i jeho životnost.

Hlavní vlastnosti

- Vhodná ochrana pro jakýkoliv AV nebo audio komponent v cenách od 50.000 – 150.000Kč
- Konstrukce generace GII vybavená technologií "Polaris-X"
- Okamžitá ochrana až do 22,5A
- Dostupný v hliníkovém provedení nebo v provedení černá barva

Evo3 Solus nabízí velmi dobré řešení v jediné krabici k okamžitému použití pro kompletní audio sestavu nebo systém domácího kina.

Ruku v ruce se zvýšením výkonu pro připojené komponenty by také měla jít adekvátní ochrana pro tyto komponenty, ale i pro vlastní jednotku. IsoTek bral tento aspekt vždy velmi vážně a jeho produkty obsahují jedinečná skutečná řešení daleko kvalitnější než ostatní způsoby filtrace proudu. Ve shodě s ostatními produkty z poslední řady výrobků EVO3 IsoTek Solus představuje nejpokročilejší ochranné schéma vhodné k řešení skutečných problémů s napětím. Na rozdíl od ostatních výrobků, které poskytují ochranu pouze v případě náhlých výkyvů, Solus zaručuje pevnou ochranu neustále, kdekoliv je to potřeba, a bez ztráty kvality. Je důležité pochopit, že aby IsoTek Evo3 Solus byl opravdu efektivní v ochraně komponentů, musí být zkonstruován tak, aby mohl vyřešit a reagovat na jakoukoliv situaci. To znamená pro tento vysoce kvalitní přístroj na hi-fi trzích zachovat voltáž, proudovou průchodnost, zvukovou kvalitu a hlavně - bezpečnost.

oficiální stránky výrobce zde

recenze produktu zde

Parametry a specifikace Isotek Evo3 Solus
Počet zásuvek: 6
Typ výstupních zásuvek: 13A, EU "Shuko"
Standardní síťová zásuvka: IEC, 10A
Napájecí napětí: 190-240V  / 50Hz-60Hz
Maximální proudová zatížitelnost: 10A
Celkový maximální odebíraný proud: 13A
Celkový výstupní výkon (230V): 2300 W
Rozměry (ŠxVxH): 444 x 105 x 305mm
Hmotnost (v krabici): 7,5kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: