Isotek EVO3 POLARIS

Kód: 2716
Neohodnoceno
Značka: Isotek
10 440 Kč –9 %
Isotek EVO3 POLARIS
10 440 Kč –9 % 9 490 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

IsoTek EVO3 Polaris MKII je výkonný síťový filtr a ochrany nové generace EVO3, sofistikované technologie filtrování a napájení pro základní audio a AV zařízení.

Ruku v ruce se zvýšením výkonu pro připojené komponenty by také měla jít adekvátní ochrana pro tyto komponenty, ale i pro vlastní jednotku. IsoTek bral tento aspekt vždy velmi vážně a jeho produkty obsahují jedinečná skutečná řešení daleko kvalitnější než ostatní způsoby filtrace proudu. Ve shodě s ostatními produkty z poslední řady výrobků EVO3 IsoTek Sirius představuje nejpokročilejší ochranné schéma vhodné k řešení skutečných problémů s napětím. Na rozdíl od ostatních výrobků, které poskytují ochranu pouze v případě náhlých výkyvů, Sirius zaručuje pevnou ochranu neustále, kdekoliv je to potřeba, a bez ztráty kvality. Je důležité pochopit, že aby IsoTek Evo3 Sirius byl opravdu efektivní v ochraně komponentů, musí být zkonstruován tak, aby mohl vyřešit a reagovat na jakoukoliv situaci. To znamená pro tento vysoce kvalitní přístroj na hi-fi trzích zachovat voltáž, proudovou průchodnost, zvukovou kvalitu a hlavně - bezpečnost. Tento filtr odstraňuje nebezpečné vysokonapěťové přechodové špičky a s nimi spojený šum. Je nastaven na hodnotu 700 joulů a 22500A, tedy přibližně 5-násobek normální hodnoty. Tyto jmenovité parametry jsou realistické a vhodné pro srovnání s jinými zařízeními.

Mnoho produktů prodávaných konkurenčními značkami naoko nabízejí dobré specifikace, ale bohužel neřeší správně skutečné problémy. Například nemají přes svoje specifické a sofistikované ochrany žádnou obranu proti elektrickým výbojům. Je nutné mít na paměti, že jeden neočekávaný výboj nebo blesk může zničit rozvod či komponenty v celém domě. Ve skutečnosti je největším nebezpečím ztráta uzemnění z multifázového distribučního systému elektrické sítě. Konkrétně se může neutrální vodič stát po zásahu blesku nefunkčním nebo přeskočit do jiné fáze. A zde musí zapůsobit ochrana, která rozpojí tepelnou pojistku. Tato důležitá funkce obvykle selhává v 90% výrobků nabízených konkurencí, přestože se jedná o běžnou situaci a ne o žádný výjimečný jev.

Problém ze stále se zhoršujícím stavem rozvodné sítě je opravdu dobré nepodceňovat. Elektronika v našich domácností, trpí nejenom rušením v rozvodné síti, ale i díky novým bezdrátovým technologiím trpí naše sluchové orgány i audiovizuální zařízení, jejichž výkon a životnost jsou závislé na kvalitě elektrické energie. Společnost IsoTek  patří k lídrům v tomto oboru nabízející základní vyčištění elektrorozvodné sítě a rušivých signálů, ochranu proti přepětí. Šetří i prvotní proudový náraz zdrojů jednotlivých připojených přístrojů, čímž prodlužuje jejich funkčnost a zamezuje také vzájemnému rušení mezi přístroji. Filtr i speciální izolované síťové kabely zabraňují průniku vysokofrekvenčního a všeobecného rušení, které je všude kolem nás, a nichž bychom si toto uvědomovali. Každý dnes používá mobilní telefon, bezdrátový internet, Wifi, bluetooth, televizní i rozhlasové vysílače a jiné bezdrátové přenosy. Všechny tyto faktory se promítají na výsledný zvuk i obraz Vašeho domácího systému a zásadně ovlivňují i jeho životnost. 

oficiální stránky výrobce zde

recenze produktu zde

Počet vývodů 6
Druh zásuvek UK, EU, USA, CH, AU, ZA
Standardní síťový přívod 10A IEC
Síťové napětí 100-240VAC/50-60Hz
Maximální proud 10A HRC
Celkový příkon 2300W
Rozměry (Š x V x H) 88 x 45 x 480 mm
Hmotnost 1,2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: