Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Klipsch R-41SA

Kód: 27276
Tip
Neohodnoceno
Značka: Klipsch
8 990 Kč
Skladem (3 pár)
Můžeme doručit do:
2.8.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klipsch Reference R-41SA Dolby Atmos. Využitím Klipsch hornové technologie řízeného směrování reproduktory R-41SA odráží zvuk ze stropu, aby vytvořily úchvatný, ponořující zážitek z poslechu. R-41SA lze také využít jako nástěnné elevační nebo prostorové reproduktory pomocí snadno použitelného montážního systému, poskytujíc dokonalý úhel pro vylepšení zvukových efektů.

Vezměte vaše filmy a hudbu do nových výšek.
S těmito reproduktory, podporujícími Dolby Atmos, ponořující, živý zvuk přichází ze všech směrů, včetně shora. Přidejte je na jakékoliv monitory nebo sloupové reproduktory nebo je použijte jako prostorové reprosoustavy pro hemisféru bohatého a detailního zvuku.

Dolby Atmos.
Jednoduše řečeno, Dolby Atmos je největším pokrokem v domácím a kino zvuku od prostorového zvuku. Přidání elevačních reproduktorů odráží zvuk ze stropu, aby se zvuk dostal kdekoli ve vašem pokoji, takže máte pocit, že jste opravdu uprostřed akce.

Elevační a prostorové reproduktory.
Kromě toho, že R-41SA dodávají horní zvukové efekty jako Dolby Atmos reproduktory, jsou také navrženy pro nástěnnou montáž jako přední, zadní nebo boční elevační reproduktory, nebo jako univerzální boční nebo zadní reproduktory pro prostorový zvuk.

90° x 90° Tractrix Horn.
Klipsch exkluzivní technologie Tractrix horn přináší energii, detaily a emoce živého hudebního zážitku s co nejčistším a nejpřirozenějším zvukem.

LTS hliníkový výškový reproduktor.
Exkluzivní LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zkreslení pro vylepšené, detailní výkony. Kapton je extrémně lehký a pevný materiál použitý v závěšení tweeteru, který zajišťuje vysokou účinnost a zlepšuje rozlišení a detaily. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch.

Měděný IMG basový reproduktor.
10 cm IMG (Injection Molded Graphite) kužel basového reproduktoru je výjimečně lehký a extrémně tuhý a poskytuje pozoruhodnou nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozpadem a zkreslením kužele. Při spárování s LTS výškovým reproduktorem s Tractrix hornem poskytuje nejvyšší účinnost reproduktoru ve své třídě.

Vysoce kvalitní kabinet.
MDF kabinet je odolný proti poškrábání. Zesílená MDF konstrukce snižuje vibrace skříně pro méně slyšitelné zbarvení a lepší zvukovou přesnost. Jejich stylový, moderní vzhled se bezproblémově integruje do jakéhokoliv dekóru. Reproduktory jsou dodávány se silnou, flexibilní, odnímatelnou magnetickou mřížkou.

atmaa

R-41SA

Parametr Hodnota
Frekvenční pásmo Odpovídá specifikacím Dolby Atmos
Citlivost Odpovídá specifikacím Dolby Atmos
Výkon 50 - 100 W
Nominální impedance 8 Ohm
Dělící frekvence 4.237 Hz
Vysokofrekvenční měnič 2.54 cm hliníkový LTS výškový reproduktor spojený s 90 x 90 Tractrix Horn
Nízkofrekvenční měnič 10 cm měděný IMG basový reproduktor
Materiál skříně MDF
Typ skříně Akustické zavěšení
Vstupy Singl pozlacené Binding Posts
Rozměry (V x Š x H) 180 x 146 x 331 mm
Hmotnost 2.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: