Doručování objednávek probíhá bez omezení.

AUDIOQUEST TYPE 4 FR - 2m

Kód: 2421-811
Neohodnoceno
Značka: AUDIOQUEST
7 690 Kč –9 %
AUDIOQUEST TYPE 4 FR - 2m
7 690 Kč –9 % 6 990 Kč
Skladem (> 5 ks)
Délka kabelu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
15.7.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada High end reproduktorových kabelů Provedení full range.

Kabel vysoké jakosti od předního výrobce. Vysoce čistá výběrová měď s menším obsahem a zároveň delších zrn, tedy méně přechodů vrámci struktury mědi a tím pádem menší zkreslení zvuku.

Dostupné délky:
délka   1,5 m - MOC:  6059,- Kč Banánky
délka   2,5 m - MOC:  7039,- Kč Banánky
délka      2 m - MOC:  6549,- Kč Banánky
délka      2 m - MOC:  6549,- Kč Vidličky
délka      3 m - MOC:  7529,- Kč Banánky
 

Audioquest Type 4 FR, sada high-endových reproduktorových kabelů v provedení full-range, "Série 4" (4-Series) je pravděpodobně nejúspěšnější sérií Audioquestu za celou třicetiletou historii společnosti. Kořeny vývoje Type 4, sahají až do pozdních osmdesátých let. Základní geometrie a organizace vodičů se nezměnila od roku 1995, protože jakýkoliv zásah do velikosti či umístění vodičů série 4 by zhoršil výkon a kompromitoval vlastnosti kabelu.

Základním heslem společnosti Audioquest je "Do No Harm", což by se dalo přeložit jako snaha co nejméně ovlivnit/poškodit původní signál. Proto je Type 4 kabel nadstandardně kvalitní; vyroben z vysoce čisté výběrové OFHC mědi s dlouhými zrny (LGC), což znamená méně přechodů v rámci struktury materiálu, a tím pádem citelně menší zkreslení zvuku.

Pro dosažení co nejvyšší kvality vedeného signálu disponuje Type 4technologiemi:

- Carbon-Based Noise Dissipation + Cross-Talk-Dissipation (systémy pohlcení šumu a přeslechů): potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí ruchy, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, která je nízkoztrátová a příznivá co se ruchů a zkreslení signálu týče.

- Star-Quad geometrie: vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání definují základní elektrické vlastnosti kabelu (kapacitanci a indukčnost). Avšak, dokonce i když jsou tyto vlastnosti udržovány v rozumné rovnováze, vzájemná poloha vodičů může velmi ovlivnit výsledný zvuk. Star-Quad koncepce kabelu Type 4 nabízí několikanásobně lepší vlastnosti, než kdyby byly stejné vodiče vedeny paralelně.

- Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil ruchu. SST je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací různě velkých vodičů.

- Žíly jsou samostatně izolované, společně opláštěné do jednoho vodiče.

- Materiál: polotuhý soustředěný shluk vodičů, měď s dlouhými zrny (LGC).

- Průměr: 4×15 AWG (1,65 mm²).

- Může být zakončeno vidličkami či banánky.

- V sadě jeden pár kabelů.

Průměr : 15AWG - 1,65mm2

Vodiče : pevné - měděné s dlouhými zrny LGC

Dielektrikum : Pěnový PE se vstříknutým dusíkem

Systém odstranění šumu : S karbonem - systém pohlcování šumu a systém pohlcení přeslechů

Může být zakončeno vidličkami či banánky.

V sadě 1 pár kabelů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: