REL Arrow Transmitter

Kód: 3631
Neohodnoceno
Značka: REL
8 790 Kč –15 %
REL Arrow Transmitter
8 790 Kč –15 % 7 490 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arrow™ bezdrátové spojení
Bezdrátový přenos bez komprese přenášeného signálu REL Arrow™ rychle roste do lídra bezdrátových technologií. Navazuje na osvědčený a uznávaný bezdrátový systém LongBow™. Arrow nabízí stejné možnosti připojení jako přímé kabelové připojení subwooferu, ale za rozumnou cenu umožní umístit basové jednotky i ve vzdálených koutech místnosti, aniž by vzhledově rušily propojovací kabely např. podle skleněné stěny nebo na dřevěné podlaze.


Osvědčený výkon a spolehlivé spojení

REL si rychle získal skvělou pověst na trhu svými zkušenostmi v oblasti skvěle znějícího a spolehlivého bezdrátového přenosu zvuku. Bezdrátový přenos osvobozuje domácí zvukovou aparaturu od dlouhých propojovacích kabelů a umožní optimální umístění basové jednotky v místnosti pro nejlepší ozvučení. Její umístění tak není limitováno délkou ani vzhledovým rušením propojovacích kabelů.

Bez kompromisů a bez komprese
ArrowTM přináší nejnovější metodu bezdrátového přenosu zvuku bez jeho komprese a poskytuje výkon podobný dražším bezdrátovým systémům. Zvuk je přenášen rychle a spolehlivě bez zvukových kompromisů, a tak jsou docíleny bohaté, přirozené, barevné a teplé basy kterými se systém odlišuje od většiny vyráběných bezdrátových systémů. Z části je to dosaženo tím, že se ze signálové cesty podařilo odstranit často velmi pomalé způsoby převodu a přenosu signálu kterým se vyznačuje většina současných systémů na bázi Bluetooth nebo Wi-Fi. Nízká cena bezdrátového systému Arrow, která představuje nákladový průlom, je docílena použitím obvodů velké interace LSI (large scale integrated circuit chips). Tím se snížily výrobní náklady systému přibližně o 30% při zachování prakticky maximálního výkonu.

Vysoká-úroveň domácí kino nebo stereo
Arrow dovoluje společný přenos signálu ze vstupů pro vysokou úroveň signálu (z výstupů pro reproduktory) které jsou pro svoji kvalitu velmi ceněny a basového signálu .1 / LFE systému vysoce kvalitního domácího kina. To umožní kvalitní reprodukci jak u 2-kanálové hudby tak u vícekanálového domácího kina bez nutnosti přepojování a odpojování nějakého vstupu REL Arrow.
Vstup na vysoké úrovni je navržen tak, aby přijímal stereo (dvoukanálové) signály z výstupních svorek pro reprosoustavy přijímače nebo integrovaného zesilovače. To má tu výhodu, že subwoofer dostane přesně stejný signál jako hlavní reproduktory a charakteristické basy z hlavního systému jsou převedeny do subbasové jednotky. To je velmi důležitý parametr, který spolu s obvodem REL Natural Roll Off zajišťuje mnohem vyšší integraci subbasové jednotky do hlavního systému.

Oficiální stránky výrobce: zde

Vstupy 1 x L/R vysoká úroveň Neutrik Speakon
1 x LFE RCA - Cinch
Vstupní impedance Vysoká úroveň 150 kΩ
Nízká úroveň + LFE 10 kΩ
Dosah Přibližně 15 m ve volném prostoru
Napájení 5 V DC
Spotřeba 600 mW
Provedení Černý lak v klavírním  lesku
Rozměry (š x v x h) 130 x 89 x 82,5 mm
Dodávané příslušenství Síťový napáječ
Vysokoúrovňový kabel - 2m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: