Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Pioneer VSX-LX504 + Klipsch RP-6000F set 5.1

Kód: 5631
Novinka Tip
Neohodnoceno
87 990 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičkový akční set Onkyo + Klipsch za zvýhodněnou cenu. Spojení nového receiveru Pioneer VSX-LX504 a reprosoustavy Klipsch Reference Premiere RP-6000F SET 5.1 .  

 

AV receiver Pioneer VSX-LX504 vytváří zvukový efekt IMAX Enhanced a Dolby Atmos/DTS: X ideálně kalibrovaný pomocí Advanced MCACC a dokonce poskytuje podobné zvukové efekty s Dolby Atmos Height Virtualizer bez výškových nebo prostorových reproduktorů.

IMAX Enhanced.
Přijímač VSX-LX504 je vybaven technologií IMAX Enhanced, která je certifikována pro poskytování výkonného zvuku tak, jak to zamýšlel režisér, a nabízí pohlcující zážitek z domácího kina.

DTS:X/DTS Neural:X.
DTS: X je zvukový kodek příští generace od společnosti DTS, který využívá zvuk založený na objektech, umožňující nové pohlcující a interaktivní zvukové zážitky. Přidáním externího zesilovače může být 9.2k AV přijímač rozšířen na dekódování 11k pro řízení 7.2.4k prostorového systému. Vychutnejte si pohlcující zvukové pole s neuvěřitelně bohatým a živým zvukem. Další zvukové kodeky, jako jsou PCM a DSD, mohou být upmixovány pomocí DTS Neural: X pro poslech 3D prostorového zvuku.

Dolby Atmos Height virtualizér.
Při přehrávání jakéhokoli formátu Dolby podmanivá technologie Dolby Atmos Height Virtualizer umožňuje více pohlcující zážitek z poslechu, vytváří virtuální prostorový a výškový efekt z tradičních rozvržení reproduktorů bez použití dalších prostorových nebo výškových reproduktorů.

Apple AirPlay 2.
Apple AirPlay 2 vám umožní bez námahy streamovat hudbu nebo podcasty do reproduktorů v celém domě pomocí jakéhokoli zařízení Apple nebo dotazem na Siri a to vše zůstane v dokonalé synchronizaci.

Dolby Atmos/Dolby Surround.
Přidáním externího zesilovače může být 9.2k AV přijímač rozšířen na dekódování 11k pro řízení 7.2.4k konfigurace nejnovější zvukové platformy Dolby Atmos. Objektově orientovaný zvuk můžete reprodukovat hladkými pohyby nebo realistickým trojrozměrným pohybem nad hlavou horními reproduktory. Další zvukové kodeky lze nyní upmixovat pomocí Dolby Surround, abyste si mohli vychutnat 3D prostorový zvuk.

4K, HDR10.
VSX-LX504 podporuje průchod pro signály HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) a Dolby Vision. Připojením kompatibilního zdrojového zařízení si můžete vychutnat tyto nejnovější video standardy na kompatibilním displeji. Všechny konektory HDMI navíc podporují 4K (60p/4: 4: 4/24-bit), Wide Colour Gamut (BT.2020) a HDCP 2.2, takže při přechodu na nová zařízení nebudete mít žádný problém. Užijte si prémiový obsah, jako jsou videa 4K s ochranou digitálního kopírování.

MCACC.
Pokročilý MCACC upravuje zvuk podle poslechové místnosti a reproduktorů a také vytváří jasnější zvuk potlačením stojatých vln, které se vyskytují mezi stěnami nebo stropem a podlahou. Pro širokou oblast poslechu lze měřit až devět pozic. Auto Phase Control Plus provádí analýzu fázového rozdílu v reálném čase a automaticky kompenzuje mezeru mezi LFE a hlavními signály, čímž poskytuje silné basy a čistý vysokofrekvenční zvuk.

ac03fb77-6e8b-45a9-be20-13e0426d36fe.__CR1,0,970,300_PT0_SX970_V1___

Sonos.
Připojením receiveru VSX-LX504 k aplikaci Sonos Connect můžete v Sonos přehrávat jakýkoli zdroj hudby nebo zvuku. VSX-LX504 můžete seskupit s jinými zařízeními Sonos v síti nebo použít samostatně. AV receiver se automaticky zapne a přepne vstup, jakmile přehráváte hudbu v aplikaci Sonos.

Zóna 2/Zóna 3.
VSX-LX504 může přímo ovládat reproduktory v jiných místnostech, bez nutnosti samostatného zesilovače. A co víc, DAC pro Zónu 2 umožňuje poslouchat všechny zdroje digitálního zvuku.

Zóna B.
VSX-LX504 je vybaven audio výstupem Zóny B. Výstup Zóny 2 lze také použít jako linkový výstup Zóny B pro rozšíření zvuku Zóny A (hlavní zóna) na jiné místo nebo na bezdrátová sluchátka prostřednictvím vysílače.

Vestavěný Chromecast.
Receiver VSX-LX504 nabízí vestavěný Chromecast, takže můžete svůj mobilní přístroj používat k streamování své oblíbené hudby, rádia nebo podcastů do reproduktoru. Zvuk můžete ovládat z libovolného místa v domě pomocí Chromecast aplikací, které jsou spuštěny ve vašem osobním zařízení - iPhone, iPad, telefon Android a tablet, Mac a Windows laptop a Chromebook. 

Oficiální stránky výrobce: zde

 

Nabízená sestava je složená z modelu RP-6000F. Jde o sloupový model nové série Klipsch Premiere. Štíhlý elegantní sloupový model RP-6000F nabízí vyrovnaný plný zvuk který vás obklopí širokým frekvenčním rozsahem z dostatkem basů – s lehkostí zvládá filmy a hudbu díky svým vlastnostem dokáže vytvořit opravdu autentický poslech.

Jde o dvoupásmovou sloupovou basreflexovou reprosoustavu s dostatečným dynamickým výkonem 125/500 watt která bez problému ozvučí menší poslechové prostory. V reprosoustavě RP-6000F jsou osazené dvěma basovými měniči. Výškový reproduktor je osazený do inovované hornové konstrukce Hybrid Tractrix 90x90 patentované společnosti Klipsch. Díky této technologií je dosaženo rozšíření oblasti poslechu, zlepšení dynamiky, projekci přesných a jasných vysokých frekvencí směrem k posluchači - podobně jako ústa člověka, když k Vám mluví. Vysoce efektivní konstrukce produkuje vyšší výkon s menší spotřebou energie. Přesný a neunavující zvuk vám poskytne hodiny radosti při poslechu oblíbené hudby. Ve všech hudebních žánrech se můžete spolehnout na přesný a silný zvuk, který je křišťálově čistý na všech úrovních hlasitosti.
Bassreflexový nátrubek je vyústěn na zadní straně ozvučnice kde také najdete kvalitní šroubovací reproterminály umožňující bi-wiring/bi-amping zapojení.

Center reproduktor RP-400C je 2-pásmové konstrukce, osazený dvěma středobasovými měniči. Výškový reproduktor je osazený do hornové konstrukce Hybrid Tractrix 90x90 patentované společnosti Klipsch. Díky této technologií je dosaženo rozšíření oblasti poslechu, zlepšení dynamiky, projekci přesných a jasných vysokých frekvencí směrem k posluchači. Na zadní straně jsou osazené kvalitní šroubovací repro terminály.

Zadní reprosoustavy RP-400M jsou 2-pásmové konstrukce, reproduktor je osazený středobasovým měničem. Speciálně navržená konstrukce využívající výškového reproduktoru, který je osazený do hornové konstrukce Hybrid Tractrix 90x90 patentované společnosti Klipsch.  Na zadní straně ozvučnice přímo nad šroubovacími repro terminály je umístněný úchyt pro zavěšení na zeď.

SPL100 využitím 10-palcového subwooferu s měděným pramenem Cerametallic ™ a vysoce účinného zesilovače Class-D, subwoofer Klipsch SPL-100 poskytuje nejvyšší výkon ve své třídě.

Ozvučnice u všech modelů jsou vyrobeny z masivních MDF desek, tak aby poskytovaly dostatečnou tuhost a elimininovaly nežádoucí rezonance a s nimi spojené zabarvení zvuku. Povrchová úprava se může pochlubit novým moderním ebony a cherry provedením, díky kterému reprosoustavy jednoduše začleníte do libovolného interiéru.

Oficiální stránky výrobce: zde

 

VSX-LX504

Parametr Hodnota
ZVUKOVÉ FUNKCE  
Kanály 9
Typ zesílení Direct Energy
215 W/k 6 ohmů, 1 kHz, THD 10 %, 1k
180 W/k 8 ohmů,1 kHz, THD 1 %, 1k
IMAX Enhanced Ano
Dolby Atmos, Dolby Surround Upmixer Ano
DTS:X, DTS Neural:X Upmixer Ano
Optimalizátor odrazů Ano
Dolby Atmos výškový virtualizér Ano
Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus Ano
DTS DTS-HD Master Audio, DTS-HD zvuk s vysokým rozlišením, DTS 96/24, DTS-ES, DTS Express
Přímé přehrávání DSD Přes síť/USB (11.2, 5.6, 2.8 MHz/2 k)
Přehrávání DSD disků (SACD) Přes HDMI (2.8 MHz/2 k, 5.1 k)
DA konverze 384 kHz/32-bit s AK4458 (AKM) & PCM5101A (TI)
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Na HDMI
Aut. kalibrace místností MCACC Auto Phase Control Plus, Subwoofer EQ, Vícebodové řízení stojatého vlnění
Pokročilý obnovovač zvuku 2 kan.
Pokročilé režimy prostorového zvuku Klasický, Unplugged, Zábavná show, Drama, Hra, Akce, Rock/Pop, Sport, Rozšířené Stereo a Mono, Přední scéna Surround Advance
VIDEO FUNKCE  
Ultra HD průchod s HDCP 2.2 4K/60p/4:4:4/24-bit, 4K/24p/4:4:4/36-bit, 4K/60p/4:2:0/36-bit
HDR10, HLG a BT.2020 Ano
Kompatibilní s Dolby Vision Ano
Ultra HD Upscaling (1080p až 4K) Ano
3D Ready Blu-ray, vysílání a hry
Hluboká barva (36-bit), x.v. Barva Ano
SÍŤOVÉ FUNKCE  
FlareConnect pro vícekanálový zvuk Ano
Chromecast a práce s Google Assistant Ano/Ano
DTS Play-Fi S aplikací Pioneer Music Control
Apple AirPlay 2 Ano
Práce se systémem Sonos Ano
Amazon Music, Spotify, TIDAL a Deezer Ano
Internet rádio s TuneIn Ano
Přehrávání zvukových souborů Hi-Res přes USB/síť Až 192 kHz/24-bit ALAC, AIFF, FLAC, WAV (RIFF) a 11.2 MHz DSD*6
PROVOZNÍ FUNKCE  
Osobní předvolba Ano
Vylepšení dialogu Ano
Wi-Fi Dual Band (5 GHz/2.4 GHz) 802.11ac
Bluetooth Verze: 4.2 + LE, Profil: A2DP 1.2/AVRCP 1.3, Kodec: SBC/AAC
Aplikace Pioneer Remote Pro ovládání více místností a streamování po síti
Info na obrazovce Pro stav zvuku a videa
Nastavení PC Ano
Auto vypnutí v pohotov. režimu HDMI Ano
AM/FM tuner 40 předvoleb
Časovač vypnutí Ano
Dálkové ovládání Ano
PŘIPOJENÍ-PŘEDNÍ TERMINÁLY  
HDMI vstup 1x
USB vstup 1x pro USB disk
MCACC nastavení MIC vstup 1x
Sluchátkový výstup 1x
PŘIPOJENÍ-ZADNÍ TERMINÁLY  
HDMI vstup 6x (4 přiřaditelné)
HDMI výstup 2x (1 pro MAIN, 1 pro SUB)
Ethernet vstup 1x
USB vstup 1x pro USB disk
AV (komponentní) vstup 1x (přiřaditelný)
AV (kompozitní) vstup 2x (přiřaditelné)
Zvukový vstup 1x (přiřaditelný)
Phono (MM) vstup 1x
Digitální koaxiální vstup 1x (přiřaditelný)
Digitální optický vstup 1x (přiřaditelný)
Pre out 2x (FRONT, CENTER, SURROUND, HEIGHT 1, SURROUND BACK, SUBWOOFER)
ZÓNA B Line Out Pro bezdrátová sluchátka
ZÓNA 2 Pre/Line Out, ZONE 3/HEIGHT 2 Pre/Line Out
Reproduktor 11k výstup FRONT, CENTER, SURROUND, HEIGHT 1/Bi-AMP, SURROUND BACK/HEIGHT 2/ZONE 3, ZONE 2
IR 1x vstup/1x výstup
12 V Trigger výstup 2x
RS-232C 1x
OBECNÉ  
Rozměry 435 x 185 x 386 mm
Hmotnost 13 kg

 

RP-6000F

Parametr Hodnota
Frekvenční pásmo 34-25kHz (+/- 3dB)
Citlivost 97dB @ 2.83V / 1m
Výkon 125 - 500 W
Nominální impedance 8 Ohm
Dělící frekvence 1800Hz
Vysokofrekvenční měnič 2.54 cm titanový LTS výškový měnič s hybridním Tractrix Horn
Nízkofrekvenční měnič Duální 16.5 cm Cerametallic kužel basového měniče
Materiál skříně MDF
Typ skříně Bass Reflex přes zadně vyzařující Tractrix Port
Vstupy Duální binding posts/bi-wire/bi-amp
Rozměry (V x Š x H) 100.6 x 23.7 x 43.2 cm
Hmotnost 22.2 kg


RP-400C

Parametr Hodnota
Frekvenční pásmo 65Hz - 25kHz
Citlivost 95dB @2.83V / 1m
Výkon 75 - 300 W
Nominální impedance 8 Ohm
Dělící frekvence 1500Hz
Vysokofrekvenční měnič 2.54 cm titanový LTS výškový měnič s hybridním Tractrix Horn
Nízkofrekvenční měnič Duální 10 cm Cerametallic kužel basového měniče
Materiál skříně MDF
Typ skříně Bass Reflex přes zadně vyzařující Tractrix Port
Vstupy Singl Binding Posts
Rozměry (V x Š x H) 14.24 x 40.64 x 22.86 cm
Hmotnost 6.4 kg

 

RP-400M

Parametr Hodnota
Frekvenční pásmo 65Hz - 25kHz
Citlivost 95dB @2.83V / 1m
Výkon 75 - 300 W
Nominální impedance 8 Ohm
Dělící frekvence 1500Hz
Vysokofrekvenční měnič 2.54 cm titanový LTS výškový měnič s hybridním Tractrix Horn
Nízkofrekvenční měnič Duální 10 cm Cerametallic kužel basového měniče
Materiál skříně MDF
Typ skříně Bass Reflex přes zadně vyzařující Tractrix Port
Vstupy Singl Binding Posts
Rozměry (V x Š x H) 14.24 x 40.64 x 22.86 cm
Hmotnost 6.4 kg

 

SPL-100

Parametr Hodnota
Frekvenční pásmo 24Hz - 125Hz
Maximální akustický výstup 118dB
Typ zesilovače Třída D s analogovým předzesilovačem
Výkon 300 - 600 W
Basový reproduktor 30 cm Cerametallic
Materiál skříně MDF
Typ skříně Bass Reflex přes předně-vyzařující slot port
Vstupy Duální RCA/LFE, WA-2 bezdrátový port
Rozměry (V x Š x H) 451 x 374 x 506 mm
Hmotnost 20.4 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: