Tento obchod používá cookies a podobné technologie, pro vylepšení Vaší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním na tento web souhlasíte s jejich používáním. Zavřít

KLIPSCH R-51PM

Nový produkt

Tento produkt je skladem

13 990,00 Kč s DPH

15 990,00 Kč s DPH

Doprava zdarma!

ParametrHodnota
Systém2-pásmový, bassreflex, aktivní
Frekvenční pásmo68Hz - 21kHz
Dynamické basové rozšíření49Hz @ 35% hlasitosti
Max. výstup107.3 dB
Celkový výkon systému120 - 140 W / 60W na kanál. @ <% 1 THD
Vysokofrekvenční měnič2.54 cm hliníková membrána výškového měniče spojená s 90° x 90° Tractrix horn
Nízkofrekvenční měnič13.3 cm měděný, magneticky stíněný IMG basový reproduktor
Dělící frekvence1663 Hz (Pasivní)
Materiál skříněMDF
Typ skříněBass Reflex přes zadně vyzařující port
VstupyBezdrátová technologie Bluetooth; Phono/Line analog; 3.5mm analog mini jack; USB digitální; Optický digitální
VýstupSingl RCA linkový pro připojení subwooferu
Rozměry (V x Š x H)33.8 x 17.78 x 23.16 cm
Hmotnost4.8 kg
BarvaČerná
Cena zaPár

R-51PM AKTIVNÍ REPRODUKTORY

Reproduktory s napájením R-51PM využívají vysoce výkonný a přitom minimalistický design, který zasluhuje posluchače ve svých oblíbených filmech a hudbě. S vestavěným zesilovačem, množství vstupů a Bluetooth ® připojení R-51PM je nejuniverzálnější systém stereo reproduktorů na světě.

Funkce:

  • Vestavěný digitální zesilovač
  • 1 "hliníkové výškové reproduktory LTS
  • 90x90 čtvercových traktrikových rohů
  • Dvojité 5,25 "reproduktory IMG typu Spun-Copper
  • Bass-Reflex přes port pro zadní vypalování
  • Silná, flexibilní odnímatelná magnetická mřížka


Klipsch Reference Powered Speakers Životní styl Gnm49

NENÍ VYŽADOVÁN ŽÁDNÝ PŘIJÍMAČ

Referenční napájecí reproduktory značky Klipsch poskytují zvuk pro plnění místnosti, aniž by zabrali mnoho místa díky vestavěnému zesilovači, který je pro tyto vysoce výkonné reproduktory navržen tak, aby se maximalizoval výkon a kvalita zvuku.

S integrovaným předzosilňovačem pro phono, bezdrátovou technologií Bluetooth® , digitálními optickými, analogovými vstupy RCA a USB se můžete konečně rozloučit se svým nepřátelským A / V přijímačem.

Reference Powered Versatile

BUDE HRÁT SE VŠÍM 

Ať už se připojíte k gramofonu, televizi, počítači, mobilnímu telefonu, cokoli - tyto napájené reproduktory pracují s čímkoli.

Je vybaven integrovaným předzosilňovačem pro phono, bezdrátovou technologií Bluetooth® , digitálními optickými, analogovými vstupy RCA a USB. Díky těmto napájeným reproduktorům je váš nejlepším přítelem.

Klipsch Reference Reproduktory Životní styl Gnm9

DYNAMICKÝ EKVALIZÉR BASŮ

Vzhledem k tomu, že lidské ucho vnímá frekvence odlišně s odchylkami v výkonu, reproduktory s funkcí Klipsch Reference budou dynamicky odpovídat schopnosti sluchu slyšet nižší frekvence. Typicky je k dispozici pouze s audio / video přijímači, dynamický objem je první pro monitory napájené společností Klipsch. Co získáte, jsou silné basy, ať je hlasitost poslechu nízká, zvednutá nebo někde mezi nimi.

Referenční Powered Amp

PŮSOBIVÉ ZLEPŠENÍ

Referenční poháněné reproduktory využívají nezávislých zesilovačů s velmi nízkou úrovní šumu, které jsou navrženy tak, aby maximalizovaly výkon systému a eliminovaly potřebu externího zesilování. To znamená, že inženýři Klipsch světové třídy mají plnou kontrolu nad signálovou cestou. Vyladěli jsme komponenty tak, aby byly naprosto dokonalé, takže systém zní neuvěřitelně úchvatným způsobem a zaplní váš pokoj neuvěřitelnou akustikou.

Klipsch Reference Reproduktory Životní styl Gnm31

TRACTRIX ® HORN TECHNOLOGY

Klipsch exkluzivní technologie 90 x 90 ° Tractrix® horn zajišťuje, že vysokofrekvenční energie reproduktorů je zaměřena na posluchače a snižuje umělý reverb nebo filtrování způsobené nepřímým odrazem zvuku ze stěn. Použití této patentované technologie vám dává nejlepší zřetelnost, dynamiku a detaily z vašich filmů a hudby.

Referenční LTS Tweeter

LINEAR TRAVEL SUSPENSION TWEETER

Klipsch exkluzivní hliníkový výškový reproduktor Linear Travel Suspension (LTS) minimalizuje zkreslení pro vylepšené, detailní výkony. Použití kaptonu ® , což je extrémně lehký a pevný materiál, ve výškově nastavitelném odpružení zajišťuje vysokou účinnost a zlepšuje rozlišení a detaily. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch, což z nich činí některé z nejlepších reproduktorů na světě.

Klipsch Reference Reproduktory Životní styl Gnm41

VYSUNUTÍ MĚDĚNÝCH IMG REPRODUKTORŮ

Vstupní kuželky z vlnitého grafitu (IMG) jsou výjimečně lehké a extrémně tuhé - poskytují pozoruhodnou nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozštěpením a deformací kužele. Spárovaný s reproduktorem LST Tractrix Horn-Loaded, poskytuje nejvyšší účinnost reproduktorů ve své třídě.

Referenční Powered Finish

ELEGANTNÍ DESIGN

Vysunuté spojovací prvky, magnetické mřížky s nízkým profilem a vinyl z dřevěného dřeva odolné proti poškrábání, dodávají těmto poháněným reproduktorům leštený moderní vzhled.

Klipsch Reference Reproduktory Životní styl Gnm21

SPECIFIKACE

Napsat recenzi

KLIPSCH R-51PM

KLIPSCH R-51PM