Tento obchod používá cookies a podobné technologie, pro vylepšení Vaší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním na tento web souhlasíte s jejich používáním. Zavřít

ADVANCE ACOUSTIC DX1

Nový produkt

Tento produkt je skladem

17 990,00 Kč s DPH

19 990,00 Kč s DPH

Doprava zdarma!

výkon 
2 x 105 W / 8 ohm, 2 x 150 W / 4 ohm
frekvenční odezva
10Hz-50kHz (-3dB)
odstup signál / šum 
> 100dB
harmonické zkreslení (THD)
< 0,03%
separace kanálů> 70 dB
vstupní impedance20 KΩ (RCA), 38 KΩ (XLR)
audio vstupy
symetrický XLR, linkový RCA
audio výstupy
repro
hmotnost
8,5 kg
rozměry š / v / h
230 x 160 x 309 mm

Naším cílem bylo nabídnout milovníkům celosvětové hudby vyšší úroveň kvality, a tak jsme se rozhodli spustit značku Advance Paris, což je výsledek 20 let zkušeností s kvalitní reprodukcí zvuku. Značka Advance Paris byla výhradně věnována našim výrobkům " High End ". 
Od prvních dvou let jsou prvními prémiovými produkty, které byly vypuštěny, monofonní zesilovač X-A1200, přehrávač CD s ventily X-Cd1000 a integrovaný zesilovač X-i1000. 
Pro 20 let značky Advance Acoustic jsme hrdí na to, že Vám představíme novou řadu Smart, která zahrnuje naši novou značku Advance Paris.
Řada Smart se skládá z integrovaného zesilovače AX1, stereofonního zesilovače BX1, DAC / Preamp DX1 a jednoho předzesilovače PX1. Bude následovat streamer SX1, monofonní zesilovač BX2 a CD mechanika MX1. 
Skutečně elegantní Serie svým designem , Smart Line je technicky a akusticky na špičce nejlepších produktů, které můžeme najít v tento den. Ta byla vyvinuta pro opravdu náročné audiophile lidi, kteří nechtějí dělat žádný kompromis. 

Série Smart je prodávána pod značkou Advance Paris, naší prémiovou ochrannou známkou. Kompaktní série produktů, nikoliv mini, ne mikro.
Důvod je jednoduchý. Kvalita výrobků Hifi závisí do značné míry na kvalitě napájecích zdrojů a použitých součástech. Kvalitní napájecí zdroj potřebuje transformátory správné velikosti. Efektivní výkonový zesilovač integruje výkonové tranzistory, které vytvářejí vysoké teploty. Proto je vyžadována dostatečná ventilace jako minimální objem. Takže miniaturizace produktu není možná, s výjimkou použití technologií nebo tříd zesilovačů, které nepodporujeme.DX1

 

DX1 je více než výjimečný DAC, který dokáže řídit PCD (USB-B) DSD 2.8.5.6 a 11.2 a 24 bitů 192 kHz PCM. Díky nastavení se stává předzesilovačem / DAC a vynikajícím zesilovačem sluchátek.

Model DX1 je součástí řady Smart Line, který je tak příjemný díky čelnímu panelu z methakrylátu a ergonomicky navržen. Pohotovostní zapnutí / vypnutí a rotační snímač jsou dostatečné pro ovládání všeho! Při zapnutí přístroje svítí červená kontrolka pohotovostního režimu. Zapnutí tlačítka pohotovostního režimu se rozsvítí bíle, takže je připraven! Otočný kodér je vyzván bílou LED diodou.Tento jedinečný příkaz umožňuje zvolit mnoho digitálních vstupů: šest optických S / PDIF, 3 koaxiální jako 1 BNC, 1 AES s XLR , 2 USB (jeden USB A připojený k zařízení Appl jako iPhone, iPod, iPad nebo jiné výrobky vyrobené pro iPod a jeden USB B pro připojení k počítači) a dokonce i vstup BT aptX s úžasným konektorem ( volitelně) X-FTB01, čistě digitální!

Menu umožňuje použití DX1 jako čistého DAC s přímým výstupem na pevné úrovni nebo pro aktivaci proměnné hlasitosti, takže DX1 jako předzesilovač / DAC. Tento kodér umožňuje přístup k ovládání hlasitosti stereofonního výstupu (Cinch, ale také vyváženě na XLR), ale také pro nastavení výstupu sluchátek (dva), na 3,5mm stereo jack plugs.DX1 splňuje současné energetické standardy, ale také umožňuje možnost uvolnit funkci APD (Automatic Power Down), která ve výchozím nastavení aktivuje pohotovostní režim DAC po přibližně 30 minutách bez jakéhokoliv signálu. Každá akce na parametrech je zobrazena na displeji. ergonomie!

DX1 také přijímá DSD od 64 (2,8 MHz) do 256 (11,2 MHz)! 
Vnitřní provedení je vyrobeno s komponenty poslední generace pro dodávky a slavný AKM 4490 pro konverzi.Premium převodník, tento DAC poskytuje Velvet zvukový koncept. Velvet zvuková koncepce obnovuje kvalitu zvuku, a to z čistě technických opatření spojených s testy poslechu. Synchronizace se provádí velmi moderním a opravdu přesným obvodem místo křemenného krystalu, který je nyní zastaralý. 
Výsledek odpovídá očekávání nejnáročnějších audiofilních lidí, s nízkou frekvencí silnou a bez tíže, střední frekvence zajišťující skutečnou přítomnost hlasů a vysokou úroveň jasnosti a konečně přesné a vyvážené výšky, které nucují obdiv. Dynamický rozsah, průhlednost a prostorování jsou zde!

K dispozici v bílé nebo černé barvě.

Na této cenové úrovni je naše DX1 nyní uznáváno jako reference.

DX1


Oficiální stránky výrobce: zde

Napsat recenzi

ADVANCE ACOUSTIC DX1

ADVANCE ACOUSTIC DX1

21 dalších produktů ve stejné kategorii:

Onkyo DP-X1
20 990,00 Kč 23 990,00 Kč
Chord Mojo
15 990,00 Kč 17 990,00 Kč