Tento obchod používá cookies a podobné technologie, pro vylepšení Vaší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním na tento web souhlasíte s jejich používáním. Zavřít

KLIPSCH R-41PM

Nový produkt

Tento produkt je skladem

10 990,00 Kč s DPH

12 990,00 Kč s DPH

Doprava zdarma!

ParametrHodnota
Systém2-pásmový, bassreflex, aktivní
Frekvenční pásmo76Hz - 21kHz
Dynamické basové rozšíření66Hz @ 35% hlasitosti
Max. výstup105.5dB
Celkový výkon systému70 - 140 W / 35W na kanál. @ <% 1 THD
Vysokofrekvenční měnič2.54 cm hliníková membrána výškového měniče spojená s 90° x 90° Tractrix horn
Nízkofrekvenční měnič10.2 cm měděný, magneticky stíněný IMG basový reproduktor
Dělící frekvence1730 Hz (Pasivní)
Materiál skříněMDF
Typ skříněBass Reflex přes zadně vyzařující port
VstupyBezdrátová technologie Bluetooth; Phono/Line analog; 3.5mm analog mini jack; USB digitální; Optický digitální
VýstupSingl RCA linkový pro připojení subwooferu
Rozměry (V x Š x H)28.7 x 14.6 x 21.6 cm
Hmotnost3.7 kg

Reproduktory s napájením R-41PM využívají vysoce výkonný, výkonný a minimalistický design, který zaujme posluchače ve svých oblíbených filmech a hudbě. S vestavěným zesilovačem, množství vstupů a Bluetooth ® připojení R-41PM je nejuniverzálnější systém stereo reproduktorů na světě.

Funkce:

  • Vestavěný digitální zesilovač
  • 1 "Hliníkové výškové reproduktory LTS
  • 90 x 90 čtvercových traktrikových rohů
  • Dvoukanálové reproduktory IMG typu "Spun-Copper"
  • Bass-Reflex přes port pro zadní vypalování
  • Silná, pružná odnímatelná magnetická mřížka
  • Rozměry: V28,7"x Š14,6" x H21,6 "
Klipsch Reference Reproduktory Životní styl Gnm49

NENÍ VYŽADOVÁN ŽÁDNÝ PŘIJÍMAČ

Klipsch Referenční poháněné reproduktory poskytují zvuk pro plnění místností, aniž by zabrali mnoho prostoru díky vestavěnému zesilovači, který je pro tyto vysoce výkonné reproduktory navržen tak, aby maximalizoval výkon a kvalitu zvuku.

S integrovaným předzosilňovačem pro phono, bezdrátovou technologií Bluetooth® , digitálními optickými, analogovými vstupy RCA a USB můžete konečně s rozloučeným přijímačem A / V rozloučit.

Reference Powered Versatile

BUDE HRÁT S OSTATNÍMI

Ať už se připojíte k gramofonu, televizi, počítači, mobilnímu telefonu, cokoliv - tyto napájené reproduktory pracují s čímkoli.

Je vybaven integrovaným předzosilňovačem pro phono, bezdrátovou technologií Bluetooth ®, digitálními optickými, analogovými vstupy RCA a USB, takže tyto reproduktory jsou vaším novým přítelem.

Klipsch Reference Powered Speakers Životní styl Gnm9

DYNAMICKÝ BASOVÝ EKVALIZÉR

Vzhledem k tomu, že lidské ucho vnímá frekvence odlišně s různými výstupy, reproduktory s funkcí Klipsch Reference budou dynamicky odpovídat schopnosti sluchu slyšet nižší frekvence. Typicky je k dispozici pouze s audio / video přijímači, dynamický svazek je první pro monitory napájené společností Klipsch. Co získáte, jsou silné basy, ať je hlasitost poslechu nízká, zvednutá nebo někde mezi nimi.

Reference Powered Amp

ZPŮSOBILÉ ZLEPŠENÍ

Referenční napájené reproduktory využívají nezávislých, velmi nízkých šumových zesilovačů, které jsou navrženy tak, aby maximalizovaly výkon systému a eliminovaly potřebu externího zesilování. To znamená, že inženýři Klipsch světové třídy mají plnou kontrolu nad signálovou cestou. Vyladěli jsme komponenty tak, aby byly naprosto dokonalé, takže systém zní neuvěřitelně úchvatným a naplní váš pokoj neuvěřitelnou akustikou.

Klipsch Reference Powered Speakers Životní styl Gnm31

TRACTRIX ® HORN TECHNOLOGY

Klipsch exkluzivní 90 x 90 ° technologie Tractrix® horn zajišťuje, že vysokofrekvenční energie reproduktorů je zaměřena na posluchače a snižuje umělý reverb nebo filtrování způsobené nepřímým odrazem zvuku ze stěn. Použití této patentované technologie vám dává nejlepší zřetelnost, dynamiku a detaily z vašich filmů a hudby.

Referenční LTS Tweeter

LINEAR TRAVEL SUSPENSION TWEETER

Klipsch exkluzivní hliníkový výškový reproduktor Linear Travel Suspension (LTS) minimalizuje zkreslení pro vylepšené, detailní výkony. Použití kaptonu ® , což je extrémně lehký a pevný materiál, ve výškovém zavěšení poskytuje vysokou účinnost a zlepšuje rozlišení a detaily. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch, což z nich činí některé z nejlepších reproduktorů na světě.

Klipsch Reference Reproduktory Životní styl Gnm41

VYSUNUTÍ MĚDĚNÝCH IMG REPRODUKTORŮ

Vstupní kuželky z vlnitého grafitu (IMG) jsou výjimečně lehké a extrémně tuhé - poskytují pozoruhodnou nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozštěpením a deformací kužele. Spárovaný s reproduktorem LTS Tractrix Horn-Loaded, poskytuje nejvyšší účinnost reproduktorů ve své třídě.

Referenční Powered Finish

ELEGANTNÍ DESIGN

Expanzní spojovací prvky, magnetické mříže s nízkým profilem a vinyl z dřevěného dřeva odolný proti poškrábání, dodávají těmto poháněným reproduktorům leštený a moderní vzhled.

Klipsch Reference Reproduktory Životní styl Gnm21


Oficiální stránky výrobce: zde

Napsat recenzi

KLIPSCH R-41PM

KLIPSCH R-41PM

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Magnat Monitor Supreme set 202
8 990,00 Kč 9 990,00 Kč