Tento obchod používá cookies a podobné technologie, pro vylepšení Vaší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním na tento web souhlasíte s jejich používáním. Zavřít

Norstone Cikor

Nový produkt

Tento produkt je skladem

Na objednávku

34 990,00 Kč s DPH

38 990,00 Kč s DPH

Doprava zdarma!

Cikor je 2 metry široký a 47 cm vysoký AV stolek z ořechového dřeva ve vysokém lesku. Vrchní (užší) část tvoří výsuvný systém a spodní (vyšší) část je vyklápěcí. K dostání je ve dvou barevných provedeních - černé a bílé. Výška vyhovuje požadavkům na postavení ploché obrazovky.

Další chloubou tohoto luxusního nábytku je vestavěné LED podsvícení vnitřní části, LED diody se automaticky rozsvítí, když dáte ruku dovnitř jednotky, a to díky detektoru pohybu. Jakmile pohyb ustane, světla automaticky po 30 sekundách zhasnou. Cikor také disponuje infračerveným kitem, díky němuž máte možnost ovládat dálkovým ovládáním všechny AV komponenty, i když jsou dveře stolku zavřené.

Cikor nabízí obrovský úložný prostor s širokými zásuvkami a odklápěcí přední dvířka. Skříně jsou vybaveny nastavitelnými skleněnými policemi a chladícím odvětrávacím systémem pro vaše zde uložené komponenty. Vrchní police má výšku vypočítanou pro umístění současných plochých TV v perfektní výšce pro pohodlné sledování. Celá konstrukce je z MDF. Není nutná žádná montáž stolku, dodává se již smontovaný.

Technické parametry

Rozměry:2000 x 470 x 610 mm
Nosnost vrchní police:80 kg
Nosnost vnitřních polic:25 kg
Hmotnost:103 kgOficiální stránky výrobce: zde   

Napsat recenzi

Norstone Cikor

Norstone Cikor