Tento obchod používá cookies a podobné technologie, pro vylepšení Vaší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním na tento web souhlasíte s jejich používáním. Zavřít

Pioneer VSX-531D

Nový produkt

Tento produkt je skladem

8 900,00 Kč s DPH

9 900,00 Kč s DPH

Doprava zdarma!

VSX-531 je výkoný av receiver, který nabízí možnost průchodu a upscalingu 4K Ultra HD videa, a to včetně 60Hz. Přehrává bezztrátové audio nahrávky ve vysokém rozlišení . A aby byl Váš zážitek ze systému domácího kina skutečně dokonalý je receiver VSX-531 vybavený pokročilou technologií kalibrace MCACC Room EQ , která pomocí přiloženého mikrofonu nastaví ideální zvukový projev a dokáže kompenzovat akustické nedostatky prostoru. Automaticky upravuje rozdíly ve velikosti reproduktorů, jejich poměrné vzdálenosti a úrovni a současně i ekvalizační průběh.

Verze s DAB tunerem

K receiveru VSX-531 lze snadno připojit libovolné zařízení. Připojte svůj iPod / iPhone přes AirPlay, Androidsmartphone přes MHL. Nebo přehrávejte bezztrátové formáty FLAC, WAV s vysokým rozlišením zvuku přes USB.

Stejně tak můžete svou hudbu pohodlně streamovat pomocí Bluetooth rozhraní, které je již ve standardu vestavěné. Bluetooth je plně kompatibilní s aptX formátem, který komprimuje audio soubory pro bezdrátový přenos bez ztráty kvality.

HDMI 2.0 - je poslední specifikací rozhraní HDMI, obsahují jej všechny nové modely AV receiverů 2016. Oproti předchozí verzi prošlapává cestu Ultra HD rozlišení 4K (2160p), které dosahuje čtyřnásobku full HD 1080p. Nová specifikace je samozřejmě zpětně plně kompatibilní se staršími.

Automatická MCACC kalibrace

Kromě základního modelu jsou všechny nové receivery vybavené vysoce sofistikovanou automatickou kalibrací (MCACC-Multi-Channel acoustic calibration), optimalizací nastavení na základě akustiky místnosti a rozdílů v umístění a kvalitě reprosoustav. Ta automaticky kompenzuje rozdíly ve vzdálenosti, velikosti a rozdílnému projevu reproduktorů v poslechovém místě a současně zajišťuje shodnou fázi signálu. Výsledkem je významně vylepšená reprodukce a pevné a čisté basy. VSX-531 je navíc ještě vybavený funkcí Subwoofer EQ function, která uživateli umožní měnit charakteristiku LFE signálu přímo z menu receiveru.

Technologie 4K ULTRA HD Pass Through (průchod) a Upscaling (převzorkování)
VSX-531 je plně připraven pro průchod 4K Ultra HD video signálu, dokoce přepočítává nižší rozlišení na 4K Ultra HD (až po 60Hz). Navíc má díky I/P převodníku a Triple HD noise reduction dokonce nezanedbatelný vliv na kvalitu obrazu.

Vyrobeno pro Vaše iZařízení
Certifikace Make for iPod, iPhone a iPad znamená, že Vaše Apple zařízení snadno připojíte a bez problémů si přehrajete Vaší oblibenou hudbu a filmy. Přední USB konektor umožňuje přímé připojení a také nabíjení baterie Vašeho zařízení.

Vestavěné Bluetooth
Snadno přehrává skladby z kompatibilních zařízení pomocí vestavěného Bluetooth. Tento AV receiver je vybaven A2DP a Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP). Mezi podporované kodeky patří A2DP, SBC a AAC.


Energeticky efektivní nastavení
Všechny nejnovější AV receivery Pioneer jsou vybaveny novým energetickým úsporným režimem ECO, který snižuje spotřebu energie se zachováním kvality obsahu a zvuku. ECO Mode 1 je vhodný pro přehrávání disků CD, stereo audio souborů a internetového rádia. Energeticky účinnější ECO Mode 2 také pracuje s filmy, koncerty a dalším vícekanálovým obsahem.

Přehrávání vícekanálových souborů s vysokým rozlišením

Zvuk ve formátech vysoké kvality o vzorkovacích kmitočtech 96 nebo dokonce i 192 kHz můžete přenášet přes rozhraní USB nebo síť LAN. Podporované audio formáty zahrnují WAV, FLAC, DSD a AIFF s vysokým rozlišením 192 kHz/24 bitů, jakož i zvukové soubory Apple Lossless 96 kHz/24 bitů přes rozhraní USB. Dokonce můžete přehrávat i nejnovější vícekanálové soubory WAV a FLAC.

Oficiální stránky výrobce: zde

Recenze: zde

Napsat recenzi

Pioneer VSX-531D

Pioneer VSX-531D

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Onkyo PR-RZ5100
74 990,00 Kč 95 990,00 Kč
NAD T748
20 990,00 Kč 23 990,00 Kč