Tento obchod používá cookies a podobné technologie, pro vylepšení Vaší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním na tento web souhlasíte s jejich používáním. Zavřít
Sleva! Acoustic Quality LABRADOR 26 MKIII + reprokabel ZDARMA Zobrazit větší

Acoustic Quality LABRADOR 26 MKIII + reprokabel ZDARMA

Nový produkt

Tento produkt je skladem

34 990,00 Kč s DPH

39 990,00 Kč s DPH

Doprava zdarma!

Technické parametry:

 • Systém: 3-pásmový
 • Impedance: 8 Ohm
 • Šumový výkon: 120W
 • Maximální krátkodobý příkon: 240W
 • Citlivost: 89dB
 • Kmitočtový rozsah: 25Hz - 40kHz v 6dB pásmu
 • Výhybka: 12,6/12,18 dB/oct
 • Rozměry (šxvxh): 257mm x 1000mm x 330mm
 • Hmotnost: 25kg
 • Objem: 61l
 • Systém bassreflex
 • Terminál: Bi-wiring

Sloupová třípásmová reproduktorová soustava s bassreflexem inspirovanálegendární L26 - absolutně nejprodávanějším produktem řady Labrador.

Ozvučnice je vyrobená z kombinace MDF a dřevotřískových panelů.Vynikající tuhosti bylo dosaženo spojením plošných a křížových výztuh, samozřejmostí je použití sendvičového čela. Tuhost a odolnost proti vibracím je jedním ze základních kamenů kvality zvuku L26 MKIII.

Pár basových reproduktorů Scan-speak  s velkými 8" membránami z uhlíkových vláken, přesným symetrickým gumovým závěsem a silným magnetem na litém koši je dalším nezbytným prvkem k dosaženímohutného a přesného basu. Bassreflex je umístěn na čelním panelu, díky tomu je možné umístit reprosoustavu až ke stěně bez výrazné zvukové deformace. Středový reproduktor využívá stejných prvků jako basové: tuhý aluminiový koš, gumový závěs, lineární magnetický motor, lehká membrána tkaná z uhlíkových vláken. Je také z dánské dílny Scan-speak. Reproduktor je uložen v samostatném zatlumeném objemu, který je součástí vnitřních výztuh. Reprodukci nejvyšších kmitočtů zajišťuje 1" výškový reproduktor s textilní kalotou a ferrofluidem, který je jedním z nejlepších modelů firmyVifa. O rozdělení funkcí mezi jednotlivé měniče se stará elektronická výhybka, vyrobená metodou D2D s použitím přesných svitkových polyesterových kondenzátorů, aplikovaných na nosném panelu s pájecími body. Vnitřní kabeláž je tvořena Audioquest TYPE4, všechny vnitřní spoje jsou pájeny za tepla.

Reprosoustava je opatřena odnímatelným krycím rámečkem, který je upevněn pomocí integrovaných magnetů. Díky tomu je čelo reprosoustavy po sejmutí rámečku čisté, bez rušivých otvorů. Reprosoustava je dodávánas osazenými odhmotňovacími hroty.

Zvukově je L26 MKIII velice univerzální reprosoustava, která si brilantně poradí s jakýmkoliv hudebním žánrem. Má mohutný a pevný bass, velmi dobře čitelné střední pásmo. Zvládne dynamické rockové pasáže stejně dobře jako detailní prezentaci komorních vokálů. L26 MKIII je samozřejmě také vhodná na pozici předních reprosoustav domácího kina.

Cena za pár

Barevné varianty:

Napsat recenzi

Acoustic Quality LABRADOR 26 MKIII + reprokabel ZDARMA

Acoustic Quality LABRADOR 26 MKIII + reprokabel ZDARMA

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Jamo C 95
16 990,00 Kč 19 990,00 Kč