Tento obchod používá cookies a podobné technologie, pro vylepšení Vaší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním na tento web souhlasíte s jejich používáním. Zavřít
Klipsch RP-260F rozbalené Zobrazit větší

Klipsch RP-260F rozbalené

Nový produkt

Tento produkt je skladem

19 990,00 Kč s DPH

21 990,00 Kč s DPH

Doprava zdarma!

Technické parametry:
2-pásmový sloupový reproduktor, bassreflex
Frekvenční rozsah:  34-25000 Hz (± 3 dB)
Dělící kmitočet: 1800 Hz
Zatížitelnost: 125 / 500 Watt
Citlivost: 97 dB
Impedance:  8 Ohmů
Možnosti zapojení:  bi-wiring/ bi-amping
Tractrix technologie Horn
Basový měnič:  Cerametallic 2x 165 mm
Výškový měnič:  Titanový LTS tweeter 25 mm
Rozměry (Š x V x H): 229 x 1006 x 448 mm
Hmotnost:  22,5kg/kus
Cena za pár

Zbrusu nová modelová série Klipsch Reference Premiere nabízí celkem tři sloupové modely reproduktorů model RP-260F je zlatou střední cestou. Nabídne posluchači dynamický zvuk, který vás obklopí širokým frekvenčním rozsahem z hutnými basy. S lehkostí zvládá filmy a hudbu díky svým vlastnostem dokáže vytvořit opravdu autentický poslech. Svým přednesem se hodí pro poslech ve středně velkých místnostech, kdy nabídne náročnému posluchači maximální zážitek při sledování domácího kina.

Nová modely Reference Premiere využívají nově přepracovaný hornový systém Traktrix 90x90 kdy je kruhové hrdlo spárované k čtvercovým vyústěním horny. Toto řešení vede k zlepšení frekvenční odezvy a k zlepšení celkové dynamiky. Titanový výškový měnič LTS (linear travel suspension) minimalizuje zkreslení. Jde o stejnou technologií, která se už několik let využívá u vlajkové série Palladium. Inovovaný systém bassreflexu All port new Traktrix využívá lepší geometrie nátrubku tím je zaručen rychlejší přenos vzduchu z ozvučnice reprosoustavy. Další novinkou je osazení elegantní krycí mřížky reprosoustav, která je uchycena a naváděna magnetem.

Pokud hledáte reproduktory, které pozvednou Vaši hudbu a filmy na další vyšší úroveň? Klipsch RP-260F nabízí čisté výšky, bohaté a dynamické středy a plné basy pro domácí zábavu. V návaznosti na předchozí modelovou řadu Klipsch Reference II, nabízí série Premiere modernizované středobasové a výškové měniče včetně přepracované výhybky pro ještě lepší prostorový zvuk. Reproduktory Klipsch RP-260F se jistě stanou „srdcem“ stereofonního systému pravověrného rockera tak i součástí Vašeho nového kino systému.

Výškový reproduktor je osazený do hornové konstrukce Tractrix 90x90 patentované společnosti Klipsch. Díky této technologií je dosaženo rozšíření oblasti poslechu, zlepšení dynamiky, projekci přesných a jasných vysokých frekvencí směrem k posluchači - podobně jako ústa člověka, když k Vám mluví. Vysoce efektivní konstrukce produkuje vyšší výkon s menší spotřebou energie. Přesný a neunavující zvuk vám poskytne hodiny radosti při poslechu oblíbené hudby. Ve všech hudebních žánrech se můžete spolehnout na přesný a silný zvuk, který je křišťálově čistý na všech úrovních hlasitosti.

Základním kamenem při výrobě, je ozvučnice z masivních MDF desek, kde u sloupových modelů jsou použity nezbytné příčky pro zvýšení tuhosti a minimalizaci případných vibrací. Nový bassreflexový nátrubek je vyústěný na zadní straně ozvučnice. Samozřejmostí jsou kvalitní šroubovací reproterminály umožňující bi- wiringové/bi-ampingové zapojení. V základním vybavení najdete hroty pod reproduktory, které minimalizují zkreslení způsobené přenosem vibrací do podlahy. Povrchová úprava se může pochlubit novým moderním ebony a cherry provedením, díky kterému reprosoustavy jednoduše začleníte do libovolného interiéru.

Oficiální stránky výrobce: zde

Recenze: zde

Napsat recenzi

Klipsch RP-260F rozbalené

Klipsch RP-260F rozbalené

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

JBL Arena 180 + reprokabel ZDARMA
16 990,00 Kč 19 990,00 Kč
Jamo C 95
16 990,00 Kč 19 990,00 Kč