Tento obchod používá cookies a podobné technologie, pro vylepšení Vaší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním na tento web souhlasíte s jejich používáním. Zavřít
Sleva! Wharfedale DIAMOND 240 + reprokabel ZDARMA Zobrazit větší

Wharfedale DIAMOND 240 + reprokabel ZDARMA

Nový produkt

Tento produkt je skladem

27 990,00 Kč s DPH

31 990,00 Kč s DPH

Doprava zdarma!

3-pásmová sloupová reprosoustava (přední bassreflex)
Basový měnič: 2x 165 mm kónusová membrána tkaná kevlarovými vlákny
Středobasový měnič: 130 mm kónusová membrána tkaná kevlarovými vlákny
Výškový měnič: 25 mm textilní kalota
Impedance: 6 ohm
Terminály: bi-wiring
Doporučený výkon zesilovače: 25-150 W
Frekvenční rozsah: 40 - 20.000 Hz
Citlivost: 89,0 dB
Rozměry (š x v x h): 204 x 1023 x 390 mm
Hmotnost: 21,6 kg (jeden reproduktor)
Cena za pár

Nový model sloupové reprosoustavy série 200 anglického výrobce Wharfedale. Model Diamond 240 je výkonná 3-pásmová sloupová reprosoustava určená pro ozvučení středně velkých poslechových místností.  Již při vybalení Vás zaujmou střídmým jednoduchým designem s čistými liniemi a kvalitním zpracováním. Konstrukčně se jedná o bassreflexovou ozvučnici která převzala technologií od osvědčené série Jade, kdy je bassreflex vyvedený do spodní části reprosoustavy. Toto řešení nabízí bezproblémové umístění na téměř libovolném místě v jakékoliv místnosti. Zvukový přednes reprosoustav se dá popsat jako typický pro Wharfedale kdy je velmi přesný a navíc získaly rychlý a dynamický bass který určitě ocení všichni posluchači rockové a moderní hudby.

Barevné varianty: černá, ořech, bílá a růžové dřevo

První série Diamond byla vyrobená již v roce 1982 a od té doby se každým novým modelem dále zlepšuje. Léty se inovovaly téměř všechny použité technologie a to při zachování dostupné ceny a moderního designu výsledkem je několik ocenění v nejrůznějších odborných testech po celém světě. Nová Diamond série 200 se v tomto ohledu ničem neliší, při výrobě jsou použity nejnovější technologie, reprosoustavy mají moderní povrchovou úpravu díky, které vypadají ještě lépe než předchozí modely. Změnou prošly i osazené měniče a konstrukce výhybky díky těmto změnám nabízí tento model ještě lepší zvukový projev než jeho předchůdce. Co zůstalo nezměněno je jednoduchý a účelný design.

Reprosoustavy mají výborný zvukový projev jak při klasickém stereu tak mají ambice stát se stabilním základem vašeho systému domácího kina. Nejsilnější zbraní těchto reproduktorů jsou živé teplé středy, řečové pásmo je prokreslené do hloubky lze napsat, že je prokreslený do posledního detailu. Stejně jako u předchozího modelu je celkový prostor pevně vykreslený z dostatečnou hloubkou je radost poslouchat jednotlivé nástroje.  Na zadní straně reprosoustav naleznete pouze masivní šroubovací bi-wiringové repro terminály. Součástí balení jsou kovové antirezonanční hroty, které reprosoustavu dokonale oddělí od podlahy. Ozvučnice je vyrobena z vrstvené konstrukce, která je složená z dřevotřísky a MDF, kdy je navíc přední panel ještě zesílený toto řešení zaručuje vynikající tuhost celé ozvučnice tomu odpovídá i celková hmotnost 21,6 kg.

Cena za pár

Oficiální stránky výrobce: zde

Recenze produktu: zde

Napsat recenzi

Wharfedale DIAMOND 240 + reprokabel ZDARMA

Wharfedale DIAMOND 240 + reprokabel ZDARMA

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Jamo C 95
16 990,00 Kč 19 990,00 Kč