Tento obchod používá cookies a podobné technologie, pro vylepšení Vaší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním na tento web souhlasíte s jejich používáním. Zavřít
Sleva! Wharfedale Jade 7 + reprokabel ZDARMA Zobrazit větší

Wharfedale Jade 7 + reprokabel ZDARMA

Nový produkt

Tento produkt je skladem

78 290,00 Kč s DPH

83 990,00 Kč s DPH

Doprava zdarma!

Technický popis

4-pásmová regálová reprosoustava, uzavřená konstrukce
Basový měnič: 2x 200 mm
Středobasový měnič: 165 mm
Středotónový měnič: 76 mm
Výškový měnič: 25 mm Alu high frequency dome
Impedance: 6 ohm
Bassreflex: do země
Terminály: bi-wiring
Doporučený výkon zesilovače: 50 - 250 W
Frekvenční rozsah: 38 - 24.000 Hz (+/- 3 dB)
Citlivost: 88,0 dB
Rozměry (š x v x h): 273 x 1180 x 448 mm
Hmotnost: 37,0 kg
Cena za pár

Wharfedale Jade 7 jsou sloupové reproduktory z nové řady Jade od společnosti Wharfedale - při navrhování byly použity nejnovější technologické a akustické techniky vývoje což reproduktorům přineslo úžasný hudební rozsah s mohutným a dynamickým výkonem z vaší oblíbené hudby či filmu.Nejdůležitější vlastnosti

Kabinet/ Skříň
Dílenské provedení těchto reproduktorů je ohromující, odpovídá nejvyšší sérii reproduktorů Wharfedale.
Vyrobeno z Crystalamu, několikasložkového materiálu, kdy zaoblený design je tvořen z lepených vrstev přírodních dřevěných prvků a kompozitů. Tím se snižuje úniku zvuku a vibrace až k bodu nižšímu, než je slyšitelný. Skříně mají slyšitelný vliv na zvuk. Ta u Jade má za následek, že definuje reproduktoru neutrální zvukový výkon.

Reproduktory
Několikasložkový kužel je vyroben z materiálu, který se nazývá Acufiber a kombinuje citlivost uhlíkových vláken, skla a tlumící tkané matice. To spolu s tvarovaným vzorem a jedním z nejvíce lineárních systémů pohonu, přináší reproduktory, které jsou dost citlivé přenášet hudební špičky bez otupení, ale přirozeně snížují zbarvení zvuku. Výsledek přináší více neutrální zvuk, tak aby reproduktory přehrávaly to co jim zesilovač předá, ne zvuku zabarvený nekvalitními reproduktory.

Crossover/ vyhybka
Jade 7 jsou 4-pásmové reproduktory, pokročilé metody měření, systémy počítačového modelování a rozsáhlé poslechové testy vedly k nastavení vyhybky, přechodu, který je dokonale postupný, lineární. Výsledkem je přírozený, soudržný zvuk, který se chová jako okno do hudebního představení. Celkově lze říci, že reproduktory zmizí a posluchač se může soustředit na hudbu a jen hudbu.
Vývoj série Jade vedl multi-oceněný reproduktorový návrhář Peter Comeau, který říká: "Cílem je umožnit posluchači zapojit se do hudebního vystoupení, ponoření do hudby plné emocí a vášní, vyvolané původních hudebníků. Říkáme tomu Wharfedale Experience.
Provedení (pravá přírodní dýha): black wood, vintage cherry
Provedení piano black, burgundy burr za příplatek 19.600,-Kč

Cena za pár

 

Oficiální stránky výrobce: zde

Recenze: zde

Napsat recenzi

Wharfedale Jade 7 + reprokabel ZDARMA

Wharfedale Jade 7 + reprokabel ZDARMA

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Jamo C 95
16 990,00 Kč 19 990,00 Kč