Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Onkyo TX-8250 + Klipsch RP-5000F

Kód: 26123/WAL 26123/CER Zvolte variantu
Novinka Tip
Neohodnoceno
42 390 Kč –15 %
onkyo tx nr 8250 + klipsch rp6000f black 3
42 390 Kč –15 % 35 990 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonný akční set složený ze stereo receiveru Onkyo TX-8250 a reproduktorů RP-5000F značky Klipsch. REPRO DOSTUPNÉ JEN V BARVĚ WALNUT!!

Onkyo TX-8250 je síťový stereo hi-fi receiver s dokonalou univerzálností a velkolepým zvukem. Vestavěné Wi-Fi (5 GHz / 2,4 GHz), podpora Bluetooth Audio pro bezdrátové přehrávání zvuku z přenosných zařízení. Klasický stereo zesilovač je obdařen množstvím síťových funkcí, které zjednodušují streamování zvuku z osobních zařízení a zároveň přinášejí pohodlné způsoby, jak přenášet hudbu po celém domě. Receiver obsahuje vestavěné ChromecastFlareConnect a DTS Play-Fi pro multi-room řešení. Můžete přehrávat hudbu z mnoha služeb - SpotifyTIDALTuneIn a Deezer, dále iTunes a dalších aplikací pomocí programu AirPlay. Jako srdce vašeho domácího hi-fi nabízí bohaté analogové a digitální audio připojení spolu s USB Audio a MM phono předzesilovačem, takže můžete zesílit libovolný zdroj zvuku, který chcete. Podpora výkonného a přesného zdroje přispívá na výraznou muzikálnost zesilovače. TX-8250 je flexibilní vysoce výkonné řešení pro bezproblémovou domácí zábavu.

Řízení velkých reproduktorů s nekonečnou energií 

Spojte svůj TX-8250 se stereofonními reproduktory a přidejte ke všem vašim zdrojům zábavy originální hi-fi zvuk. Diskrétní vysokonapěťové zesilovače, masivní transformátor a kondenzátory na zakázku zajišťují bezporuchový výkon při velmi malém zkreslení. Vysoký proud uchopuje kužely reproduktorů pro přesnější ovládání, obnovuje vitalitu a detaily hudby. Obvody bez fázového posunu mezitím jasně zaostřují zvukový obraz a reprodukují širokopásmovou šířku pásma pro nejlepší výkon se zdroji Hi-Res Audio a vinylem. 

Streamujte okamžitě s integrovaným Chromecastem 

Streamujte jakoukoli hudbu ze smartphonu, notebooku nebo počítače s lehkostí. Ovládejte přehrávání pomocí populárních aplikací podporujících Chromecast, které znáte a máte rádi, z vašeho iPhone, iPadu, telefonu nebo tabletu Android, notebooku Mac nebo Windows® nebo Chromebooku.

Připraveno pro DTS Play-Fi® * Multi-room audio 

DTS Play-Fi vám umožní vychutnat si vysoce kvalitní hudbu z připojených online služeb, síťových mediálních serverů a knihovny zařízení přes Wi-Fi® k libovolnému počtu kompatibilních produktů pomocí aplikace Onkyo Music Control pro iPad, iPhone a Android ™ chytré telefony / tablety. DTS Play-Fi dokáže synchronizovat hudbu v každé místnosti. Každý člen vaší rodiny může používat své vlastní zařízení k poslechu své vlastní hudby ve svém pokoji nebo skupině pokojů. DTS Play-Fi vám umožní snadno strukturovat komplexní ekosystém pro více místností, který uspokojí prakticky každou potřebu. Pro více informací navštivte www.play-fi.com.

* Povoleno aktualizací firmwaru.

FlareConnect ™ Wireless Multi-room Audio

FlareConnect * sdílí zvuk ze síťových a externích zdrojů zvuku mezi kompatibilními komponenty. Vychutnejte si snadné přehrávání LP záznamů, CD, síťových hudebních služeb a mnoha dalších bez námahy pomocí podporovaných komponent a reproduktorových systémů. Výběr hudby, seskupení reproduktorů a správa přehrávání v domácnosti jsou součástí aplikace Onkyo Controller **.

Vstupy kompatibilní s FlareConnect

* Sdílení zvuku z externích vstupů je povoleno s budoucí aktualizací firmwaru. Externí zvukové vstupy podporující FlareConnect se mohou lišit v závislosti na modelu. Další informace naleznete v jednotlivých specifikacích produktu. ** Stáhněte si zdarma z App Store nebo Google Play.

Wi-Fi®, AirPlay a vestavěné streamovací služby 

Očekávejte méně výpadků, rychlejší připojení a méně rušení přes Wi-Fi 5 GHz / 2,4 GHz. Přístup k Spotify®, TIDAL, Deezer a TuneIn je integrován do systému GUI - k vyhledání a přehrávání hudby použijte dedikované aplikace (jsou-li k dispozici) nebo Onkyo Controller. Odesíláno z počítačů PC a iOS ze zařízení iTunes společně s dalšími podporovanými aplikacemi pomocí technologie AirPlay.

Aplikace Onkyo Controller pro smartphony a tablety

Onkyo Controller podporuje ovládání přijímače a více místností; výběr a distribuce streamovacích služeb na vyžádání; Výběr stanice AM / FM / DAB +; Procházení USB disku a další z jednoho snadného rozhraní na zařízeních Apple iOS a Android. 

Jednoduchá hudba USB

Připojte USB flash paměť k předním nebo zadním USB vstupům pro přehrávání digitálních souborů. Pomocí ovladače Onkyo snadno prozkoumejte alba v zařízení. Podporovány jsou MP3, AAC, ALAC, FLAC, WAV a DSD. Díky úložišti gigabajtů, které je nyní cenově dostupnější než kdy dříve, nabízí USB Audio obrovský výběr hudby na dosah ruky.

Tunery AM, FM / RDS a DAB + 

Naskenujte a uložte 40 rozhlasových stanic FM / RDS, DAB + a AM pro snadné vyvolání jedním dotykem kdykoli. Přiveďte do svého poslechového prostoru obrovské množství programů, od zpráv a sportu po hudbu a rozhlasové vysílání. 

Bluetooth® transformuje zvuk z mobilního zvuku do zvuku naplňujícího místnost 

Díky bezdrátové technologii Bluetooth můžete streamovat téměř jakýkoli zvuk přehrávaný na vašem smartphonu, tabletu, notebooku nebo PC. Funkce Auto Connect a detekce probuzení signálu umožňují bezdrátovou hudbu v okamžiku.

Spojuje gramofony, CD přehrávače a vše mezi tím 

Vyrobený pro milovníky hudby a filmů, kteří hledají autentický hi-fi zvuk, je TX-8250 rozsáhle vybaven vstupy pro připojení široké škály přehrávačů. Použijte Hi-Res Audio-ready digitální audio vstupy pro směrování zvuku z TV nebo PC do reproduktorů, linkových vstupů pro kvalitní CD přehrávač nebo DAC a MM phono vstup pro gramofon. Vychutnejte si snadnou reprodukci těchto, jakož i FM / DAB +, AM, USB audio, síťových a Bluetooth zdrojů.

Kvalitní digitální analogové zpracování 

Digitální převodník AK4452VN od AKM nabízí jedinečné technologie filtrování s nízkým zkreslením, které se ideálně hodí pro rozšířenou frekvenční charakteristiku Hi-Res zvukových souborů. Vynikající S / N a nízkošumový výkon zajišťuje jednoznačnou analogovou konverzi jakéhokoli digitálního zdroje.

podrobnější informace na stránce výrobce zde

recenze zde

 

 

 • RP-5000F

  Sloupová reproduktor Klipsch RP-5000F přenáší vaše filmy a hudbu na novou úroveň. Díky naší patentované hybridní technologii Tractrix® s houkačkou a duálním 5.25 "předělaným měděným subwooferům Cerametallic ™ je tento podlahový reproduktor ideálním řešením domácího kina.

  Funkce:

  • 1 "Titanium LTS ventilovaný tweeter s hybridním traktrix® Horn
  • Dvojité 5,25 "reproduktory z měděného cerammetalu ™
  • Bass-Reflex via Rear-Firing traktrix ® portu
  • Dvojité vázací sloupky pro bi-drát / bi-amp
  • Silná, pružná odnímatelná magnetická mřížka
  • Rozměry: V 91,7cm"x Š 20,8cm" x H 36,5cm"
  • Hmotnost: 16,8 Kg
  Barevné provedení: ebony, walnut

  HYBRID TRACTRIX® HORN TECHNOLOGIE

  Klipsch vlastní technologie Tractrix® horn výškáč zajišťuje, že vysokofrekvenční energie reproduktoru RP-5000F je zaměřena přímo na posluchače a snižuje nežádoucí a umělý reverb způsobený nepřímým zvukem odrážející se od zdi - což znamená, že máte nejjasnější, detailnější a živější zvuk možný.

  2018 Referenční anatomie anamnézy Horn

  HORNOVÁ ANATOMIE

  Série reproduktorů řady Klipsch Premiere jsou vybaveny komprimovanou tvarovanou křemíkovou tváří, která je matná na trakční houkačku 90x90, která snižuje rezonanci houkačky, aby bylo dosaženo plynulejší frekvenční odezvy. Počítačové fázové zástrčky Klipsch fungují jako mechanický filtr, který dále zajišťuje plynulou, plochou frekvenční odezvu a současně chrání výškový reproduktor před poškozením.

  2018 Referenční premiérový reproduktor 2

  VŠECHNY NOVÉ VĚTRANÉ TWEETERY

  Vzduchový ventilátor snižuje stálé vlny za membránou tweeteru pro hladší reprodukci vysokých kmitočtů.

  Lehká, avšak tuhá kompozice membrány s titanovým tlumičem převyšuje výkonnost hliníkových, polymerních nebo hedvábných výškových reproduktorů.

  Klipsch oceněná technologie Linear Travel Suspension využívá pístový pohyb titanové membrány, která snižuje zkreslení a přináší skutečný zvuk.

  Kryt z keramického magnetu zajišťuje špičkový výkon, reproduktory Klipsch Reference Premiere nastavují standard v akustické reprodukci.

  Rp 8000 F kuželky

  CERAMETALIC ™ WOOFERS

  Klipsch Proprietary Cerametallic ™ woofery jsou podpisové prohlášení reproduktoru RP-5000F pro zvuk i estetiku. Tyto extrémně lehké, tuhé materiály drží svůj tvar, přičemž jsou schopny dodat nižší frekvence s maximální účinností.

  2018 Referenční premiéra Woofer

  ANATOMIE WOOFER

  Kuličky Klipsch Cerametallic ™ jsou matované na dvojvrstvou měděnou vinutou cívku pro vynikající vodivost.

  Referenční premiérové ​​basy jsou umístěny v nerezonujícím košíku z ocelového rámu, který je připevněn k velkému magnetovému motoru pro výjimečnou účinnost a nízké zkreslení a je přizpůsoben našim výškovým reproduktorům s houkačkou pro optimální akustické provedení.

  Port Rp 8000 F

  TRACTRIX® PORT + DVOJITÉ TERMINÁLY

  Zadní konektor Tractrix je dokonale přizpůsoben skříňce a wooferům a vytváří ideální proudění vzduchu s minimálním zkreslením nebo turbulencí i při nejnižších frekvencích.

  Podlahový reproduktor RP-5000F je vybaven dvěma vstupními svorkami, díky nimž můžete reproduktory reprodukovat dvakrát nebo dvakrát, a to pro vlastní a vysoce výkonné zážitky.

  Rp 8000 F Dokončit

  Ke stažení:

  Specifikace:

  • Frekvenční odezva: 35-25kHz +/- 3dB
  • Citlivost: 96 dB @ 2,83 V / 1 m
  • Manipulace s energií (Cont / Peak): 125W / 500W
  • Jmenovitá impedance: 8 Ohm kompatibilní
  • Křížová frekvence: 1800Hz
  • Vysokofrekvenční řidič: 1 "Titanium LTS ventilovaný tweeter s hybridním průřezem Tractrix Horn
  • Ovladač s nízkým kmitočtem: Duální 5,55 "cermetalický kuželový basový reproduktor
  • Materiál skříně: MDF
  • Typ skříně: Bass Reflex pomocí Tractrix Portu se zadním odpalováním
  • Vstupy: Dvojité vazební stojany / dvojitý / bi-amp
  • Výška: 36,12 "(91,7 cm)
  • Šířka: 8,21 "(20,8 cm)
  • Hloubka: 14,38 "(36,5 cm)
  • Hmotnost: 37 lb (16,8 kg)
  • Provedení: Ebony, Walnut

 

TX-8250

Hlavní funkce

 • 135 W / Ch Hi-Current Amplification System
 • Vestavěný Chromecast, FlareConnect ™ * 1 a DTS Play-Fi® * 1 Multi-Room Audio
 • Služby Spotify®, TIDAL, TuneIn a Deezer Services prostřednictvím aplikace Onkyo Controller * 2
 • Technologie Wi-Fi® 5 GHz / 2,4 GHz, AirPlay a Bluetooth®
 • Kvalitní AK4452VN DAC pro Hi-Res Audio
 • Vstupy MM Phono, Analog, USB a Digital Audio
 • Rádio FM / RDS a DAB / DAB + se 40 předvolbami

 

ROZŠÍŘENÉ FUNKCE

 • 135 W / Ch stereo výkon (6 Ω, 1 kHz, 1%, 1 kanálové, IEC); 140 W / Ch (6 Ω, 1 kHz, 10%, 1 kanálový pohon, JEITA)
 • Obsahuje integrovanou bezdrátovou platformu pro streamování zvuku Chromecast
 • FlareConnect Multi-room audio distribuce do kompatibilních komponent a reproduktorů
 • Spolupracuje s inteligentními reproduktory Google Assistant
 • Podporuje zvuk DTS Play-Fi Multi-room Audio
 • Streamování zvuku Apple AirPlay z iOS, iTunes a podporovaných aplikací
 • Služby Spotify, TIDAL, TuneIn a Deezer Streaming Services
 • Dvoupásmové Wi-Fi 5 GHz / 2,4 GHz pro stabilní připojení
 • Ovládejte a spravujte přehrávání více místností pomocí intuitivní aplikace Onkyo Controller pro zařízení Android ™ a iOS
 • Stream z mobilního telefonu a počítače přes Bluetooth verze 4.1 + LE (A2DP / AVRCP) s funkcí Wake On Play, pohotovostním režimem Bluetooth a funkcí automatického připojení
 • Rádiové tunery FM / RDS, DAB + * 3 a AM s předvolbami paměti 40 stanic
 • Pojmenování předvoleb rozhlasové stanice (až 10 znaků)
 • Přehrávání zvuku pomocí zařízení USB Flash s navigací Onkyo Controller
 • WRAT (technologie širokopásmového zesilovače) s masivním vysokonapěťovým transformátorem EI, vlastními výkonovými kondenzátory a pohonem s nízkou impedancí
 • Nezfázový obvod zesilovače s diskrétními výkonovými tranzistory
 • Obvod optimálního objemu hlasitosti
 • AKM AK4452VN Převodník z digitálního na analogový
 • Podporuje Hi-Res Audio přes síť a USB (DSD Direct 2,8 MHz / 5,6 MHz * 4 a 192 kHz / 24-bit PCM)
 • Dekóduje formáty FLAC, WAV, ALAC, DSD, AIFF, WMA Lossless, MP3 a AAC prostřednictvím sítě a USB, MQA
 • Pokročilý optimalizátor hudby zlepšuje kvalitu komprimovaného digitálního zvuku, včetně Bluetooth Audio
 • Přímý režim pro autentickou reprodukci zvuku

 

VLASTNOSTI PŘIPOJENÍ

 • 4 digitální zvukové vstupy (2 optické a 2 pozlacené koaxiální, 192 kHz / 24-bit)
 • 6 pozlacených analogových vstupů RCA a 1 linkový výstup
 • Pozlacený phono vstup s ekvalizérem MM
 • Předvýstup subwooferu
 • Reproduktorové příspěvky se šroubovacími knoflíky
 • 2 vstupy USB (přední: 5 V / 0,5 A, zadní: 5 V / 1 A)
 • IR (infračervený) vstup a výstup
 • Vstup LAN s možností ovládání IP pro systémy domácí automatizace
 • Pozlacený konektor sluchátek
 • Terminál RI (Remote Interactive)

 

DALŠÍ FUNKCE

 • Ovladače pro výběr vstupu a ovládání basů / výšek / vyvážení
 • Tlačítko voliče jednotky A / B na předním panelu
 • Stmívač displeje ve 3 režimech (Normální / Dim / Dimmer)
 • Časovač vypnutí a zálohování paměti bez baterie
 • Plně funkční dálkový ovladač RI (Remote Interactive)
 • Síťový pohotovostní režim, pohotovostní režim Bluetooth a automatické pohotovostní režimy

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: