Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Pro-Ject 1- Xpression Classic S-Shape Piano

Kód: 27438
Neohodnoceno
33 590 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

1-XPRESSION CLASSICS S-SHAPE nabízí robustní šasi na třech tlumených výškově nastavitelných podstavách, které efektivně redukují vibrace zokolí. Těžký, otřesům odolný a precizně vyvážený hliníkový talíř sendvičové konstrukce s tlumením z TPE, přebírá mnoho konstrukčních prvků z audiofilské řady X-tension. Vysoce kvalitní hlavní ložisko s teflonovým povrchem v bronzovém pouzdře je další z atributů špičkového audiofilského gramofonu.

 Důležitou součástí je také motor s přesnou elektronickou kontrolou rychlosti, který zajišťuje dokonalou stabilitu otáčení talíře a je kvůli zamezení přenosu vibrací důsledně oddělen od šasi systémem zavěšení a odpružení.

8,6" hliníkové S rameno S-shape z velice pevného, a přitom lehkého materiálu umožňuje díky kvalitní headshell snadnou a rychlou výměnu přenosky a zároveň dovoluje provádět veškerá potřebná nastavení pro dokonalé sledování drážky. Výsledkem je přirozený zvuk s pevným basem a jemným detailem.

Všechny tyto vlastnosti jsou předpokladem pro dokonalý poslechový zážitek i audiofilskou zvukovou kvalitu a činí tak z tohoto gramofonu jednoznačného favorita, co se týká poměru cena / výkon. Dodáván je včerné barvě spovrchovou úpravou vevysokém lesku. Součástí balení je také protiprachový kryt.

Gramofon dodáván bez přenosky

Barva: Piano black

Příslušenství:  protiprachový kryt a RCA kabel.

Technické specifikace: 

Rychlost33 nebo 45 rpm, s manuální změnou otáček

 Pohon: Řemínkový

 - Talíř: 300 mm, 1,65 kg

 - Odchylka rychlosti: ± 0,15 %

 Kolísání otáček: ± 0,09 %

 - Rameno: S-Shape 8,6" (efektivní délka 218,5 mm), hmotnost 8 g, hliníkové

 Přesah: 22 mm

 Přítlak: 0 - 30 mN

 Rozměry: 415 (Š)× 130 (V)× 335 (H) mm

 Hmotnost: 5,5 kg

 - Výstup: Cinch (RCA)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: