Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Klipsch RP-440WC

Kód: 28152
Neohodnoceno
Značka: Klipsch
13 990 Kč
Není skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Centrální reproduktor Reference Premiere HD Wireless RP-440WC dodává zlepšené dialogy a detaily do Vaší hudby a filmů. Připojte jej bezdrátově k modulu HD Control Center a užijte si excelentní zvuk. Centrální reproduktor je doporučený k rozšíření sestavy se sloupovou reprosoustavou RP-440WF.

 

HD bezdrátový zvuk je konečně tady.

Klipsch vytvořil vůbec první bezdrátový systém domácího kina budoucnosti, dodávající bezkonkurenční zvuk v kino kvalitě.

 

Bezdrátové audio s HD vysokým rozlišením.

Oceněné Reference Premiere HD Wireless reproduktory a HD Control Center jsou kombinací uznávané Reference Premiere akustické platformy s bezeztrátovým, bezdrátovým přenosem zvuku. Díky využití nejmodernější technologie WiSA není ani jediný detail od zdroje k reproduktoru ztracen.

 

Bezdrátové domácí kino, které roste s Vámi.

Začněte Váš systém s pouhýma dvěma reproduktory a rozšiřujte jej v průběhu času, a to až do 7.2 prostorového zvuku domácího kina. Váš systém automaticky rozpozná a připojí nové reproduktory, které jsou přidány. Upgrade Vašeho domácího kina nebyl nikdy jednodušší.

 

Vysoce účinné DSP řízené zesílení

Samostatné ultra-nízko hlučné zesilovače jsou uživatelsky uzpůsobené pro každý měnič k maximalizaci výkonu.

 

Mozek domácího kina

Klipsch HD Control Center nahradí složité přijímače a dává vám možnost umístit reproduktor kamkoli v místnosti, aniž by jste museli řešit co z dráty reproduktoru. HD Control Center vytváří svou vlastní vyhrazenou síť, nezávisle na Vaší domácí WiFi, čímž se eliminují výpadky a rušení, způsobené omezením pásma ve vaší domácnosti.

 

Linear Travel Suspension - titanový výškový reproduktor.

Nepřímo vyzařující výškový systém s titanovou kalotou LINEAR TRAVEL SUSPENSION (LTS) maximalizuje dynamiku, pro lepší a detailní výkon. LTS výškové reproduktory byly charakteristickým znakem předchozích Reference sérií, stejně jako u vlajkové modelové řady reprosoustav Klipsh Palladium.

 

Basové reproduktory s měděnými Cerametallic basovými kužely.

Cerametallic basové reproduktory reprezentují vrchol designu reproduktorů Klipsch, poskytují výjimečnou pevnost a lehkou konstrukci, pro minimální zkreslení. V kombinaci s nepřímo vyzařujícím výškovým systém LTS poskytuje nejvyšší efektivitu reproduktorů ve své třídě.

 

Silná, flexibilní, snímatelná mřížka.

Reproduktor RP-440WC zahrnuje silnou, odnímatelnou ochrannou magnetickou mřížku, kterou hladce připevníte bez viditelných spojovacích prvků.

 

Nízká spotřeba energie

RP-440WC je mimořádně efektivní a účinný, ať už je reproduktor zapnutý nebo v pohotovostním režimu.

 

Elegance do jakéhokoliv interiéru.

Reproduktory z řady Reference Premiere HD Wireless jsou ohromující nejen úžasným zvukem a špičkovými technologiemi, ale také jejich elegantním, minimalistickým designem, který z nich dělá stylové doplňky do jakéhokoliv interiéru.
Technické parametry :


Systém : aktivní, bassreflex

Výkon (W) : 125 - 250

Frekvenční pásmo (Hz) : 48 - 25.000

Rozměry (výška x šířka x hloubka) : 144 x 660 x 342 mm

Hmotnost : 12,6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: