• 1 z 2
 

Pioneer PD-70AE-S

2 hodnocení
 

Špičkový CD/SACD Pure Audio přehrávač,  ultimátní provedení a kvalita zvuku, celokovová mechanika, symetrické a asymetrické výstupy, zobrazení metadat disku, duální D/A převodník ESS9026PRO a digitální vstupy.

Dostupnost Momentálně nedostupné
69 000 Kč
Na splátky již od 2288 Kč
   
Kód produktu 24752
Značka Pioneer
Kategorie CD Přehrávače
 

Vývojový tým společnosti Pioneer neudělal na špičkovém přehrávači PD-70AE nic náhodně. Během jeho vývoje neustále sledoval hlavní cíl: optimální stereo přehrávání SACD a CD Audio disků. Tato konzistence je zjevná už při prvním setkání s tímto přehrávačem – Pioneer PD-70AE váží úctyhodných 18 kg a disky se vkládají do masivní, hliníkové zásuvky.

Konstrukce skříně s dvojitou podlahou, třemi vnitřními sestavami a zapouzdřeným hliníkovým blokem slouží jako mechanicky dokonalá základna bez vibrací. Oddělené napájecí zdroje (digitální a analogové) zaručují ničím nerušené, čisté napájecí napětí. Od čtení dat pomocí vlastního softwaru Pioneer, až po výkonné koncové zesilovače – veškeré komponenty přehrávače Pioneer PD-70AE patří mezi nejmodernější a byly vzájemně pečlivě sladěny během řady měsíců poslechových setkání evropských a japonských týmů.

CD/SACD Pure Audio přehrávač PD-70AE obsahuje ne jeden, ale duální D/A převodník ESS9026PRO – prémiové převodníky, považované za jedny z nejpřesnějších čipů DAC s nízkým zkreslením, jaké jsou dnes na trhu – a double-mono režim slouží jako D/A převodník.

Analogová část má plně symetrickou konstrukci a poskytuje hudební signál buď prostřednictvím symetrických XLR konektorů nebo přepínatelných RCA konektorů, které díky masivnímu designu podporují i mohutné kabely. Pro další digitální zdroje je k dispozici také optický a koaxiální digitální vstup (například pro satelitní přijímač nebo streamer), takže z ultimátní D/A konverze prostřednictvím PD-70AE můžete vytěžit ještě víc, a můžete si tak užít špičkovou reprodukci hudby z ještě více zdrojů. 

FUNGUJE JAKO PRÉMIOVÝ D/A PŘEVODNÍK S DIGITÁLNÍMI AUDIO VSTUPY

Kromě toho, že se jedná o špičkový přehrávač SACD a CD Audio disků, PD-70AE funguje také jako prémiový D/A převodník pro další externí zdroje. Pečlivě navržená konstrukce přináší vynikající kvalitu a plný potenciál vysoce výkonného modulu ESS DAC, který vám umožní vychutnat si z připojené komponenty solidní zvuk, plný bohatých detailů. 


ANALOGOVÝ/DIGITÁLNÍ DISKRÉTNÍ NAPÁJECÍ OKRUH

Digitální a analogové obvody mají oddělené napájecí zdroje. PD-70AE je navržen tak, aby měl co nejkratší a nejoptimálnější napájecí stupně, což platí i pro cesty audio signálu. Výsledkem je mimořádně čistá a bohatá reprodukce zvuku. 

STÍNĚNÁ CD MECHANIKA S ODOLNOSTÍ VŮČI VIBRACÍM

CD mechanika je umístěna ve stíněném pouzdře, použit je voštinový kryt mechanismu a anti-vibrační nátěr. Základna mechaniky je upevněna na hliníkovém rámu a je uchycena přes plovoucí konstrukci a pomocí tlumícího materiálu. To pomáhá minimalizovat vnitřní i vnější vibrace mechaniky.

PLNĚ VYVÁŽENÝ OBVOD

Od D/A konverze po výstupní signál je celý analogový proces konstruován jako plně vyvážený obvod s nezávislým levým a pravým kanálem. To umožňuje vysoce kvalitní přenos zvuku tím, že jsou odstraněny interference rušivého šumu. Při připojení k zesilovači s vyváženým výstupem lze v přenosu minimalizovat společnou impedanci, což vede k lepšímu oddělení kanálů. K dispozici je také funkce zapnutí/vypnutí RCA výstupu, která nabízí vysoký poměr signálu k šumu a vysoký odstup pro XLR výstup. 

VLASTNÍ ELEKTROLYTICKÉ KAPACITORY PRO VYSOCE KVALITNÍ ZVUK

Vlastní elektrolytické kondenzátory slouží k dosažení vysoce kvalitního zvuku, proto byly pečlivě vybírány na základě opakovaných poslechových testů ze zdrojů SACD a CD. Kondenzátor přináší z audio disků to nejlepší a umožňuje vám vychutnat si stabilní, výkonný a dynamický zvuk. 

POSTAVENO NA BÁZI FIREMNÍHO KONCEPTU RIGID UNDER BASE

Model PD-70AE je zkonstruován na bázi firemního konceptu Rigid Under Base, vysoce kvalitní audio technologie společnosti Pioneer pro 2-kanálové komponenty, která eliminuje externí vibrace a zajišťuje stabilní reprodukci basů.

Technické parametry

Frekvenční rozsah CD: 4 Hz – 20 kHz
Dynamický rozsah: 116 dB
Harmonické zkreslení: < 0.0020 %
Odstup signálu od šumu: 107 dB
Výstupní napětí / odpor (RCA) 2,0 V (rms) / 540 Ω
Výstupní napětí / odpor (digitál koax) 0.5 V (p / p) /75 Ω
Výstupní napětí  (digitál optika) - 22.5 dBm
Podporované disky: SACD, CD, CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW
WAV, FLAC, AIFF, ALAC, MP3, WMA, AAC, DSD
Podporované kompresní formáty: MP3, WMA, AAC, MPEG-4
Vstupy / Výstupy 1x digitální optický audio výstup
1x digitální koaxiální audio výstup (pozlacený)
1x digitální koaxiální vstup
1x optický vstup
1x analogový výstup (1 pár pozlacený RCA, 1 pár pozlacený XLR)
1x sluchátka
RI in/out
AC vstup (velký typ)
Spotřeba: 46 W
Rozměry: (š x v x h) 435 x 142 x 413 mm
Hmotnost: 18,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.