Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Onkyo + Magnat TX-NR696 + SUPREME 2002 SET 5.1

Kód: 5384
Neohodnoceno
37 390 Kč –6 %
22733 onkyo magnat tx nr686 supreme 2002 set 5 1
37 390 Kč –6 % 34 990 Kč
Na dotaz (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akční set 5.1 domacího kina, který je sestaven z AV receiveru Onkyo TX-NR696 a reprosoustavy Supreme set 2002 5.1 .ZBOŽÍ BUDE DOSTUPNÉ 16.7.2020!!

 

7.2-CHANNEL NETWORK A/V RECEIVER

Budoucí domácí zábava s THX® Certified Select ™

 

Harmonický mix technologie a tradice, TX-NR696 se přizpůsobí zábavnému životu a najde emoce v každém zdroji zvuku, od 3D filmových skóre až po vinylové desky. Další generace síťového zvuku shromažďuje vestavěný modul * 1 od společnosti Chromecast, pracuje se systémy Sonos, AirPlay 2 a DTS Play-Fi® se službami streamování pro plynulý zvuk více místností, který se vyvinul podporou nové vysokorychlostní sítě 802.11ac (2x2 MIMO) Specifikace Wi-Fi® * 2. Dolby Atmos® a DTS: X® přitahuje diváky hluboko do filmů a her, THX Certified Select zajišťuje zážitek z filmů. Pokud nastavení 5.2.2-ch není možné, Dolby Atmos Height Virtualizer * 3 a DTS Virtual: X ™ * 3 mohou vytvořit 3D zvukové pole z horizontálního rozvržení reproduktorů. Výstupy zón 2 přinášejí zesílené vícezdrojové audio do dvou místností, zatímco flexibilní zónový výstup / přední L / R terminál umožňuje poslouchat, jak chcete.

 

 

Referenční zvuk THX® Certified Select ™ Kino
THX Certified Select zaručuje stejný referenční objem a kvalitu zvuku v komerčním kině v místnostech, kde je poloha sledování přibližně 3,5 m od obrazovky. Aby bylo možné přenášet referenční zvuky THX, musí přijímače projít 2 000 testů v 75 kategoriích zahrnujících 14 000 datových bodů. 
 
Dolby Atmos® a DTS: X® - nastavení zvuku bez zvuku
Dolby Atmos® a DTS: Formáty X® umožňují technikům mapovat zvuk kdekoli ve 3D prostoru, efekty přecházející z reproduktoru do reproduktoru po celé místnosti a zabalit vaše publikum do nejnovějších filmů a hry. Můžete si také vychutnat rozložení 3D reproduktorů s klasickými tituly. Dolby Surround® a DTS® Neural: X nalezne režijní podněty ve starších zvukových stopách a upmix pro úžasný prostorový realismus. 
 
Dolby Atmos Výška Virtualizer
Při přehrávání jakéhokoli formátu Dolby® umožňuje zapojení Dolby Atmos Height Virtualizer * více pohlcující zážitek z poslechu, vytvoření virtuálního prostorového a výškového efektu z tradičních rozvržení reproduktorů bez použití dalších prostorových nebo výškových reproduktorů.  
* Povoleno s budoucí aktualizací firmwaru. 

Flexibilní 3D zvuk s technologií DTS Virtual: X ™
DTS Virtual: Technologie X * je technologie virtualizace prostorového zvuku, která vytváří pohlcující 3D zvukové pole z horizontálního rozložení reproduktorů bez nutnosti připojení výškového reproduktoru. Využívá algoritmy DSP k vytvoření pocitu 3D prostorové a je účinný v místnostech jakékoli velikosti a tvaru. DTS Virtual: X pracuje s formáty DTS: X, DTS® a nekódovanými stereo zvukovými stopami. 
* Povoleno s budoucí aktualizací firmwaru. 
 
Dynamické zesilování zvuku
Vylepšený více než 70 let, aby poskytoval emocionální zážitek z poslechu, DAA nabízí vlastní vysokoproudý nízkonapěťový transformátor, přizpůsobené kondenzátory a diskrétní zesilovač. Jedinečná topologie obvodu zabraňuje fázovému posunu pro přesný zvuk, zatímco vysoký proud zlepšuje ovládání reproduktorů pro vzrušující dynamiku. Řízení 4-ohmových zátěží přes všechny kanály, DAA má moc pohybovat se. 
 
Vylepšení klíčových návrhů zlepšuje zvuk
TX-NR696 je sice kosmeticky známý, ale má také významné vylepšení, které kontrolují hluk, zvyšují výkon a zvyšují výkon S / N. Nová deska HDMI® obsahuje větší, silnější, lépe upravené povrchy a zkrácené cesty signálu pro snížení šumu na A / V signálech. Nový procesor SoC má vlastní desku vzdálenou od zvukových signálů pro snížení šumu. Napájecí vedení bylo posíleno ve snaze o hnací sílu, zatímco přední (L / R) a středové zesilovače nyní mají dva tranzistory, což účinně zdvojnásobuje možnosti zpracování proudu. Můžete slyšet výsledek v rychlosti puchýřů a síle basů a v jasnějším oddělení a lokalizaci nástrojů přes velkou a prostornou zvukovou scénu. 
 
Síťový zvuk příští generace
Přístup k streamovanému obsahu z Amazon Music, Spotify®, TIDAL, Deezer a TuneIn a sdílení síťového zvuku v okolí vašeho domova jako součást systému s více pokoji přes Works with Sonos, vestavěný * Chromecast *, AirPlay 2, DTS Play-Fi® a FlareConnect ™. 
* Během instalace může přístroj automaticky stáhnout a použít aktualizaci softwaru Over-the-Air. 
 
Pracuje se
Sonosem TX-NR696 se může připojit k vašemu stávajícímu Sonos Home Sound Systemu, nebo může být začátkem nového zvukového systému Sonos Connect *. AVR se váže na ekosystém Sonos, probouzí se, mění vstupy a přehrává na požadované hlasitosti příkazem aplikace Sonos *.
* Sonos Connect se prodává samostatně. Aplikace Sonos je k dispozici zdarma pro iPad, iPhone a Android ™ v App Store a Google Play. Před instalací zkontrolujte kompatibilitu zařízení a operačního systému. 
 
Vestavěný Chromecast * se službou Google Assistant
Snadno streamujte veškerou hudbu ze smartphonu, notebooku nebo počítače do přijímače. Ovládejte přehrávání pomocí aplikací podporujících zařízení Chromecast, které znáte a které milujete, z telefonu iPhone, iPadu, Android ™ nebo tabletu, notebooku Mac nebo Windows® nebo Chromebooku ™. Máte-li inteligentní reproduktor s funkcí Google Assistant, můžete přehrávat, přehrávat a ovládat přehrávání hudby hlasem. 
* Během instalace může přístroj automaticky stáhnout a použít aktualizaci softwaru Over-the-Air. 
 
Čtyřjádrový SoC podporuje 802.11ac Wi-Fi®
Čtyřjádrový SoC (systém na čipu) má moc provádět více úloh zpracování současně. Vyvíjí síťové funkce a podporuje nejnovější vysokorychlostní specifikaci 802.11ac (2x2 MIMO) a je kompatibilní s 802.11b / g / n duálními směrovači. 
Poznámka: Některé země nebo oblasti mají předpisy, které ovlivňují sílu bezdrátového signálu a používání kanálů Wi-Fi. 
 
Flexibilní sdílení zvuku v zóně 2
TX-NR696 podporuje flexibilní rozložení prostorových reproduktorů s prostorem pro prostorový zvuk 3D připravené k přehrávání ve dvou prostorech pro přehrávání v jiné místnosti. Výstupy zón 2 rozdělují zesilované analogové, NET, Bluetooth®, SPDIF a HDMI zdroje zvuku v jedné nebo obou zónách současně (je zde zóna 2 DAC). Výstup ze zóny 2 a výstupu zón 2 je aktivován.
* HDMI a SPDIF podporuje pouze zvuk PCM. Zvuk HDMI je k dispozici na vstupech 1–3. 
 
Sdílejte zvuk nebo poslouchejte soukromě
Připojte audio systém přes analogový RCA vstup a výstup zón 2 / Zone B AVR. Se zónou 2 můžete přehrávat stejné nebo různé analogové / digitální zdroje (včetně SPDIF a HDMI) v jedné nebo obou místnostech současně. Zóna B je ideální pro připojení kompatibilního vysílače, takže můžete poslouchat jakýkoli zdroj - včetně televizoru - prostřednictvím bezdrátových sluchátek, ideální pro filmy o půlnoci a televizi. Hi-fi nadšenci budou milovat schopnost předávat přední L / R signály do zesilovače předního napájení v režimu Front Pre-Out a přizpůsobit zvukový charakter prostřednictvím svých oblíbených reproduktorů. 
 
Jasnější dialog stisknutím tlačítka
Tato technologie řeší neslyšitelný dialog v televizních programech a filmech. Vocal Enhancer řízený DSP identifikuje hlasové frekvence, takže je můžete zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na dálkovém ovladači nebo pomocí ovládacích prvků na předním panelu. 
 
Relax s režimem Stereo Assign Jedním
stisknutím tlačítka přepnete režim Stereo Assign Mode (Režim přiřazení stereofonního zvuku) k přepnutí přehrávání z předních reprosoustav na páry Surround, Rear Surround nebo Height. Ideální pro poslech v okolí, BGM nebo kdykoliv chcete vytvořit příjemnou atmosféru. 
 
AccuEQ Pokojová akustická kalibrace pomocí AccuReflex ™
AccuEQ vytváří harmonické zvukové pole ve vašem pokoji. Detekuje přítomnost reproduktoru, jeho velikost, impedanci a vzdálenost od měřicí polohy a nastavuje hladiny akustického tlaku. Pak vybere crossover subwooferu a všechny reproduktory EQ, včetně sub. AccuReflex optimalizuje reprodukci 3D zvuku prostřednictvím reproduktorů podporujících technologii Dolby Atmos. Řeší fázový posun, který vzniká z rozdílů mezi směrovými a nesměrovými zvuky. Vychutnejte si soudržné 3D zvukové pole s vertikálním pohybem a nadrozměrností.

 

 

Zvýhodněná sestava reproduktorů Magnat Supreme set 2002 v konfiguraci 5.1. Tato sestava je složená ze sloupových reproduktorů Supreme 2002, centrálního reproduktoru  Supreme Center a zadních reproduktorů Supreme 102. 

Jedná se o největší a tím pádem i nejvýkonnější sestavu v sérií Monitor Supreme. Tato sestava je určena pro větší poslechové prostory, kde posluchač požaduje opravdu hutný zvuk s výraznými basy.

Hlavním cílem výrobce bylo dosáhnout na co nejlepší poměr výkon/cena. Bylo tedy rozhodnuto minimalizovat náklady na design a raději se soustředit na to co je u reprosoustav nejdůležitější – tedy na zvukovou kvalitu. Série Monitor Supreme je výsledkem usilovné práce vývojářů, komplexního testování ve zvukových laboratořích a použití nejmodernější techniky. I přesto nemusíte mít obavy z méně kvalitního dílenského zpracování. Precizní německé dílenské zpracování je i u této série samozřejmostí a svým moderním designem se vám tato atraktivní sestava hodí téměř do každého interiéru.

 

Set se skládá z:
Monitor Supreme 2002 B - 
sloupové repro

Monitor Supreme 102 B - efektové repro

Monitor Supreme Center 250 B - centrální repro

Monitor Supreme SUB 202A - subwoofer 

 

podrobnější informace na stránce výrobce zde

recenze produktu zde

 

TX-NR696

Hlavní funkce

 • THX® Certified Select ™ kinematografický zvuk
 • Podporuje 5.2.2kanálové přehrávání Dolby Atmos® a DTS: X®
 • 165 W na kanál
 • HDMI® 7 vstupů (1 přední * 1) / hlavní výstup a podsvícení * 2 s podporou průchodů 4K / 60 Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision ™, BT.2020 a HDCP 2.2
 • Dynamické zesílení zvuku se schopností 4-ohmového reproduktoru
 • 384 kHz / 32bitové filtry DAC a VLSC ™ pro vynikající přehlednost
 • Podporuje vestavěný Chromecast a spolupracuje s asistentem Google
 • Dual-band Wi-Fi®, DTS Play-Fi®, AirPlay, Amazon Music, Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn * 3
 • FlareConnect ™ bezdrátový víceúrovňový zvuk

 

POKROČILÉ FUNKCE

 • Konektory HDMI podporující přechody HDR10, HLG, Dolby Vision ™, BT.2020, 4K / 60 Hz a HDCP 2.2
 • 5.2.2 kanálové přehrávání Dolby Atmos a Dolby Surround upmixování pro audio formáty včetně kodeků DTS®
 • Přehrávání DTS: X a DTS Neural: X® 3D upmixing podporující formáty Dolby®
 • Akustická kalibrace místností AccuEQ se zarovnáním fází AccuReflex pro reproduktory s podporou Dolby Atmos
 • Podporuje aplikaci Onkyo Controller * 4 pro intuitivní vícestupňový provoz
 • Stabilní připojení 5 GHz / 2,4 GHz Wi-Fi
 • Vestavěná technologie bezdrátového posunu zvuku Chromecast, která spolupracuje s asistentem Google
 • DTS Play-Fi s více místnostmi s aplikací Onkyo Music Control * 4
 • AirPlay audio streaming z iTunes a iPad, iPhone a iPod touch
 • Hi-Res přehrávání zvuku včetně DSD 5.6 MHz / 2.8 MHz * 5, 192 kHz / 24 bitové FLAC * 6, WAV (RIFF) * 6, AIFF, ALAC * 6 a Dolby® TrueHD * 7
 • Podporuje služby Amazon Music, Spotify, TIDAL a Deezer a internetové rádio TuneIn
 • FlareConnect distribuce více místností do kompatibilních komponent
 • Výstupy z reproduktorů s napájenou zónou 2 a line-výstup zóny 2 s podporou DAC digitálního * 8 a analogovým přehráváním zvuku
 • Bezdrátová technologie Bluetooth® pro mobily, notebooky a počítače (verze 4.1 + LE, profil: A2DP v1.2, AVRCP v1.3)
 • Pokročilý nástroj pro optimalizaci hudby zlepšuje komprimovanou kvalitu digitálního zvuku, včetně zvuku Bluetooth
 • Podpora předního L / R bi-ampingu v 5.2kanálovém rozložení reproduktorů
 • 480i de-interlacing (480i až 480p) přes HDMI pro starší video formáty

 

ZVLÁŠTNÍ VLASTNOSTI

 • 165 W / Ch (6 Ω, 1 kHz, 1% THD, 1 kanál řízený, IEC)
 • Funkce Dynamic Audio Amplification přináší napínavý multikanálový a stereofonní výkon
 • Vysokovýkonový výkon pohání velké reproduktory se 4 ohmovou odolností
 • Přizpůsobený transformátor HCPS (High Current Power Supply)
 • VLSC (Vector Linear Shaping Circuitry) vysokofrekvenční odpojení šumu (pro přední L / R kanály)
 • Obvody pro zesílení nefázového posunu pro přehlednost a detail
 • Diskrétní výstupní obvody pro nízké zkreslení

 

FUNKCE SPRACOVÁNÍ

 • Dolby Atmos a DTS: reprodukce X (podporuje 5.2.2 kanály)
 • Podpora HDMI pro 4K / 60Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, 3D, zvukový návratový kanál, DeepColor ™, xvColor ™, LipSync, Dolby Atmos, Dolby TrueHD, DTS- Audio, Super Audio CD (SACD), vícekanálové PCM a CEC
 • Vysoce kvalitní AKC (AK4458) 384 kHz / 32-bitový vícekanálový DAC
 • Technologie PLL (Phase Locked Loop) pro čtení jitteru pro audio S / PDIF
 • 32bitové zpracování digitálních signálů (DSP)
 • Režimy poslechu pro hry (Rock, Sports, Action a RPG)
 • Divadelně dimenzionální virtuální prostorová funkce
 • Přímý režim pro reprodukci zvuku v blízkosti původní kvality zdroje
 • Tónové ovládání (basy / výšky) pro přední L / R kanály

 

FUNKCE PŘIPOJENÍ

 • 7 vstupů HDMI (1 přední) a 2 výstupy (1 hlavní výstup, 1 podřízený výstup)
 • Napájecí USB konektor (5 V, 1 A) pro přehrávání zvuku
 • 2 kompozitní video vstupy a 2 komponentní video vstupy
 • 3 digitální audio vstupy (2 optické a 1 koaxiální)
 • 6 analogových audio vstupů, 1 stereo 3,5 mm analogový vstup (vpředu)
 • Vstup Phono (MM) a ekvalizér pro připojení točny
 • 2 předběžné výstupy subwooferu
 • 6,35 mm konektor pro sluchátka (vpředu)
 • Vstup mikrofonního vstupu reproduktoru (vpředu)
 • Stojany reproduktorů s šroubovými knoflíky

 

DALŠÍ FUNKCE

 • Nastavení přeskoku pro každý kanál (40/50/60/70/80/90/100/120/150/180/200 Hz)
 • Ovládání synchronizace A / V (až 500 ms v krocích 5 ms při 48 kHz)
 • Grafické uživatelské rozhraní s překrytým zobrazením na obrazovce přes HDMI
 • Stručný návod k obsluze pomocí grafického uživatelského rozhraní a snadné připojení na zadním panelu
 • Velká tlačítka pro výběr vstupů
 • Ekonomické funkce průchodu HDMI a sítě v pohotovostním režimu
 • Podpora řízení IP systémů pro domácí automatizaci
 • 3-režimové zobrazení stmívače (normální / stmívač / stmívač)
 • 40 předvoleb FM / AM
 • Jednoduché dálkové ovládání

 

Magnat set

Sloupové reprosoustavy Monitor Supreme 2002:
Konstrukce: 3pásmová se zadním basreflexem
Basový reproduktor: 2x 8“ (200 mm)
Středový reproduktor: 1x 6,5“ (165 mm)
Výškový reproduktor: 1“ (25 mm) hedvábná kalota v čelním panelu ERA
Zpracování výkonu: 225 W RMS / 450 W ve špičce
Citlivost: 93 dB
Impedance: 4-8 ohm
Frekvenční rozsah: 18 – 38 000 Hz
Dělící frekvence: 350 / 3 500 Hz
Doporučený výkon zesilovače: 30-450 W
Rozměry: 267 x 1080 x 335 mm (Š x V x H)
Hmotnost: 23kg

Středová reprosoustava Monitor Supreme 252:
Konstrukce: 2pásmová uzavřená
Středobasový reproduktor: 2x 4,5“ (115 mm)
Výškový reproduktor: 1/2“ (13 mm) mylarová membrána
Zpracování výkonu: 75 W RMS / 150 W ve špičce
Citlivost: 90 dB
Impedance: 4-8 ohm
Frekvenční rozsah: 40 – 34 000 Hz
Dělící frekvence: 3 500 Hz
Doporučený výkon zesilovače: 20-150 W
Rozměry: 420 x 145 x 190 mm (Š x V x H)
 
Efektové reprosoustavy Monitor Supreme 102:
Konstrukce: 2pásmová uzavřená
Středobasový reproduktor: 4,5“ (115 mm)
Výškový reproduktor: 1/2“ (13 mm) mylarová membrána
Zpracování výkonu: 55 W RMS / 110 W ve špičce
Citlivost: 89 dB
Impedance: 4-8 ohm
Frekvenční rozsah: 42 – 34 000 Hz
Dělící frekvence: 3 500 Hz
Doporučený výkon zesilovače: 20-110 W
Rozměry: 149 x 250 x 190 mm (Š x V x H)


Aktivní subwoofer Monitor Supreme Sub 202A:

Konstrukce: aktivní subwoofer
Osazení: reproduktor osazený na přední straně ozvučnice se zadním basreflexem
Reproduktor:  200 mm
Výkon:  80 W RMS / 160 W ve špičce
Frekvenční rozsah:  20 – 200 Hz
Dělící frekvence:  50 – 150 Hz, nastavitelná
Rozměry: 265 x 365 x 345 mm (Š x V x H)
Barevné provední:  Black nebo Mocca
Hmotnost: 9,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: