• 1 z 6
 

Pioneer UDP-LX800-B

Neohodnoceno
 

Univerzální přehrávač Ultra HD Blu-ray, čtyřnásobné rozlišení 1080p Full HD, paralelním měničem SABER ES9026PRO, elektrolytické kondenzátory, 2x HDMI, 2x USB.

Dostupnost Momentálně nedostupné
59 000 Kč
Na splátky již od 1950 Kč
   
Kód produktu 24755
Značka Onkyo
Kategorie Blu-Ray
 

Univerzální přehrávač Ultra HD Blu-ray ™ (4K) se čtyřnásobným rozlišením 1080p Full HD, 8 kanálovém paralelním měničem SABER ES9026PRO DAC x 2, velkokapacitní napájecí transformátor, elektrolytické kondenzátory, Podporovaná média - BD-ROM (UHDBD/3D BD/BD)/BD-R (DL)/BD-R LTH/BD-RE (DL), DVD-ROM (DVD-Video/DVD-Audio)/DVD-R (DL)/DVD-RW/DVD+R (DL)/DVD+RW, Audio CD (CD-DA/SACD)/CD-ROM/CD-R/CD-RW, USB Memory/HDD, podporované formáty (audio): WAV, FLAC, DSD, AIFF, ALAC, Vorbis OGG, MPEG2 AAC, AAC, WMA, MP3, podporované formáty (fotografie a video): JPEG, MPO, PNG, GIF, MP4, WMV, AVI, 3GP, FLV, 32bit stereo audio DAC (AK4490), Funkce propojení AV přijímače (PQLS, Zero Signal), 1x analogový výstup (RCA nevyvážený, XLR vyvážený), 1x digitální optický výstup, 1x digitální koaxiální výstup, 2x vstup USB (1x zadní / 1x přední), 2x výstup HDMI (HDMI 2.0a / 1.4), hlavní: (Video / Audio), Ethernet, RS-232C, Sub (pouze zvuk).

 • Elektrolické kondenzátory
 • Twin 768 kHz / 32 bit ESS SABRE DAC
 • 4 předvolby podle typu zobrazení s automatickou detekcí / přepínáním pro signály SDR / HDR
 • Dolby Visiov
 • Velkokapacitní napájecí transformátor
 • Pevná a tichá jednotka BD
 • Přenos PQLS přes HDMI s eliminací chvění (s kompatibilním AV receiverem)
 • Duální HDMI výstup
 • Přehrávání Blu-ray Ultra HD
 • Úprava obrazu
 • 36 bit Deep Colour /''x.v.Colour''
3-BLOKOVÁ STRUKTURA ŠASI

Sekce pro napájení, pohon/digitální zpracování a analogový zvuk jsou od sebe odděleny a jsou rozděleny do tří bloků, s cílem zabránit vzájemným elektrickým a magnetickým interferencím. Celá struktura je dále vyztužena nosníky, přičemž vnitřní uspořádání je optimálně navrženo pro minimalizací vibrací a ztrátu signálu.

VELKOKAPACITNÍ VÝKONOVÝ TRANSFORMÁTOR A NAPÁJECÍ OBVODY

Pro audio analogové obvody je vyhrazen velkokapacitní výkonový transformátor a na míru vyrobené kapacitory, schopné okamžitého napájení obvodů. Díky poměděnému štítu s antivibračním povrchem jsou eliminovány nežádoucí elektromagnetické vlny. Potlačit stojaté vlnění uvnitř pouzdra také pomáhá vytlačený reliéf ve tvaru ''f'', čímž je dosaženo vysoké kvality zvuku, jeho dynamiky a celkově tichého provozu. Také pouzdro napájecího zdroje má vytlačovaný reliéf pro odstranění stojatých vln a jeho povrch tvoří černý antivibrační nátěr. Tento celek tvoří stabilní a vysoce kvalitní zdroj napájení pohonu jednotky a digitálních bloků, s cílem dosáhnout nejvyšší možné kvality zvuku a obrazu.

6 VRSTVÁ DESKA PLOŠNÝCH SPOJŮ PRO VYSOKÝ POMĚR S/N

Pro hlavní desku plošných spojů se používá 6 vrstvý IVH, což zaručuje důkladnou eliminaci digitálního šumu. Tím se také optimalizuje vedení digitálního signálu, minimalizuje impedance GND a dramaticky zlepšuje poměr S/N v procesu zpracování audio/video signálu. Maximální přenosová rychlost 18 Gbps přes nejnovější HDMI standard je nyní ještě dokonalejší.

AUDIO OBVOD PRO KVALITNÍ ZVUK

Pro další zlepšení analogového audio bloku je do tohoto modeli začleněna technologie ze SADC přehrávače Pioneer PD-70AE. Identické jsou cesty pro L a R signály, stejně jako schéma a rozložení součástí. Je přísně zachováno vyvážení L/R signálu, což vede k přesnější a vynikající separaci kanálů během přehrávání. K lepší stabilizaci a uzemnění také přispívá sběrnicová lišta mezi signály.

Technické parametry

Podporované formáty (fotografie/video) JPEG, MPO, PNG, GIF, MP4, WMV, AVI, 3GP, FLV
Podporované audio formáty MP3, WMA, AAC, MPEG2 AAC, Vorbis OGG, WAV, FLAC, DSD, AIFF, ALAC
Přehrávání souborů z USB USB flash disky > 1 GB (>2 GB doporučeno)
HDD disky < 2 TB
Kompatibilní USB 2.0, formátování FAT 16 / FAT 32
Podporovaná média BD-ROM (UHDBD/3D BD/BD), BD-R (DL), BD-R LTH, BD-RE (DL), DVD ROM (DVD-Video/DVD Audio), DVD-R (DL), DVD+R (DL), DVD+RW, Audio CD (CD-DA/SACD), CD-ROM, CD-R, CD-RW, USB Memory, HDD
Vstupy / Výstupy 2 x HDMI 2 výstup  (Audio/Video, Sub) 
1 x Coax výstup
1 x Optický digitální výstup
2 x USB 2 vstup
1 x Ethernet
1 x RS-232C
1 x analogový audio výstup (RCA/XLR)
1 x Zero signal
Frekvenční rozsah 4 Hz - 88 kHz
Požadavky napájení AC 220-240 V, 50/60 Hz
Spotřeba 42 W
Standby spotřeba 0,45 W / 1,4 W v pohotovostním režimu
Rozměry (Š x V x H) 435 x 131 x 339 mm
Váha 13,8 kg
Provedení černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.