Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Marantz SR6015

Kód: 24965/CER 24965/SIL Zvolte variantu
Tip
Neohodnoceno
Značka: Marantz
39 990 Kč
Dlouhodobě nedostupné Dlouhodobě nedostupné Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

9,2 kanálů 8K AV zesilovač s 3D zvukem a integrovaným HEOS.DOSTUPNÉ SKLADEM 1.10.2020 !!

S tímto výkonným AV zesilovačem SR6015 můžete řídit dokonale podrobné domácí kino. Potešte se nejhudebnějším zvukem pro jakýkoli zdroj - od filmů, přes vinyl až po digitální streamování. Je to perfektní zvuková výstroj pro každou příležitost. Díky Dolby Atmos, DTS: X a IMAX Enhanced se zcela ponoříte do filmů a televize se zvýšeným prostorovým zvukem s vysokým rozlišením. Streamujte hudbu z předních služeb a poslouchejte hudbu v celém domě s integrovaným HEOS.

Užijte si vynikající výkon videa díky nejnovějším technologiím HDMI, jako je 8K / 60Hz pass-through a upscaling, podpora různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR. Hra s lepším ponořením díky průchodu 4K / 120 Hz, proměnné obnovovací frekvenci (VRR) a režimu automatické nízké latence (ALLM).

Nový Marantz SR6015, který je široce vyladěn světoznámými zvukovými akustiky v nejmodernějších zařízeních, využívá desítky let zkušeností v Hi-Fi a zajišťuje výjimečný prostorový zvuk v kvalitě audiofilu pro celou vaši zábavu.
Klíčové vlastnosti

 • Prémiový 9kanálový zesilovač:9,2kanálový diskrétní výkonový zesilovač, 185 W na kanál, se schopností zpracování 11,2 kanálu pro další rozšíření systému.
 • Podpora předávání 8K / 60Hz a 4K / 120Hz pro každou zábavu:Díky nejnovější technologii s podporou HDMI si můžete vychutnat video v kvalitě 8K ze svých 8K zdrojových zařízení nebo s 8K upscalingem ze zdrojů Full HD nebo 4K.
 • Podpora nejpokročilejších objektově založených zvukových formátů:Podporovány jsou technologie Dolby Atmos, Virtualization Technology Dolby Atmos Height, DTS: X, DTS Virtual: X a IMAX Vylepšené zpracování, které vám umožní poslouchat pohlcující vícerozměrný zvuk.
 • Podpora HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC):Prostřednictvím hlavního výstupu HDMI propojte svůj televizor s podporou eARC HDMI, abyste mohli nekomprimované a objektově založené zvukové formáty, jako je Dolby Atmos a DTS: X, přímo z aplikace smart TV do vašeho AV zesilovače.
 • Přinášíme vám nejnovější video kompatibilitu:Podpora nejnovějších formátů HDR včetně HDR10, HDR10 +, HLG, Dolby Vision, barevného rozlišení 4: 4: 4 a BT.2020, stejně jako Dynamic HDR poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu pro jas, čistotu a kontrast.
 • Největší technologie pro domácí kino:Díky průchodu 8K / 60Hz a upscalingu, Dynamic HDR a Quick Media Switching (QMS) si můžete užít křišťálově čistý obraz a přesné detaily.
 • Pokročilé herní specifikace:S průchodem 4K / 120 Hz, proměnlivou obnovovací frekvencí (VRR), režimem automatické nízké latence (ALLM) a rychlým přenosem snímků (QFT) zažijete vzrušující herní zážitky s úžasným zobrazováním a sníženým zpožděním.
 • Streamování zvuku ve vysokém rozlišení pro zvuk schválený audiofily:Schopnost dekódovat bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do 24 bitů / 192 kHz; Stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz - užívejte si hudbu přesně podle záměru umělce.
 • Exkluzivní komponenty, které zvyšují zvukový podpis Marantz:Patentované obvody HDAM společnosti Marantz, obvody Current Feedback, 32bitové převaděče AKM AK4458 D / A a hybridní PLL Clock Jitter Reducer pro detailnější a dynamičtější zvuk.
 • Streamujte hudbu z oblíbených zdrojů:Streamujte z hudebních služeb, jako jsou Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, Tidal a další, nebo streamujte přímo z chytrých zařízení přes AirPlay 2 nebo Bluetooth.
 • Funkce HEOS Vestavěný:Váš klíč k digitálnímu streamování hudby, multi-room audio a hlasovému ovládání v celé vaší domácnosti.
 • Podporuje všechny vaše oblíbené hlasové asistenty:U modelu SR6015 jednoduše pomocí svého hlasu ovládáte preferovaného hlasového asistenta, jako jsou Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.Nejhudebnější zvuk

Rozsáhlé vyladění zvukových mistrů Marantz v nejmodernějších zařízeních, aby poskytli vynikající zvukový podpis. Žádná součást neopustí ruce zvukových mistrů Marantz, dokud neprojde přísným testováním. Obklopte se nejhudebnějším zvukem z jakéhokoli zdroje.
Objevte Proč MarantzVýkonný 9kanálový diskrétní zesilovač

Díky samostatným silnoproudým výkonovým zesilovačům na všech kanálech poskytuje SR6015 výkon 185 W na kanál. Díky schopnosti ovladače s nízkou impedancí nabízí provozní stabilitu s širokou škálou reproduktorů pro vyvážený a kvalitní zvuk. Režim Auto Eco upravuje výkon reproduktorů na základě úrovně hlasitosti a ekologického měřiče na obrazovce a přináší snížení spotřeby energie v reálném čase, aniž by byl obětován vynikající zvuk Marantz.

  

Pokročilé 8K HDMI připojení s podporou eARC

Nový Marantz SR6015 obsahuje 7 vstupů HDMI a 3 výstupy pro všechny vaše oblíbené zdroje. Jeden vyhrazený 8K vstup podporuje předávání 8K / 60Hz a 4K / 120Hz, dílčí vzorkování Pure Color 4: 4: 4, Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21: 9, 3D a BT.2020. Nejnovější standard ochrany proti kopírování HDCP 2.3 je navíc podporován na všech portech HDMI. Díky nejnovější technologii HDMI a specifikacím vám nový SR6015 umožní posunout domácí zábavu na další úroveň s podporou HDR10 +, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Videoprocesor je schopen upscaling nativních zdrojů videa až do 8K kvality. SR6015 také podporuje HDMI eARC, který podporuje 3D zvukové formáty jako Dolby Atmos a DTS: X v mistrovské kvalitě z vašich televizních aplikací. Výhodně,

  

 

Technologie virtualizace Dolby Atmos a Dolby Atmos Height

Pociťte každou dimenzi v Dolby Atmos s konfigurací až 7.1.4 (s dalším 2kanálovým zesilovačem). Užijte si reproduktorový systém prostorového zvuku 5.1 nebo 7.1 a až čtyři další horní reproduktory nebo čtyři reproduktory podporující Dolby Atmos pro dokonalý zážitek z domácího kina - včetně upmixeru Dolby Surround pro starší obsah. Pro ty, kteří nemají stropní reproduktory, využívá technologie Dolby Atmos Height Virtualization Technology hluboké porozumění vnímání lidského zvuku Dolby Atmos a vytváří tak zvuk horního zvuku z reproduktorů na úrovni posluchače.

  

DTS: X a DTS Virtual: X

Pohlcující zvukový obsah DTS: X umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, a vytváří tak realistický vícerozměrný zvuk. Zahrnutý modul pro prostorové přemapování DTS Neural: X nabízí vylepšené ponoření a zvýšený realismus pro všechny vaše oblíbené filmy. DTS Virtual: X poskytuje pohlcující zvuk bez výškových kanálů a vytváří virtuální výškové efekty v uspořádání reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

  

Vylepšená technologie IMAX®

Získejte nejprémiovější zážitek z domácí zábavy s technologií IMAX Enhanced - nejnovější technologií od DTS, která stanoví nový standard pro zobrazování, zvuk, měřítko a čistotu domácího kina. Sledujte jasnější a jasnější obrázky. Pociťte pohlcující, bušící zvuk a zažijte prémiový obsah digitálně předělaný pomocí IMAX.

  

 

Zvýšené domácí kino

Nový model SR6015 vám umožní užít si veškerou zábavu v nejkvalitnějším dostupném formátování. Projděte si své filmy v rozlišení 8K s propustností 8k / 60Hz nebo upscaling a využijte výhod pokročilých video technologií jako Dynamic HDR, HDR10 + nebo Dolby Vision. Rychlé přepínání médií (QMS) eliminuje dříve známé zpoždění videa.

  

Vynikající hraní

Nový model SR6015 nabízí hraní v té nejvyšší kvalitě. Užijte si hraní s průchodem 4K / 120 Hz, stejně jako s proměnlivou obnovovací frekvencí (VRR), rychlým přenosem snímků (QFT) a automatickým režimem nízké latence (ALLM), které snižují nebo eliminují zpoždění a trhání snímků pro plynulejší zpoždění - herní zážitek zdarma.

Duální výstupy pro subwoofer

Podporuje duální subwoofery pro rovnoměrnou nízkofrekvenční basovou odezvu ve vašem poslechovém prostředí. Užijte si přesné basy bez slyšitelných špiček nebo poklesů, bez ohledu na to, kam subwoofer umístíte. Připojené subwoofery lze kalibrovat samostatně díky technologii Audyssey Sub EQ HT pro plynulejší basový výkon přizpůsobený každé místnosti.

 

Podporuje hlavní agenty hlasového ovládání

Užijte si snadné hlasové ovládání a úplnou flexibilitu od předních hlasových agentů. Vyslovujte příkazy pomocí Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Požádejte o přehrávání své oblíbené hudby, zvyšte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepněte vstupy a další. Přepínejte mezi hlasovými agenty nebo si vyberte oblíbeného uživatele - máte vše pod kontrolou. (Funkce a dostupnost se liší podle hlasového agenta)

Hlasové ovládání Amazon Alexa

Pomocí hlasu můžete streamovat své oblíbené hudební služby prostřednictvím Alexa do SR6015 s integrovaným HEOS. Požádejte Alexu o přehrávání hudby ze Spotify, TuneIn Internet Radio, TIDAL a dalších. Zvyšte nebo snižte hlasitost, pozastavte, ztlumte a přehrajte další skladbu - vše pomocí hlasu. Chcete-li začít streamovat pomocí hlasových příkazů Alexa, otevřete aplikaci Alexa a vyberte možnost „Dovednosti“. Chcete-li povolit, přidejte domácí zábavu HEOS. Poté přejděte do nabídky Smart Home v nabídce aplikace Alexa a vyberte Zařízení a Objevit nebo řekněte „Alexa, objevte moje zařízení.“

Zjistit více

  

Hlasové ovládání Google Assistant

Požádejte svůj domov Google, aplikaci Google nebo jiná zařízení s vestavěným Google Assistant o ovládání obsahu ve vašem poslechovém prostředí. Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a poté požádejte Asistenta Google o ovládání hlasitosti, přehrávání, pozastavení, přeskočení skladeb a další. Funkce „Práce s Google Assistant“ se neustále vylepšuje.

Zjistit více

  

AirPlay 2 a Apple Siri Voice Control

Streamujte zvuk ze svých oblíbených hudebních služeb, jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledujte videa ze služeb, jako je YouTube a Netflix, z jakéhokoli zařízení iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV. Poslechněte si zvuk dokonale synchronizovaný s vašimi reproduktory ze zdrojů AirPlay 2. AirPlay 2 také podporuje zvuk z více místností - bezdrátově streamujte obsah do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2 současně s vylepšeným vyrovnáváním zvuku pro plynulé přehrávání zvuku. AirPlay 2 poskytuje ovládání a seskupování kompatibilních zvukových zařízení v aplikaci Apple Music nebo Home. Použijte AirPlay 2 v aplikaci nebo ovládejte hlasem přes Siri.
Zjistit více

  

 

Integrované bezdrátové připojení Wi-Fi a Bluetooth s anténami s dvojitou rozmanitostí

Díky duálním diverzitním anténám vám SR6015 umožňuje bezdrátově streamovat vaše oblíbené zvukové stopy přes Wi-Fi a Bluetooth. Systém duální diverzitní antény zajišťuje stabilní streamování i ve stísněných městských prostředích a funkce Wi-Fi je vybavena technologií 2,4 GHz (11b / g / n), 5GHz (11a / n) pro kompatibilitu s nejširší škálou chytrých zařízení. SR6015 nabízí rychlé a snadné nastavení chráněné Wi-Fi tlačítkem a jednoduché sdílení Wi-Fi v systému iOS.

  

Bluetooth audio přenos

  

Sledujte nejnovější film nebo poslouchejte hudbu bez probuzení domu. Poslouchejte bezdrátově zvuk na sluchátkách připojených přes Bluetooth a vypněte hlavní reproduktory, abyste nerušili nikoho kolem vás. SR6015 umožňuje současně přehrávat zvuk jak na sluchátkách Bluetooth, tak na připojených reproduktorech. Pokud máte člena rodiny nebo přítele, který je sluchově postižený, je to skvělá volba, jak si společně užít film bez zvýšení celkové hlasitosti.

 

Integrovaný HEOS

Integrovaný HEOS je váš klíč k neomezenému hudebnímu zážitku kdekoli ve vaší domácnosti. Přehrávejte skladby uložené na vašem chytrém zařízení nebo osobním mediálním serveru a streamujte své oblíbené hity z předních streamovacích služeb, jako jsou Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn Internet Radio a další, a to i ve vysokém rozlišení. Spárujte AVR s povoleným HEOS s jakýmkoli vestavěným produktem nebo reproduktorem HEOS a distribuujte jakýkoli zdroj hudby nebo zvuk z televize kamkoli ve vaší domácnosti.

* Dostupnost se liší podle oblasti, může být vyžadováno předplatné

  

Podpora zvuku ve vysokém rozlišení

Možnost dekódovat Hi-Res audio ALAC, FLAC a WAV bezztrátové soubory až do 24 bitů / 192 kHz, stejně jako stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz (audiofilský formát SACD) vám umožní vychutnat si každou notu přesně jako umělec zamýšlel. Poslouchejte hudbu přes USB port na předním panelu nebo přes síťové zdroje.

  

Pokročilá 32bitová D / A konverze na všech kanálech

Pokročilé 32bitové převodníky AKM AK4458 D / A referenční třídy na všech kanálech pro optimální věrnost a nejširší dynamický rozsah s nejnižším zkreslením. Tím je zajištěna konzistentní vysoká věrnost a přesné sladění kanálů napříč všemi kanály pro maximální zážitek z poslechu.

Topologie Marantz HDAM a aktuální zpětná vazba

Je vybaven proprietárními deskami obvodů HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module), které poskytují vynikající širokopásmový výkon s nízkým šumem a ultrarychlou rychlost přeběhu pro maximální dynamický rozsah pro podporu zvukových formátů s vysokým rozlišením. Aktuální technologie topologie zpětné vazby, další patentovaná inovace společnosti Marantz, poskytuje širokou šířku pásma uzavřené smyčky a velmi vysokou rychlost přeběhu pro vynikající věrnost s širokopásmovými zdroji zvuku.

Integrovaný Phono vstup s HDAM EQ Stage

Snadno připojte svůj analogový gramofon k zesilovači a užijte si teplo a realismus vaší vinylové kolekce. Komponenta HDAM Marantz SR6015 překonává řešení operačních zesilovačů díky své vysoké rychlosti a udržuje čistý zvukový signál pro výjimečný zvukový výkon.

Režim předzesilovače při přiřazení zesilovače

S novým režimem předzesilovače pracuje váš zesilovač Marantz AV jako dokonalý předzesilovač AV s nejnovějším připojením HDMI. Režim předzesilovače poskytuje čistší cestu signálu a větší toleranci úrovně ořezávání odpojením interních zesilovačů. Modernizujte svůj samostatný systém AV s nejlepším zařízením ve své třídě.

11.2 Schopnost zpracování kanálu

SR6015 je vybaven až 11,2 kanálovým zpracováním. Připojte svůj výběr dvoukanálového výkonového zesilovače k ​​SR6015 pro ještě pohlcující a plynulý 3D zvukový zážitek s konfigurací reproduktorů až 7.2.4.

Certifikováno „Roon Tested“

Všechny nové AV zesilovače Marantz jsou nyní testovány na Roon. Získejte více ze své digitální hudební knihovny s prohledávatelnými a surfovatelnými informacemi o vašich oblíbených umělcích a písních. Najděte texty, data koncertů, fotografie, životopisy, recenze a další. Je vyžadováno předplatné.

  

Více zdrojů, více místností

  

Vychutnejte si 7.1kanálový prostorový zvuk ve vašem domácím kině a současně přehrávejte stereofonní zvuk ze stejného zdroje nebo jiného zdroje v samostatné místnosti. Jednoduše připojte pár reproduktorů k zesilovacím výstupům pro více místností nebo připojte další stereofonní zesilovač a reproduktory k předzesilovačům Zone 2.

All Zone TV Audio

Sdílejte zvuk TV hlavní zóny ve druhé zóně, aniž byste ztratili plně diskrétní vícekanálové přehrávání v hlavní zóně. Vyberte „Zdroj“ pro druhou zónu ze vzdálené aplikace AVR, aby se zvuk hlavní zóny nepřepnul na stereofonní PCM.

  

Snadné nastavení, snadné použití

  

SR6015 je vybaven vodorovnou řadou barevně kódovaných prémiových reproduktorových terminálů se sadou odpovídajících kabelových štítků, které jsou součástí dodávky, aby bylo zajištěno správné připojení. Přiložený Průvodce nastavením nabízí jasné podrobné grafické pokyny na obrazovce, které zajišťují optimální nastavení pro jakoukoli konfiguraci a přinášejí maximum z nastavení domácího kina od samého začátku.

Připojení chytré televize

SR6015 můžete snadno ovládat pomocí dálkového ovladače Smart TV pomocí funkce HDMI CEC přidružené k vaší Smart TV. Jednoduše nastavte „Ovládání HDMI“ na ZAPNUTO ve vašem zesilovači, poté nastavte „Smart Menu“ na ZAPNUTO a začněte ovládat zesilovač pomocí dálkového ovladače televizoru. Domovská obrazovka Smart Menu vám poskytuje rychlý přístup k výběru zdroje a prostorového režimu, nabídce nastavení AV zesilovače a čtyřům možnostem Smart Select.

Pohodlné funkce Smart Select

Čtyři funkční tlačítka Smart Select na přiloženém dálkovém ovladači vám umožňují uložit vaše preferovaná nebo často používaná nastavení a měnit je, kdykoli chcete - včetně vstupního zdroje, úrovně hlasitosti, zvukového režimu, konfigurace Audyssey a dokonce i nastavení „All Zone Stereo“ pro party režim. Stisknutím tlačítka SR6015 okamžitě nakonfiguruje zesilovač na požadované nastavení.

 

Aplikace Marantz AVR Remote

Aplikace Marantz AVR Remote pro iOS a Android poskytuje úplnou kontrolu nad nejnovějšími síťovými AV zesilovači Marantz. Slouží k zapnutí / vypnutí, úpravě hlasitosti, vstupu a nastavení nebo k okamžitému přepnutí na integrovanou aplikaci HEOS.

  

Pokročilé nastavení a kalibrace místnosti pomocí Audyssey MultEQ XT32

Optimalizujte svůj zvukový zážitek s Audyssey MultEQ XT32 pro plynulé nastavení vašeho poslechového prostředí. S dodávaným měřicím mikrofonem analyzuje MultEQ XT32 výstup každého reproduktoru (včetně subwooferů) až na osmi měřicích místech a generuje přesné digitální filtry, které optimalizují každý kanál pro správnou odezvu frekvence a časové domény. Audyssey Dynamic Volume vyhlazuje rušivé skoky v hlasitosti (například televizní reklamy), takže můžete poslouchat na nižších úrovních a přitom si užívat jasný dialog, hudbu a zvuk. Audyssey Dynamic EQ poskytuje srozumitelnost celého rozsahu na jakékoli úrovni poslechu a Audyssey Low Frequency Containment využívá pokročilé psychoakustické algoritmy k zajištění vyváženosti v celém rozsahu, včetně hlubokých basů, aniž by rušil sousedy nebo lidi v jiných místnostech vašeho domova.Aplikace Audyssey MultEQ Editor

SR6015 podporuje aplikaci Audyssey MultEQ Editor. Přejděte „pod kapotu“, prohlédněte si a upravte nastavení pro podrobné vyladění, přizpůsobte zvuk přesněji konkrétním problémovým oblastem ve svém pokoji a přizpůsobte zvuk svým osobním preferencím.

 • Podívejte se na výsledky detekce reproduktorů a zkontrolujte správnou instalaci
 • Podívejte se před a po výsledcích kalibrace Audyssey, což usnadňuje identifikaci problémů v místnosti
 • Upravte cílovou křivku Audyssey pro každou dvojici kanálů podle svého vkusu
 • Upravte rozsah nastavení frekvence EQ pro každý pár kanálů
 • Přepínání mezi dvěma vysokofrekvenčními cílovými křivkami roll-off
 • Povolením / zakázáním kompenzace středního pásma zvýšíte nebo zjemníte hlasovou oblast
 • Uložte a načtěte výsledky kalibrace

Aplikace Audyssey MultEQ Editor pro Android a iOS je k dispozici ke koupi v Apple App Store nebo Google Play Store.
Integrovaná paměť předvoleb duálních reproduktorů

Nová SR6015 ukládá dvě nastavení Audyssey a přepíná mezi těmito dvěma nastaveními za běhu, což vám dává svobodu vyladit váš poslechový zážitek na základě obsahu nebo poslechového prostředí.Možnosti externího ovládání

Funkce externího ovládání RS232 a IP pro snadné přizpůsobení a kompatibilitu s integračními řešeními třetích stran. Marantz SR6015 nabízí možnost ovládání IP pro hlavní řídicí zařízení třetích stran a také certifikaci Control4 SDPP (Simple Device Detection Protocol) pro bezproblémovou integraci s domácí automatizační technikou Control4. Na zadním panelu jsou zahrnuty vstupy a výstupy infračerveného dálkového ovládání pro kompatibilitu dálkového ovládání s ostatními komponenty systému domácího kina.Více než 65 let audiofilského dědictví

Společnost Marantz, která byla založena v roce 1953, má dlouhou a bohatou historii navrhování zvukových komponent, které obejmou milovníci hudby a kritičtí posluchači po celém světě. Vzhledem k tomu, že na hudbě záleží, SR6015 navazuje na dlouhou Marantzovu tradici poskytování nejlepšího poslechového zážitku ve své třídě pro hudbu a kino.

 

Oficiální stránky výrobce: zde

Recenze: zde

 

Funkce
Kompatibilita s CD: CD / CD-R / RW / SA-CD / WMA / MP3 / AAC Ano / Ano / Ne / Ano / Ano / Ne
CD-Text / SA-CD Text / ID3 Tag / WMA Meta Tag / AAC Meta data Ne / Ne / Ano / Ano / Ano
Kompatibilita datových disků: DSD / WAV / ALAC Ne / Ne / Ne
Provozní režim DAC: USB / Koaxiální / Optický Ne / Ne / Ne
Asynchronní režim Zadní USB Ne
Dokonalý přenos bitů Ne
USB- B Streamování zvuku DSD (DoP): DSD2.8 / DSD5.6 Ne
Oddělovač signálu pro provoz v režimu DAC Ne
Verze HDAM HDAM + HDAM SA2
Výkonový transformátor: Toroidní / El Ne / Ano
Vysoce kvalitní zvukové komponenty Ano
Přizpůsobené komponenty Ano
Symetrické rozložení obvodu Ano
Měděný podvozek Ne
Extra kovová deska pro zesílení podvozku Ano
Digitální výstup vypnutý / Režim Audio EX Ano / Ne
Sluchátka: Standardní / Vyrovnávací paměť / Aktuální zpětná vazba Ne / Ano (HDAM-SA2) / Ne

Ostatní
Volitelný filtr: Režim CD / SA-CD / DAC Ano / Ne / Ne
Marantz Musical Mastering Ano
Marantz Musical Mastering Stream Ne
Marantz Musical Mastering Konverze Ne
Oddělený usměrňovací obvod pro analogové a digitální obvody Ano
Displej: Stmívač / Vypnuto Ano / Ano
Nízký šumový LCD displej č.
5mm hliníkový horní kryt č

Přehrávání
Program Play (CD / SA-CD) 25
Repeat Ano
Náhodné přehrávání Ano
Začátek Sound Mode pro SA-CD č

Vstupy / výstupy
Analogový výstup (Cinch)
Vyvážený 2kanálový  Ne
Digitální optický vstup / výstup Ne / 1
Digitální koaxiální vstup / výstup Ne / 1
Vzorkovací frekvence digitální Ne Ne
Pozlacený Cinch Ano
USB audio (přední) / Vyrobeno pro iPod / Vyrobeno pro iPhone ® Ano / Ne / Ne
USB-A: FLAC / WAV / AIFF / ALAC / DSD Ano
Vstup USB typu B pro PC (zadní) Ne
Asynchronní režim zadní USB Ne
Vzorkovací frekvence USB typu B Není Ne
USB-B DSD Streamování zvuku (DoP ): DSD2.8 / DSD5.6 Ne
D-Bus Ano
Výstup pro
sluchátka Ano Ovládání hlasitosti sluchátek Ano

Specifikace
Mechanismus Ne
Konverze D / A Ne
DAC IC Ne
Digitální filtr Ne
Tvar šumu Ne
Nízkofrekvenční fáze filtru Ne
Výstupní vyrovnávací paměť Ne
Sluchátkový zesilovač Ne
SA-CD AUDIO
Frekvenční odezva (Vlast.) Ne
Dynamický rozsah (SA) Žádný
Poměr signálu k šumu ( SA) Žádné
celkové harmonické zkreslení (SA) Žádné
oddělení kanálů (SA) Žádné
CDDA AUDIO Žádné
Frekvenční odezva 2 Hz - 20 kHz
Dynamický rozsah 100 dB
Poměr signál / šum 110 dB
Celkové harmonické zkreslení 0,002%
Separace kanálů 98 dB

Obecné
dostupné barvy: Zlato / Stříbro / Černá / Stříbro-Zlato Ne / Ne / Ano / Ano
Kovový přední panel Ano
Dálkové ovládání RC004PMCD
Spotřeba energie ve W 32
Spotřeba v pohotovostním režimu ve W 0,3
Automatické vypnutí Ano
Odpojitelný napájecí kabel Ano
Maximální rozměry (Š x H x V) 440 x 340 x 105mm
Hmotnost 8,8kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení