KLIPSCH R-41PM

Kód: 5657
Novinka Tip Dárek
Neohodnoceno
Značka: Klipsch
11 290 Kč
Skladem (3 pár)
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

REPRODUKTOR R-41PM - BLK / GNM

Reproduktory R-41PM využívají vysoce efektivní, výkonný, ale minimalistický design, který pohltí posluchače jejich oblíbenými filmy a hudbou. Díky vestavěnému zesilovači, velkému množství vstupů a připojení Bluetooth ® je R-41PM nejuniverzálnějším stereofonním reproduktorovým systémem na planetě.

Funkce:

 • Integrovaný plně digitální zesilovač
 • 1 "hliníkové výškové reproduktory LTS
 • Rohy 90x90 Square Tractrix Horn
 • Duální 4 "točené měděné IMG basové reproduktory
 • Bass-Reflex přes zadní vypalovací port
 • Silná, flexibilní odnímatelná magnetická mřížka
 • Rozměry: 28.7 x 14.6 x 21.6 cm

   

   

   

   

  NENÍ VYŽADOVÁN ŽÁDNÝ PŘIJÍMAČ

  Reprosoustavy Klipsch Reference napájené reproduktory dodávají zvuk vyplňující místnost, aniž by zabíraly mnoho místa, a to díky vestavěnému zesilovači, který je speciálně navržen pro tyto vysoce výkonné reproduktory a maximalizuje výkon a kvalitu zvuku.

  S integrovaným phono předzesilovačem, bezdrátovou technologií Bluetooth ®, digitálními optickými, analogovými RCA a USB vstupy se můžete konečně rozloučit se svým neohrabaným A / V přijímačem.

  Referenční aktivní reproduktor Klipsch

  HRAJTE S DALŠÍMI

  Ať už připojujete gramofon, televizi, počítač, mobilní telefon, cokoli - tyto napájené reproduktory fungují s čímkoli.

  Je vybaven integrovaným předzesilovačem phono, bezdrátovou technologií Bluetooth ®, digitálními optickými, analogovými vstupy RCA a USB, díky čemuž jsou tyto napájené reproduktory vaším novým nejlepším přítelem.

  Referenční reproduktory Klipsch Reference v obývacím pokoji s kulečníkem

  DYNAMIC BASS EQ

  Protože lidské ucho vnímá frekvence odlišně s odchylkami ve výstupu, reproduktory Klipsch Reference napájené dynamicky odpovídají schopnosti ucha slyšet nižší frekvence. Obvykle je k dispozici pouze u audio / video přijímačů, dynamická hlasitost je první u monitorů napájených Klipsch. Získáte silné basy, ať už je hlasitost poslechu nízká, roztažená nebo někde mezi nimi.

  Referenční reproduktory Klipsch Reference pod televizorem

  VLASTNĚ NASTAVENÉ ZESÍLENÍ

  Referenční reproduktory využívají nezávislé zesilovače s extrémně nízkým šumem, které jsou navrženy tak, aby maximalizovaly výkon systému a eliminovaly potřebu externího zesilovače. To znamená, že inženýři Klipsch světové třídy mají plnou kontrolu nad signální cestou. Vyladili jsme komponenty tak, aby byly naprosto dokonalé, aby systém zněl neuvěřitelně pohlcující a naplnil váš pokoj neuvěřitelnou akustikou.

  Referenční reproduktory Klipsch Reference na dřevěné skříni

  TECHNOLOGIE TRACTRIX ® HORN

  Klipsch exkluzivní technologie Tractrix® Horn 90x90 ° zajišťuje, že vysokofrekvenční energie reproduktoru je namířena na posluchače a omezuje umělý reverb nebo filtrování způsobené nepřímým odrazem zvuku od stěn. Používání této speciální technologie vám poskytne nejlepší čistotu, dynamiku a detaily vašich filmů a hudby.

  Rozložený pohled na výškový reproduktor Klipsch

  LINEÁRNÍ CESTOVNÍ ODPRUŽENÍ TWEETER

  S POZASTAVENÍM KAPTON ®

  Klipsch exkluzivní hliníkový výškový reproduktor Linear Travel Suspension (LTS) minimalizuje zkreslení pro lepší a detailní výkon. Použitím Kapton ® , extrémně lehkého a tuhého materiálu, zajišťuje výškové odpružení vysokou účinnost a zlepšuje rozlišení a detaily. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch, což z nich činí jedny z nejlepších reproduktorů na světě.

  Reference Powered Speaker vedle vinylového gramofonu

  TOČENÉ MĚDĚNÉ IMG BASOVÉ REPRODUKTORY

  Kužel wooferu vstřikovaného grafitu (IMG) je výjimečně lehký a zároveň extrémně tuhý - poskytuje pozoruhodnou nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozpadem a zkreslením kužele. Po spárování s výškovým reproduktorem LTS Tractrix Horn-Loaded poskytuje nejvyšší účinnost reproduktorů ve své třídě.

  Reference Klipsch Powered reproduktory od notebooku

  ELEGANTNÍ DESIGN

  Odkryté spojovací prvky, nízkoprofilové magnetické mřížky a texturovaný vinyl ze dřeva odolného proti poškrábání dodávají těmto napájeným reproduktorům regálu leštěný moderní vzhled.

  Referenční reproduktory Klipsch Reference na stole s notebookem

  BEZPROBLÉMOVÁ INTEGRACE SUBWOOFERU

  Reproduktory s napájením Reference zahrnují linku sub-out, která vám umožní bezproblémově přidat do vašeho stereofonního systému subwoofer a ještě dále tak vylepšit nízké frekvence.

 

Geniální reproduktory.
Opravdu silný, malý hudební balíček, plný Klipsch špičkové akustiky přichází s integrovaným zesilovačem a bezdrátovou technologií Bluetooth.

Navrženy pro jednoduché nastavení s vašim gramofonem, TV, počítačem nebo bezdrátovým zařízením.
S integrovaným phono předzesilovačem, bezdrátovou technologií Bluetooth, digitálním optickým vstupem, analogovým RCA a USB vstupem, je váš R-41PM nejvyspělejší a nejvšestrannější monitor na světě.

Dynamický basový EQ.
Vzhledem k tomu, že lidské ucho vnímá frekvence odlišně s různými výkony, R-41PM se bude dynamicky shodovat se schopností uší slyšet nižší frekvence. Obvykle dostupné pouze s audio/video přijímači, dynamická hlasitost je první pro Klipsch aktivní monitory. Co získáte, jsou silné basy, ať je hlasitost poslechu nízká, obrovská nebo někde mezi nimi.

Vysoce účinné zesílení.
Zapomeňte na výdaje, změť kabelů a potíže s externím AV receiverem. Monitor R-41PM obsahuje individuální, nehlučný zesilovač, který je navržen tak, aby maximalizoval výkon systému a eliminoval potřebu externího zesilovače.

IR dálkové ovládání.
Umožňuje snadný přístup k funkcím systému, jako je výběr zdroje, ovládání skladeb a přehrávání/pauza.

Rozšířitelnost systému.
Reproduktory zahrnují RCA výstup pro snadné přidání subwooferu, pro ještě silnější basy.

Technologie Tractrix Horn.
Klipsch exkluzivní technologie 90x90° Tractrix horn zajišťuje, že vysokofrekvenční energie reproduktoru je zaměřena na posluchače. Použití této zaměřené technologie vám dává tu nejlepší zřetelnost, dynamiku a detaily z vašich filmů a hudby.

LTS hliníkový výškový reproduktor.
Exkluzivní LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zkreslení pro vylepšené, detailní výkony. Kapton je extrémně lehký a pevný materiál použitý v závěšení tweeteru, který zajišťuje vysokou účinnost a zlepšuje rozlišení a detaily. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch.

Měděný IMG basový reproduktor.
10 cm IMG (Injection Molded Graphite) kužel basového reproduktoru je výjimečně lehký a extrémně tuhý a poskytuje pozoruhodnou nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozpadem a zkreslením kužele. Při spárování s LTS výškovým reproduktorem s Tractrix hornem poskytuje nejvyšší účinnost reproduktoru ve své třídě. 

Parametr Hodnota
Systém 2-pásmový, bassreflex, aktivní
Frekvenční pásmo 76Hz - 21kHz
Dynamické basové rozšíření 66Hz @ 35% hlasitosti
Max. výstup 105.5dB
Celkový výkon systému 70 - 140 W / 35W na kanál. @ <% 1 THD
Vysokofrekvenční měnič 2.54 cm hliníková membrána výškového měniče spojená s 90° x 90° Tractrix horn
Nízkofrekvenční měnič 10.2 cm měděný, magneticky stíněný IMG basový reproduktor
Dělící frekvence 1730 Hz (Pasivní)
Materiál skříně MDF
Typ skříně Bass Reflex přes zadně vyzařující port
Vstupy Bezdrátová technologie Bluetooth; Phono/Line analog; 3.5mm analog mini jack; USB digitální; Optický digitální
Výstup Singl RCA linkový pro připojení subwooferu
Rozměry (V x Š x H) 28.7 x 14.6 x 21.6 cm
Hmotnost 3.7 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: