Monitor Audio Monitor 300 černá + Marantz M-CR612

Kód: 27603
Neohodnoceno
28 990 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marantz Melody X (M-CR612)

  • Výkon 2x 60W (6 Ω), nebo 4x 30W v režimu repro A/B s individuálním nastavením hlasitosti pro každý výstup.
  • Přehrává CD, WMA/MP3 (CD-R/RW) a obsahuje přijímače rozhlasu FM a DAB+
  • Přehrává internetová rádia, Spotify, Amazon Prime Music, TIDAL a obsah z telefonu bezdrátově přes AirPlay 2, nebo Bluetooth
  • Podporuje hlasové ovládání Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri
  • Podporuje přehrávání souborů MP3 a gapless přehrávání hi-res audia WAV/FLAC/ALAC 192kHz/24bit a DSD 2.8/5.6MHz
  • Vestavěný Bluetooth a dual band Wi-Fi 2.4GHz/5GHz
  • Osazen dvěma digitálními vstupy s automatickým rozpoznáním vstupního signálu pro připojení TV, nebo jiných digitálních zdrojů
  • Programovatelný dálkový ovladač lze nastavit pro základní povely televizního přijímače – hlasitost, mute, výběr předvolby.

Monitor Audio Monitor 300

Britský výrobce Monitor Audio představuje 2,5 pásmové sloupové reproduktory Monitor 300, větší pár z řady. Elegantní reproduktory s vynikající zvukovou kvalitou nezaberou mnoho místa a snadno se stanou předností každého interiéru. Monitor 300 poskytují perfektní cenu za poskytnutý výkon. Vynikají propracovaným systémem zvuku s nejmodernějšími akustickými technologiemi. 

Reproduktor Monitor 300 disponuje jedním 25 mm C-CAM výškovým reproduktorem z oceňované řady Monitor Audio Bronze, jedním 165 mm středobasovým a dvěma 165 mm basovými měniči MMP II (kovový matricový polymer) osazenými na čelním panelu reproduktoru. Tato kombinace přináší svým posluchačům jedinečný hudební zážitek.
Na zadním panelu reproduktoru se nachází bass-reflexový nátrubek s technologií HiVe II (High Velocity Low Noise Reflex Harbor) a izolované, pozlacené terminály. 

Reproduktory pracují ve frekvenčním pásmu 35 - 30 000 Hz s citlivostí 90 dB při 1W/ 1m. Nominální impedance je 8 Ohm, maximální SPL dosahuje 115 dBA a řízený výkon RMS má 150 W. Doporučen je zesilovač o výkonu 40 - 150 W.

Skříně reproduktoru jsou štíhlé a elegantí. Vzhledový upgrade přináší nová barevná úprava membrán, kdy oranžové membrány vystřídaly černé. Skříně stojí na nožičkách, které celému vzhledu dodávají šmrnc a hlavně zabírají méně podlahové prostoru, zlepšují stabilitu a tlumí vibrace. Zvýšená základna reprouktorům dodává hlubší basovou odezvu.
Použití reproduktorů je univerzální a bez problému podávají výkon pro středně velké až velké prostory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: