Doručování objednávek probíhá bez omezení.

Cabasse Antigua MC170 + Yamaha R-N402D

Kód: 27609
Neohodnoceno
28 390 Kč
Není skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cabasse Antigua MC170

Nové třípásmové reprobedny Antigua MC170 obsahují věškeré inovace a technologie, jichž se firmě Cabasse podařilo dosáhnout, navíc ve velmi přístupné cenové úrovni. Nový koncentrický středně- vysokotónový reproduktor dosud nikdy nebyl dostupný v této cenové relaci. Cabasse navíc doplnil tyto reprobedny novými nízkotónovými reproduktory, které ve spojení s novým koaxiálním reproduktorem vyústily v opravdu excelentní dílo jak po stránce zvukové, tak z pohledu hudební univerzálnosti. Hustota a preciznost nízkých tónů tak jen doplnily celistvost hudebního odkazu.

Technické parametry :

Barva saténově černá
Měniče 1 x 10T15MC, 1 x 17 cm 17TN20
Impedance 4 - 8 Ohm
Citlivost 88 dB
Frekvenční rozsah 60 – 20 000 Hz
Dělící frekvence 700 – 3 600 Hz
Zatížení 75 - 350 W
Rozměry 400 x 230 x 300 mm
Hmotnost 9 kg

 

YAMAHA R-N402D

Celý systém má na starosti srdce integrovaného síťového stereo zesilovače Yamaha R-N402D který posouvá koncept receiveru na zcela novou úroveň. Dnešní hlavní požadavek na ozvučení a připojení k moderním streamovacím službám splňuje dokonale.

S podporou zvukových zdrojů s vysokým rozlišením, kompatibility s AirPlay, DLNA, internetovými stanicemi, FM tuner s předvolbami 40 stanic k tomu přidává DAB+ tuner, přímou podporou Spotify a ovládáním z aplikace NP Controller zdarma stažitelné do mobilních zařízení. Podpora přehrávání audia ve formátu FLAC / WAV 192 kHz / 24 bit přináší reprodukci s vysokou přesností a výkonem, který je typický pouze pro zdroje s vysokým rozlišením. Receiver R-N402D je vybaven optickými i koaxiálními terminály pro připojení digitálního audio vstupu. Optický terminál slouží k přijímání audio signálu z televizoru, zatímco koaxiální k připojení audio vstupu z Blu-ray přehrávače. Integrovaný MusicCast zabezpečí snadno bezdrátově přenášet hudbu z iPhonu či podobného zařízení a vytvořit síťové připojení. Svorkové terminály pro připojení reproduktorů  NS-333 jsou označeny L R a připojíte 2 páry reproduktorů A + B. Při nečinnosti spotřebuje pouze 0,1 W.

Technické parametry : 

Barva černá
Počet kanálů 2.0
Výkon na kanál (W) 115
Ovládání aplikace
Připojení Airplay, USB, Wifi, DLNA, LAN
Vstupy Analogové audio, Koaxiální digitální audio, Optické digitální audio, USB
Zóny 2. zóna
Ostatní FM tuner, DAB+, Spotify
Rozměry - šířka (mm) 435
Rozměry - výška (mm) 141
Rozměry - hloubka (mm) 340

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: